[ZAMKNIĘTE]Event nr 3 - Zapisy !!!

Status
Zamknięty.

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Listopad 1, 2015
799
210
78
Klan
Konfederacja
Event odbędzie się na pewno w sobotę najbliższą. Start 17:00 na TS. O 18:00 wchodzimy na mapę ;)

Czeka na Was niespodzianka po wejściu na mapę.

Nie mówię tu o żadnej nagrodzie tym zajmuje się Dzonyloker i jeszcze nie została ona ustalona.

2 drużyny, 2 takie same bazy. Wygrywa ten kto zniszczy bazę przeciwnika jako pierwszy i jednocześnie obroni swoją. Bazy zostanę rozmieszczone w odległości około 500 metrów od siebie. Zniszczenie/przejęcie bazy to zniszczenie wszystkich łóżek w bazie przeciwników i postawienie własnej flagi w ich bazie.
Podczas Eventu nie wolno stawiać flag gdzie indziej, niż właśnie w bazie przeciwnej drużyny podczas rajdu. Czyli nie stawiamy flag we własnej budowli ;)
Każda drużyna będzie miała te same itemy i wehikuły.

Aktualizacja nr 1: Dzisiaj będą trwały prace wykończeniowe Eventu. Na mapie znajdzie się w okolicy baz oraz na reszcie mapy (w dużych odległościach od baz) kilka mniejszych budowli, które gracze będą mogli ograbić i zająć jako swoje mini-bazy. Jednak główny cel to cały czas zajęcie i zaklajmowanie (Claim Flag) głównej bazy przeciwników :)

Aktualizacja nr 2: Dzisiaj to znaczy w sobotę respimy ostatnie rzeczy. Kilka wehikułów, kilka skrzynek i trochę itemów.
W bazach zostaną umieszczone tylko minimalne ilości itemów (w tym charge). Reszta została rozmieszczona na całej mapie. Również w takich miejscach, abyście musieli wykazać się spostrzegawczością oraz często coś wysadzić by dostać to czego chcecie ;)
Bazy można rozbudowywać, ale łóżka muszą być w głównej bazie. Nie możecie claimować ich gdzie indziej.
Zadbamy o to, aby w razie potrzeby ukryć na mapie więcej skrzynek w trakcie rozgrywki jeśli zacznie w sposób znaczący brakować Wam jakichś itemów.

Dokładne zasady zostaną podane dopiero w dniu eventu aby nie popsuć zabawy !!!

Zapisywać się w tym temacie wg. wzoru:

Oblężenie

1. Nick na TS
2. Nick w Unturned
3. Nick na Forum

• Lubię to!
Reactions: vanish

michciu090

Użytkownik
Czerwiec 5, 2016
4
0
16
16
Sępopol
Klan
The Order of Souls
Witam czy ja też mogę brać w tym udział?
1. Nick na TS:Michciu090
2. Nick w Unturned:michciu090
3. Nick na Forum:michciu090

Jasille

Użytkownik
Czerwiec 20, 2015
45
6
23
1. Nick na TS: Jasille
2. Nick w Unturned: Jasille
3. Nick na Forum: Jasille

@edit w takim razie odwołuje swój udział w evencie, gdyż o takowej godzinie nie będzie mnie w domu.

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Listopad 1, 2015
799
210
78
Klan
Konfederacja
Każdy może wziąć udział ;) jest 19-20 miejsc plus około 4 dla Adminów.

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Listopad 1, 2015
799
210
78
Klan
Konfederacja
Po południu w sobotę, mniej więcej między 17-18 się rozpocznie. Edytowałem pierwszy post ;)

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1854
2075
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Nick na TS : Kroganin
Nick na Unturned : Kroganin
Nick na forum : Kroganin

Klecha Socha

Stary wyjadacz
Styczeń 31, 2016
199
23
53
Klan
Ajins
Oblężenie

1. Nick na TS: Klecha Socha
2. Nick w Unturned: Klecha Socha
3. Nick na Forum: Klecha Socha

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Listopad 1, 2015
799
210
78
Klan
Konfederacja
Dzisiaj będą trwały prace wykończeniowe Eventu. Na mapie znajdzie się w okolicy baz oraz na reszcie mapy (w dużych odległościach od baz) kilka mniejszych budowli, które gracze będą mogli ograbić i zająć jako swoje mini-bazy. Jednak główny cel to cały czas zajęcie i zaklajmowanie (Claim Flag) głównej bazy przeciwników :)

Edytowałem pierwszy post.

MrgosciuXpompa

Dobrze znany
Październik 25, 2015
93
11
43
Klan
K.O.S.A
Oblężenie

Nick na ts:Mrgosciu
Nick w Unturned:MrgosciuXpompa
Nick na forum:MrgosciuXpompa

Jest problem bo jak wbijem na ts unturned.pl to nie moge wbić i mam error ''Failed to connect to server''
Niech ktoś pomoże pls bo chciałbym być na evencie a nie mogę wbić na ts.
P.S:Nigdy nie mogłem wbić na ts.

Snieg

Dobrze znany
Listopad 3, 2015
177
40
43
Polska
Klan
[=S.A=]
MrgosciuXpompa napisał:
Oblężenie

Nick na ts:Mrgosciu
Nick w Unturned:MrgosciuXpompa
Nick na forum:MrgosciuXpompa

Jest problem bo jak wbijem na ts unturned.pl to nie moge wbić i mam error ''Failed to connect to server''
Niech ktoś pomoże pls bo chciałbym być na evencie a nie mogę wbić na ts.
P.S:Nigdy nie mogłem wbić na ts.

Status
Zamknięty.