Zachowanie Policji mało związane z RP

Temat na forum 'Skargi na Policję' rozpoczęty przez Knykciu197, Czerwiec 12, 2018.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Knykciu197

Knykciu197 Stary wyjadacz

Polubienia:
    683
    Chciałbym zgłosić zachowanie Policjantów : Mejdiego, Fm-a, oraz Accardiego. Sytuacja na filmie wygląda tak wraz z moim towarzyszem puciakiem wyruszyliśmy w podróż dobrze wiedzieliśmy że czerwona strefa to niebezpieczne miejsce więc zbliżyliśmy się na bezpieczną odległość. Nagle usłyszeliśmy syreny policyjne w pierwszej chwili lekko nie pewni, lecz po chwili zrozumieliśmy że w obliczu stróżów prawa możemy czuć się bezpiecznie. Podczas zatrzymania nagle strzały padły znikąd najpierw padł mój kompan upuścił 2 karabinki typu Empire. Ja niewiedząc o co chodzi zacząłem krzyczeć próbowałem podnieść przedmioty poległego kompana, zostałem zamordowany z zimną krwią przez Fm-a.Sytuacja nie jest role playowa bo w regulaminie jest napisane 2. Na czerwonych strefach można zabijać bez interakcji. (Nie ma powiedziane nic o tym że można zabijać z czerwonej strefy a tym bardziej być policjantem i strzelać do cywili którzy są podczas kontaktu z inną parą policjantów.) Niestety dźwięk z nagrania mi się nie nagrał. Znając Mejdiego oraz Fm-a myślę że mogą przedstawić swoją perspektywę. Jeśli faktycznie czują się tacy bezkarni

FILM:

hyasdw lubi to.
  2. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1563
    XD? TO DOBRA POLICJA

Knykciu197 lubi to.
  3. Runo

Runo Stary wyjadacz

Polubienia:
    539
    I to my niszczymy serwer robiąc z niego "pvp survival".

4. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    2498
    Adrian strzelał do was z czerwonej strefy chyba nic wiecej nie trzeba mówić.

5. Knykciu197

Polubienia:
    683
    Mejdi zostaliśmy zatrzymani i nagle dostajemy znikąd a wy sobie nic z tego nie robicie. Nwm czy wiesz co powinna robić policja ale nie dokońca gnębić innych i psuć przyjemność z zabawy. Jeżeli to jest odgrywanie Rp. Czemu przez swoje walkie talkie nie powiedziałeś że podejmujecie czynnośc w danym miejscu. Tak samo nie wylegitymowaliście się.

hyasdw lubi to.
  6. fmcio

fmcio Stary wyjadacz

Polubienia:
    664
    1:53 podnosisz broń, chyba więcej nie trzeba mówić.
    Minuta w której slyszysz syreny plz
    Minuta kiedy mówię, że jesteś zatrzymany plz
    Jakbyś broni nie podniósł, to nie byłbyś zamordowany przezemnie , po za tym, to Accardi strzelał do was z czerwonej a nie my z mejdim
    Ja otworzyłem ogień wraz z mejdim dopiero gdy podniosłeś broń.

7. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1563
    ALE TY NIE ROZUMIESZ TA WIRTUALNA BRON W JAKIS KWADRATACH JEST WAZNIEJSZA NIZ JAKIES ZYCIE CYWILI.

A dlaczego zabiliscie go odrazu kiedy podnosl bron?

Ostatnia edycja: Czerwiec 12, 2018
  8. Knykciu197

Polubienia:
    683
    Oj no oczywiście czyli każdy policjant ma indywidualne podejście do każdej sprawy. Każdy jest osobnym egzekutorem?? Myślałem że policja powinna działać jako skorodynowana instytucja ale widać że są obsadzeni w niej tacy jak wy :). Idąc tropem waszego myślenia czy miałem dać się zabić żeby nie zostać zabitym przez was ? widać na nagraniu że podniosłem jednego empire-a a drugiego zgarnął ktoś z was. Serio dobre RP :3
    Powiedz mi miałem zostawić tą broń dać się zabić a potem wykupywać ją bo wy o nią zadbaliśice ?? A może to taka nagroda bo policjant zabił cywili którzy byli pod opieką 2 innych policjantów ?

hyasdw lubi to.
  9. SzMiT

SzMiT Stary wyjadacz

Polubienia:
    42
    Kolejny "SUKCES" polskiej policji.

