Ostatnie wpisy na profilach

@noskill 198 wiesz ze mejdi sie zgodzil zeby knykol mogl zlozyc podanie a to jest sprawa miedzy mejdim a knykolem a nie toba wiec po co sie tak wypowiadasz? Wypowiedz sie na skargi ktore sa na ciebie a nie tam to jakos umiesz siedziec cicho jak sprawa cie dotyczy xD zalosne
  • Haha
Reactions: Tachanka
S
SonAmadik
Nic nie usunąłem i czy zobaczyłeś? ;)
Kroganin
Kroganin
Widziałem ss'a na discordzie. Chciałeś usunąć, ale nie mogłeś i zrobił to kto inny, ale to tak jakby ty usunales
S
SonAmadik
Rzeczywiście, nie patrzyłem na to z tej strony że ktoś będzie chciał mnie wyręczyć. :dizzy: Stwierdziłem że dostanę bana i post zostanie usunięty a ja utracę szansę na umieszczenie go o lepszej porze dnia.
Dzony możesz oszacować czas naprawiania tego co Nelson spierd*$%?
Zero Skila
Zero Skila
a auta które jadą 20km na h?
M4RCIN
M4RCIN
Zero skila ja tak jechalem poklikalem wszystkie klawisze na klawce i jechal mi normalnie XD
WildWolf
WildWolf
w dolarach to ja sie kapie, w expie to se plywam w skillu caly zamoczony lece se na frazjera i robie kazdego jak trzeba, essa lamuski robie was jak mi sie chce malym palcem z zamknietymi oczami w minkrafcie nie macie szans nawet z huzuni a w fortnicie ninja sie mnie boi i mnie prosi o duo ale mu odmawiam bo z lamusami nie gram.
Ale Polak jestem xDDDD Co do sekundy
Wiedziałem, że dziś mi się VIP kończy, ale nie wiedziałem, że w tym samym czasie xDDDD
dzonyloker
dzonyloker
Na discord bot sprawdza co kilka godzin czy zmieniło ci rangę po zakupie w sklepie
Ogólnie to jestem tajniakiem i niech majo mi odda moją legitymację policyjną, którą mi dziś zabrał, toż to rozbój w biały dzień!
Zero Skila
Zero Skila
Nie prawda, mój nick na forum nie odzwierciedla mojego imienia i nazwiska z wyspy, jedynym sposobem rozpoznania mnie jest to że po danych osobowych mam napisane "aka" co oznacza arystokratę armii krajowej po czym jest mój pseudonim Zero
Tadeusz Sznuk
Tadeusz Sznuk
A nie debil?
Zero Skila
Zero Skila
Nie, ważne że było podczas tej akcji zabawnie i za coce, broń bez licencji i policyjne przedmioty wsadzili mnie na 10 minut