[Zamknięty]Time Out

Status
Zamknięty.

BertHu

Użytkownik
Sierpień 5, 2014
2
0
16
Witam. Gdy poznałem tą grę, od razu chciałem zagrać w nią z kolegami, więc stworzyłem serwer. Na hamachi stworzyłem sieć i koledzy dołączyli. Po włączeniu gry ustawiłem wszystko na serwerze i kliknąłem host. Podałem wszystko kolegom, wpisali tam moje IP z hamachi, port, hasło i connect.
Niestety każdemu z nich wyskakuje ten sam problem ''Sorry : Timed Out''. Próbowaliśmy, żeby ktoś inny z nas zrobił serwer, ale dalej nam wyskakiwał ten problem. Bardzo bym prosił o poradę, z góry dzięki.

Edit by esVo

Upływa 7 dni od ostatnio napisanego postu. Użytkownik zakładający temat nie podzielił się informacją czy któraś z odpowiedzi rozwiązała jego problem. Zamykam.

Hubster

Dobrze znany
Sierpień 4, 2014
15
10
28
21
Polska, Poland
To kółeczko przy twoich kolegach Online w Hamachi jest zielone, niebieskie czy czerwone?
Czerwone - źle
Niebieskie - źle
Zielone - dobrze

Czy jak próbujesz wejść na serwer tego o to serwisu, to też masz ten problem?
Sprawdź czy masz tą grę w wyjątkach zapory systemu Windows.

...
Tyle ode mnie.

esVo

Stary wyjadacz
Lipiec 20, 2014
239
114
58
24
Klan
Jednoosobowa Organizacja Narodów Zjednoczonych
Wydaje się, że wszystko zrobiłeś poprawnie. Sprawdź czy koledzy ip hamachi wpisują bez żadnych spacji na końcu czy na początku tego adresu. W momencie gdy wpiszesz " 123.13.123" to będzie wyskakiwać time out. Port wpisywany jest taki jak ustawiony podczas zakładania servera rozumiem ?

BertHu

Użytkownik
Sierpień 5, 2014
2
0
16
Na hamachi wszyscy mają zielone kółeczko.
Gdy wchodzę na serwer tego serwisu nie ma tego problemu.
Gra jest w wyjątkach zapory systemu Windows.

Koledzy wpisują wszystko poprawnie.
Port wpisywany taki jaki jest ustawiony.

Status
Zamknięty.