Josef Mengele, eminem i SkaR lubią to.
  10. Lee Everet

Lee Everet Stary wyjadacz

Polubienia:
    517
    Szkoda że to nie Milik strzelał, bo wtedy bylibyście jeszcze żywi... xD

11. Knykciu197

Polubienia:
    683
    Ja widze że sami tworzycie prawo. Wolałbym konkretne podpunkty regulaminu. Jeżeli coś tam sobie dopiszecie prawo nie działa wstecz. :#

hyasdw lubi to.
  12. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1563
    Im nic za takie cos nie zrobisz.

Mateusza wyjebali dopiero po tym jak ''dal'' nam czolg ktorym rozjebalismy komisariat.

mejdi lubi to.
  13. SzMiT

SzMiT Stary wyjadacz

Polubienia:
    42
    Jak Barti napisał skargi na policję są bez sensu, bo i tak nic im nie zrobią.

14. Knykciu197

Polubienia:
    683
    Domyślam się od drugiej edycji policja ostro odpierdala, Kiedyś se Mejdi robił deadmatch ale przynajmniej itemów nie zbierał. Ale teraz... Bardziej kieruje ten post ku przestrodze żeby sie nie dawali krawężniką łapać w taki sposób

hyasdw lubi to.
  15. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    2498
    Ja nadal nie rozumiem waszego toku myslenia a szczególnie Puciaka.Przed każdym banem wykrzykuje swoje "wyjebane w ten serwer bla bla bla moge dostać perma" Po czym po paru tygodniach kupuje unbana i myśli sobie nie wiadomo co.

16. Knykciu197

Polubienia:
    683
    Kupiłem ub po 6 miesiącach ? XD. Kiedy powiedziałem że wyjebane, Po prostu mówie że nie powinnieście się tak zachowywać jako policja

hyasdw lubi to.
  17. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1563
    Ale Mejdi serio to jest w chuj chamskie ze jak gosciu nie wbije na redke to go gonicie autem i mowicie zeby sie zatrzymal. Bo wtedy w momencie kiedy sie nie zatrzyma to kazdy z was bedzie do niego napierdalac a jesli sie zatrzyma to skonczy jak Puciak na tym filmie. Powinniscie uszanowac to ze typ was uciekl albo nie chce wbic na redke a nie wykorzystywac swoje sluzbowe przywileje bo to jest chamskie. A jesli tak bardzo chcecie go zabic to robcie normalna kontynuacje jak normalni gracze.

Tak samo z tym zabiciem Knykcia za to ze podniosl bron. Jestes komendantem i zabojstwo powinno byc ostatnim co bys zrobil a nie ze napierdalasz do typa co bron podniosl. My jestesmy mafia i wszyscy maja nas za kurwy ale jesli jakis bambkik cos mi zabierze to potrafimy mu powiedziec zeby to oddal a nie zaczac strzelac mu w ryj. Knykciu nawet nie mial prawa was zabic (Ciebie i FMa) bo zaczal kontynuacje z Accardim a nie z wami (zebyscie nie pisali ze tak bardzo przestraszyliscie sie typka z empire)

SkaR, Ojciec Mateusz i SonAmadik lubią to.
  18. Josef Mengele

Josef Mengele Stary wyjadacz

Polubienia:
    907
    Co wywnioskowalem z tego filmu jutro biore hawka i ide na redke strzelam do typa z tej redki. Ziomki z mojej grupy siedzą w tej szopie i w momencie gdy ziomek zaczyna uciekac zabijaja go.

Zasranym obowiązkiem jest bronienie cywilow przez policjantow. Grzecznie patrzycie jak ludzie obok was dostaja cale magazynki z karabinu. 0 reakcji. Ziomek próbuje ratowac to co zostalo z kolegi a wy go zabijacie. Oczywiście mozna powiedziec ze podniosl na was bron ale wydaje mi sie bardziej ze byla to proba ucieczki ze stuffem. Pytanie do mejdiego czy to dziala w druga strone i czy on wtedy mogl cie zajebac bo przeciez jestescie na 1 grupie i wspolpracujecie ze soba.

19. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1563
    Nie zapomnij ze gdy bedzie uciekac musisz podjechac do niego radiowozem.

20. Josef Mengele

Josef Mengele Stary wyjadacz

Polubienia:
    907
    Zalacze malfala i damy rade z prowizorycznymi bombami xdd.

CzarnoBrody lubi to.
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.