[Zamknięty]Nie pytanie, raczej problem.

Status
Zamknięty.

Sniffi.'-'

Dobrze znany
Wrzesień 19, 2015
142
10
33
21
Klan
RotStorm
Wypraszam sobię stwierdzenie, "Sniffi jest administratorem innej sieci unturned". Jestem tylko administratorem na jednym forum dotyczącym gry w unturned. Więc jak dla mnie, pozostaję bez winy. Nie jestem tam adminem. A zajmowanie się forum to chyba nic takiego? A więc bycie ADMINISTRATOREM SERWERA, wyklucza pełnienie obowiązków jako ADMINISTRATOR FORUM? Bo jak dla mnie nie. Nie zrobiłem nic, co mogłoby zaszkodzić naszej(TEJ) społeczności. Jestem na tyle odpowiedzialną osobą, że wiem gdy robię coś źle, oraz zawsze ponoszę odpowiedzialność za swoje czyny. Nie złamałem żadnego punktu z regulaminu, a jednak zostałem wydalony. Rozumem, że każdy admin serwera i ts zajmujący się innymi ts'ami powinien zostać zdegradowany za zdradę? Czy jak to tam nazywacie. Jeżeli nie podoba się komuś to, iż jestem jeszcze raz zaznaczę ADMINISTRATOREM FORUM poświęconemu grze unturned, to mógł mi to napisać, a usunąłbym tam konto. Nie reklamowałem forum WIĘC GDZIE JEST MOJA WINA? Dzony, wysłałeś mi ss gdzie jest napisane(Administrator Forum) w opisie mam (Zajmuję się Forum) Więc nie rozumiem powodu, zabrania mi rangi. Proszę o wypowiedź innych. Czy waszym zdaniem powinienem zostać zdegradowany? Czy raczej nie? (Zawsze mogę usunąć tam konto jeżeli jest to konieczne).
Dzięki,
WIERNY(BYŁY)ADMINISTRATOR SERWERA Sniffi.'-'

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2805
2370
218
Przenoszę bo znowu zły dział

Odpisałem ci już na priv. Skąd mam wiedzieć co tam robisz i czy to nie jest twoje forum? Nic nie pisałeś. To, że ktoś ma inny ts czy jest tam adminem nie ma nic wspólnego, też możesz być adminem na innym forum nie związanym z Unturned. Miałeś tutaj duże prawa i wszystkie ci zabrałem bo mogłeś nam zaszkodzić.

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
Sierpień 4, 2015
370
54
43
103
Los Santos, San Andreas
Klan
SimGrott
Regulamin & zasady
Sniffi, będąc administratorem forum na innej stronie poświęconej Unturned, nie złamał żadnego punktu zapisanego w regulaminie, za który mógłby zostać zdegradowany. Nigdzie nie ma takiej zasady/wymogu, więc czemu otrzymał on karę? Do tego z ostatniego jego tematu wynika, że nie został poinformowany o takowej sytuacji. Nie wiedział o takim warunku, że będąc administratorem forum na innej stronce dostanie degreda na tym. Cała sprawa została "wyjaśniona" już po fakcie, co jest nie w porządku. Jeżeli komuś się to nie podoba (bycie admem Sniffiego na innym forum) to najpierw powinien z nim o tym pogadać, zaproponować usunięcie konta na tamtej stronie a potem dopisać nowy punkt do regulaminu.

Podsumowując: Nie można dać komuś kary za czyn który takowej nie podlega. W regulaminie nic nie jest o tym napisane, więc degred prawnie bezpodstawny. xD A jak powszechnie wiadomo, nie można wymagać od graczy by przestrzegali nie pisanego i nie zatwierdzonego regulaminu.

Moje rozwiązanie
Sniffi jest już trochę adminem serwera, dotychczas z tego co mi wiadomo nie było na niego większych skarg. Dlatego też powinniśmy dać mu drugą szansę. Z różnych powodów sądzę, iż powinien on usunąć tamto konto. Oczywiście jeżeli w ogóle chciałby tutaj zostać, bo tak osobiście to średnio widzę działalność Sniffiego na dwóch forach.

