zniknięcie quada

Temat na forum 'Pytania i problemy' rozpoczęty przez rad, Lipiec 13, 2018.

1. rad

rad Dobrze znany

Polubienia:
    7
    dzień dobry dzisiejszego dnia zniknął mi zielony quad z skrzynią pomiędzy 13 a 17 zostawiłem go na parkingu koło kopalni. czy jest możliwy zwrot itemów i quada znajdujących sie na nim czy możliwe że ktoś go znalazł prosze o kontakt mój nick w grze (Rad).

2. SonAmadik

SonAmadik Moderator Forum Członek Załogi

Polubienia:
    925
    Sprawdź czy nie ma wraku quada gdzieś w pobliżu kopalni.

A tak w ogóle myślę że bez dowodów będzie ciężko, chociaż nie ma się co poddawać ;)

3. rad

rad Dobrze znany

Polubienia:
    7
    dzięki SonAmadik bo na tego quad dużo zbierałem i szkoda gdyby to przez błąd gry albo kradzież mi go usuneło bo to moje drugie takie zniknięcie

witam po poszukiwaniach znalazłem quada mojego z skrzynią którą moge otwierać ale samego quada ktoś sobie zablokował oraz zniszczył koła a co śmieszne dadał nawet sobie tabliczke z tyłu quada (nie wiem jak dodać tu obraz)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Lipiec 13, 2018
  4. SonAmadik

SonAmadik Moderator Forum Członek Załogi

Polubienia:
    925
    Napisz do ktoregos z policjantów na serwerze za pomocą /policja "treść zgłoszenia", i jak wytłumaczysz że to Twój locker I co się stało powinni Ci otworzyć tego quada.

W tym czasie nie daj się napaść oraz kup sobie koła do niego.

Następnym razem polecam chować quada za pomocą komendy /gadd w wyznaczonym obszarze w nadziejo.

Lub połącz konto steam z kontem na forum, wtedy automatycznie po 20 minutach po wyjściu z serwera sam Ci się schowa.

Na parkingach w kopalni i miastach ludzie potrafią wybugować pojazd z nich, nie polecam.

5. rad

rad Dobrze znany

Polubienia:
    7
    połączyłem ze kontem ze steam i będe teraz chował dziękuje

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.