Zniknięcie Quada

[NOT]NormalPlayer

Dobrze znany
Październik 12, 2018
4
0
36
20
Poland
Witam serdecznie, mam problem. Otóż w dniu 11 października godz. ok. 15 zostawiłem mojego quada na safezonie u Rybaka. Następnego dnia gdy wszedłem na serwer ok godz. 11 poszedłem do quada by pojechać do miasta. Gdy byłem na miejscu nie było już Quada. Szukałem w okolicach (może miałem buga) lecz nic nie znalazłem. Sprawdziłem też dla pewności garaż w Nadzieji. Miałem sporo rzeczy w lockerze które chciałbym odzyskać, a było w nim: Blowtorch, carjack, gascan, Low Caliber Civilian Ammunition Box (było w środku ok. 20 pocisków), i zapasowe koło. Dowodów niestety nie mam. Nie jestem do końca pewien czy napisałem w odpowiedniej temacie na forum.

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1702
1913
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Witam serdecznie, mam problem. Otóż w dniu 11 października godz. ok. 15 zostawiłem mojego quada na safezonie u Rybaka. Następnego dnia gdy wszedłem na serwer ok godz. 11 poszedłem do quada by pojechać do miasta. Gdy byłem na miejscu nie było już Quada. Szukałem w okolicach (może miałem buga) lecz nic nie znalazłem. Sprawdziłem też dla pewności garaż w Nadzieji. Miałem sporo rzeczy w lockerze które chciałbym odzyskać, a było w nim: Blowtorch, carjack, gascan, Low Caliber Civilian Ammunition Box (było w środku ok. 20 pocisków), i zapasowe koło. Dowodów niestety nie mam. Nie jestem do końca pewien czy napisałem w odpowiedniej temacie na forum.
Sprawdź w /gadd, jeśli tam nie będzie to wątpię, żebyś coś odzyskał, bo bez dowodów nic nie zrobisz.

Bogumir

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 12, 2018
105
53
73
Strzelce Krajeńskie
Prawdopodobnie ktoś go "wybuGował" i zniszczył sprawdź teren obok rybaka czy nie ma wraku quada ewentualnie znikł bez powodu też miałem tak raz gyro zniklo gdy wysiadlem pojawiło sie w tym samym miejscu po 24h za drugim razem był to mustang lecz sie nie pojawił otyle mustanga z cennika kupowalem to dzony go oddał.

Ostatnia edycja:

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
535
861
158
17
Klan
CIUBY
Prawdopodobnie ktoś go "wybudował" i zniszczył sprawdź teren obok rybaka czy nie ma wraku quada ewentualnie znikł bez powodu też miałem tak raz gyro zniklo gdy wysiadlem pojawiło sie w tym samym miejscu po 24h za drugim razem był to mustang lecz sie nie pojawił otyle mustanga z cennika kupowalem to dzony go oddał.
A ja myślałem że wybudować można tylko dom. :/