Wysadzili mi helke

stachumocny

Użytkownik
Listopad 2, 2019
17
5
18
Helka była na parkingu w zgodzie i jakieś dwa dzbany wybugowali mi ja z tego dachu i nie wiem jakim cudem ona wybuchla skoro pojazdy nie wybuchaja. Kapitanowi Bombie również wywalili helke ale jego nie wybuchła ale była zniszczona. Liczę na zwrot tej helki skoro pojazdy nie wybuchaja a ona wybuchla. Juz pomijam fakt ze jakies dzieci mi ja wywalili z safezone na zgodzie.
Podwójny post automatycznie scalony:

tu helka bomby jakby bylo malo dowodow, moja helka kawalek dalej lezy

Szpiku

Użytkownik
Czerwiec 26, 2019
10
1
18
Helka była na parkingu w zgodzie i jakieś dwa dzbany wybugowali mi ja z tego dachu i nie wiem jakim cudem ona wybuchla skoro pojazdy nie wybuchaja. Kapitanowi Bombie również wywalili helke ale jego nie wybuchła ale była zniszczona. Liczę na zwrot tej helki skoro pojazdy nie wybuchaja a ona wybuchla. Juz pomijam fakt ze jakies dzieci mi ja wywalili z safezone na zgodzie.
Podwójny post automatycznie scalony:

tu helka bomby jakby bylo malo dowodow, moja helka kawalek dalej lezy
Gram z bombą i wczoraj nam tą helke 6 razy wybugowali ale sprawcy jeszcze nie widzieliśmy, a dzisiaj jak próbowaliśmy wyciągnąć nasza helke to ktoś wybugował kogoś helke i tylko widziałem jak wyleciała z góry parkingu ale jak tam pobiegłem to nikogo nie było.