Podsumowując: Moim zdaniem Sniffi powinien usunąć tamto konto. Administracja natomiast powinna dopisać nowy punkt do regulaminu.

Odp na post Dzonego: Jakoś nie widzę rzeczy które mógłby robić Sniffi by nam zaszkodzić. Promować tamto forum? Niszczyć opinię naszego? Dotychczas Sniffi wykonywał swoje obowiązki. Trudno mi jakoś to sobie wyobrazić.

Pozdrawiam

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2805
2370
218
Nie będę nic dopisywał do regulaminu. Zająłeś się rozwijaniem forum o podobnej tematyce mając doświadczenie zdobyte u nas. Społeczność Unturned.pl nie posiada regulaminu administracji. Jak nie będziesz miał tam admina to napisz.

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
Sierpień 4, 2015
370
54
43
103
Los Santos, San Andreas
Klan
SimGrott
dzonyloker napisał:
Nie będę nic dopisywał do regulaminu. Zająłeś się rozwijaniem forum o podobnej tematyce mając doświadczenie zdobyte u nas. Społeczność Unturned.pl nie posiada regulaminu administracji. Jak nie będziesz miał tam admina to napisz.
Powinien byc wlasnie regulamin administracji. Bez niego Admini moga robic co chca. Oczekujesz zeby inni admini trzymali sie zasad twojego regulaminu ktorego nie znaja i ktorego im nie pokazales. To też właśnie prowadzi to takich kontrowersji ktore juz kiedys byly, ze taki admin ktorego ktos wyzwie 2 razy od głupków to dostanie bana na 7 dni. Czy właśnie do tej kontrowersji. Sniffi prawdopodobnie dowiedzial sie o tym zakazie juz po fakcie.

Co do tego doświadczenia to niby jakie dosw on zdobył u nas? Ze umie korzystac z komend? Ze umie pisać posty? Jeśli tylko o to tobie chodzi ze poszedl na inne forum z doświadczeniem ktorego go "nauczyliscie" to niezle.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2805
2370
218
Nie będę pisał regulaminu administracji bo to prowadzi własnie do takich kontrowersji
W regulaminie nic nie jest o tym napisane, więc degred prawnie bezpodstawny
Nie da się wszystkiego przewidzieć w regulaminie.

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
Sierpień 4, 2015
370
54
43
103
Los Santos, San Andreas
Klan
SimGrott
Jak to pisanie regulaminu prowadzi do kontrowersji? Jak jest w nim opisane wszystko to właśnie nie prowadzi do kontrowersji. Na razie można opisać rzeczy które przyjdą po prostu do głowy a potem dodawać coś czego nei było. Jak możesz wymagać przestrzegania niepisanego regulaminu i w ogole nie pokazanego innym graczom, skad oni beda wiedziec co robić w danej sytacji a co nie? Może gdyby był regulamin Sniffi zanim zrobił by konto na drugim forum by się was zapytał albo po prostu tego nie robił.

@Edit
Interpretacja regulaminu moze prowadzic do kontrowersji. Ale jeżeli jest on napisany dosadnie np: Żaden administrator nie może być administratorem na innym forum dotyczącym Unturned oprócz naszego. Gdy złamie zakaz, zostanie zdegradowany.
Do jakich kontrowersji to prowadzi? Ja to bym wolał się poprzeć jakimś zakazem a nie kazać kogoś bezpodstawnie.

Sniffi.'-'

Dobrze znany
Wrzesień 19, 2015
142
10
33
21
Klan
RotStorm
Sprawa została wyjaśniona. Nadal jestem w gronie administracji. Dzięki Sims, że się za mną wstawiłeś i wgl miałeś ochotę napisać coś od siebie :)

Do zamknięcia.

Sniffi.'-'

Dobrze znany
Wrzesień 19, 2015
142
10
33
21
Klan
RotStorm
Sprawa wyjaśniona, pomijając oczywiście brak mojej rangi na forum. Przypuszczam że dzony jeszcze mi jej nie nadał. Więc czekam.

Status
Zamknięty.