Zostałem zbanowany

Status
Zamknięty.

COZI COSSACK

Użytkownik
Październik 15, 2017
3
0
16
19
Sweden
A więc zostałem zbanowany z NIEOKREŚLONYCH PRZYCZYN. Nie zrobiłem na serwerze nic złego. W chwili gdy dostałem bana łowiłem ryby. Nie otrzymałem przedtem ŻADNEGO OSTRZEŻENIA. Mógłby mi ktoś może wyjaśnić w jaki sposób złamałem regulamin skoro gram na tym serwerze od wczoraj? Piszę na tym forum o unbana ponieważ moim zdaniem ten ban nie był słuszny i powinienem otrzymać ostrzeżenie jeżeli rzeczywiście zrobiłem coś czego nie powinienem.

Pozdrawiam :)

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4367
4505
198
27
Klan
Konfederacja
Wiem że zostałeś zbanowany.Chciałem zbanować skara za sprzedawanie moich aut.Przypadkiem Zbanowało Ciebie.Unbana dostaniesz jak tylko dzony wejdzie .Jak chcesz to wejdz na tsa pogadamy co do odszkodowania :)

• Lubię to!
Reactions: COZI COSSACK

COZI COSSACK

Użytkownik
Październik 15, 2017
3
0
16
19
Sweden
Wiem że zostałeś zbanowany.Chciałem zbanować skara za sprzedawanie moich aut.Przypadkiem Zbanowało Ciebie.Unbana dostaniesz jak tylko dzony wejdzie .Jak chcesz to wejdz na tsa pogadamy co do odszkodowania :)
Chciałbym wspomnieć że mój mikrofon uległ destrukcji pewnego dnia gdy grałem League Of Legends więc jedyna opcja jak można się dogadać to : Facebook, Skype bądź też w odpowiedziach na forum

Status
Zamknięty.