[Zamknięty]Skarga...

Status
Zamknięty.

Ghost_pl

Dobrze znany
Sierpień 1, 2015
419
44
43
24
Hell
Klan
[ZAKON]
Ja osobiście naprawdę rozumiem zażenowanie i lenistwo administratora ,,Negative" ale to nienpowód ,aby w skardze pisać ,iż mu się nie chce kogoś banować,bo ban bedzie za krótki ,proszę zobaczyć ,rozpętała się ,,gówno burza" i w kolejnej skardze tego samego gracza składającego skargę pisać ,,nk ,i w koncu dam bana ,bo teraz wystarczająco przeklneli" czy coś w tym stylu,to nie odpowiednie zachowanie na kid moda ,a co dopiero na Administratora,który powinien się wykazywać elokwencją, inteligencją ,i chociaż udawanym zainteresowaniem serwerami...

Negative

Użytkownik
Maj 13, 2015
53
20
23
102
Des Moines, Iowa
Klan
SkyArchangel
Panie filozofie.. Brak mi na Ciebie słów.
Mimo, że mam chyba pierwszy raz styczność z tobą to po takim temacie wolę jej przez dłuższy czas unikać.
Nie będę wchodzić żeby dać niesłusznego bana człowieku.
Jeśli już bym się uparł to bym musiał wejść na serwer i DAĆ KICKA danej osobie jakiegoś pseudo-zaległego,
bo to się w żadnym stopniu nie łapało pod blokadę, tym bardziej, że był to oczywisty żart.
Według Simsa oznaką tego, że to nie był żart był fakt, że tam gracz nie odpisał na to..
Gdyby to nie był żart to gracz właśnie odpisałby na to, gdyż odczułby sfrustrowanie..
Zamknijmy wreszcie temat tej skargi, bo tak jak mówisz rozpętała się '"gównoburza", a ty ją jeszcze tutaj kontynuujesz.
Uwierz, że mam większe zainteresowanie serwerem niż większość administracji i tylko z niektórymi mam okazje na bieżąco współpracować,
gdyż większość osób nic nie robi. :)

Quality

Naczelny Serwerowy MythBuster
Zasłużony
Czerwiec 25, 2015
746
210
98
20
Gdzieś daleko w górzystej Narnii
Klan
Awakening
Zgadzam się z Negativem. Negative w tam tej skardze napisał ze nie ma sensu wchodzić na serwer aby zbanować gracza na 1 godz gdy wcale tego gracza nie ma na serwerze.

Jeżeli macie do siebie jakieś pretensje to proszę to napisać w dziale dla administracji a nie zaśmiecać dział skarg takim czymś.

/Zamykam

Status
Zamknięty.