Wirtualny garaż

LuXxX

Dobrze znany
Czerwiec 14, 2018
8
0
36
Poland
Witam. Moja propozycja do dodanie do sklepu, oczywiście za realne pieniądze możliwości zwiększenia miejsc w wirtualnym garażu... z tego co zdążyłem zauważyć, to komenda /gadd działa tylko na jeden pojazd, i gdy mamy go schowanego, nie da się schować kolejnego, z tąd moja propozycja za np. 5zł przelewem można było kupić 3 lub 4 dodatkowe miejsca.

Chyba że już coś takiego istnieje, wtedy proszę mnie sprostować :)

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1739
874
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Witam. Moja propozycja do dodanie do sklepu, oczywiście za realne pieniądze możliwości zwiększenia miejsc w wirtualnym garażu... z tego co zdążyłem zauważyć, to komenda /gadd działa tylko na jeden pojazd, i gdy mamy go schowanego, nie da się schować kolejnego, z tąd moja propozycja za np. 5zł przelewem można było kupić 3 lub 4 dodatkowe miejsca.

Jak kupisz sobie donatora to będziesz miał 2 miejsca

LuXxX

Dobrze znany
Czerwiec 14, 2018
8
0
36
Poland
Mam donatora, i mam właśnie jedno miejsce... testowałem ten wirtualny garaż kupując quada, potem próbują schować helkę nie dało się. Musiałem najpierw wyciągnąć quada

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2855
2448
218
Mam donatora, i mam właśnie jedno miejsce... testowałem ten wirtualny garaż kupując quada, potem próbują schować helkę nie dało się. Musiałem najpierw wyciągnąć quada
wpisz komende /glist i sprawdz co masz w garażu bo donator ma 2 miejsca

LuXxX

Dobrze znany
Czerwiec 14, 2018
8
0
36
Poland
w /glist mam tylko helkę, mam donatora, próbuję schować quada i dostaję informacje że garaż jest pełny, w załączniku screen.

PS. nie patrzcie na rozdzielczość, mam walniętą matrycę w laptopie a zewnętrzny monitor jest przedpotopowyNowy obraz mapy bitowej.jpg

LuXxX

Dobrze znany
Czerwiec 14, 2018
8
0
36
Poland
A co do mojej propozycji wprowadzenia możliwości dokupienia miejsc garażowych to nadal aktualna propozycja :)

Używam komendy /gadd

BamboS#111

Administrator Serwera Survival
Maj 9, 2017
429
260
108
17
Klan
Tajne Ninje

5 zł to moim zdaniem nic. Vault ten bardzo dużo daje więc moim zdaniem nie powinien być on tak tani. Myślę że minimalna stawka to ok 20zł i dawało by to dodatkowe 2 miejsca.

• Lubię to!
Reactions: mejdi i hyasdw

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4399
4553
198
27
Klan
Konfederacja
5 zł to moim zdaniem nic. Vault ten bardzo dużo daje więc moim zdaniem nie powinien być on tak tani. Myślę że minimalna stawka to ok 20zł i dawało by to dodatkowe 2 miejsca.
20 zł płatne jednorazowo czy na miesiąc?

LuXxX

Dobrze znany
Czerwiec 14, 2018
8
0
36
Poland
Według mnie to trochę dużo jeśli chodzi o płatność na miesiąc... moja propozycja to 30 zł jednorazowo i miejsca dochodzą permanentnie, lub 5 bądź 10 zł na miesiąc

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1739
874
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Według mnie to trochę dużo jeśli chodzi o płatność na miesiąc... moja propozycja to 30 zł jednorazowo i miejsca dochodzą permanentnie, lub 5 bądź 10 zł na miesiąc
na RP za donatora musisz zapłacić około 20 zł i masz 2 miejsca z czego jest to na miesiąc, a auta są tam jak dla mnie cenniejsze niż na surwiwalu

Voorhes

Administrator Serwera Survival
Lipiec 30, 2017
175
199
88
30
Chojnice
Klan
[BH+]
Słabo Lux, gadd daje wiele. Moja propozycja to - Donator ma drugi slot na czas trwania donatora. Plus możliwość wykupienia za 5.99 kolejnego slotu na miesiąc. Balans musi być.

• Lubię to!
Reactions: LuXxX