Wirtualny garaż na Survivalach

Temat na forum 'Propozycje zmian' rozpoczęty przez dzonyloker, Październik 16, 2017.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dzonyloker

dzonyloker Administrator Członek Załogi

Polubienia:
    1527
    Czy chcecie aby na serwerach survival była możliwość chowania pojazdu do wirtualnego garażu?

Jeśli ktoś grał już na RolePlay to zapewne wie jak działa ten plugin. Zasada działania jest prosta. Chowamy pojazd do garażu komendą /gadd, wyciągamy /gtake <liczba> i sprawdzamy listę garażu /glist.

Pojazdy można chować z postawionymi budowlami i skrzynkami wraz z ich zawartością.

Rzeczy które mogę ustawić:
    • Ilość pojazdów do schowania
    • Limit postawionych przedmiotów. Jeśli auto ma więcej np sandbagów lub lockerów to go nie schowamy. Można też całkowicie zablokować chowanie pojazdu z lockerami.

Ostatnia edycja: Październik 16, 2017
  2. Ziemniaczek

Ziemniaczek Stary wyjadacz

Polubienia:
    24
    Na nie ze względu na to ze ktoś sobie np taka owa np helke schowa o do garażu np przykład po wipe idzie sobie ktoś na militke i widzi helke jak ktoś ma o nią walczyć to walczy o nia i zdobywa ja najlepsza grupa a nie jakiś bambolek sobie wbije na 5 minut na serwer i bach chowa sobie tak owa helke do wirtualnego garażu nie polecam tego pomysłu , na nie. Na rp może jest to fajne ale na survivalach zniszczyło by to cala rozgrywke

PS: Zapomniałem dodać do tego ze np ktoś posiada w bazie helke i tak owa baza dostanie Rajda to można wtedy sobie ta helke łatwo wyciągnąć zamiast się natrudzić :p

3. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    926
    Bezsens, powiedzmy, że jest rajd na onlin'ie kolesie zaraz będą w loot room'ie, a ty kupujesz kilka quad'ów stawiasz na nie lockery i chowasz cały loot do takowego garażu. Atakujący nie mają nic z rajdu, a obrona nie będzie nic tracić. Jak już mówiłem Bezsens.

4. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    2538
    Popieram tutaj ziemniaczka.I oczywiście jak od samego początku jestem za usunięciem tej komendy z roleplay :)

5. dzonyloker

Polubienia:
    1527
    Można zablokować stawianie wszystkich przedmiotów do których można chować itemy

6. Ziemniaczek

Ziemniaczek Stary wyjadacz

Polubienia:
    24
    Ale i tak dzony co to da jak i tak beda mogli sobie np z zabudowaniej bazy wyciagnac helke nawet jak itemy beda mieli to tak owo beda mogli za pomoca tej komendy przenies sobie chelke z bazy na lad i bach inna grupa ktora znalazla/kupila ta helke moze sobie ja zabrac tka o :/

7. dzonyloker

Polubienia:
    1527
    Jeśli będzie zablokowana możliwość stawiania skrzynek to możesz postawić 5 na helce i nikt jej nie wsadzi do garażu.

8. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    926
    To i tak zły pomysł, po to buduje się garaże, żeby nikt nie ukradł auta. Takie chowanie komendą będzie beznadziejne,a kradzież pojazdu przeciwnikowi prawie niewykonalna.

9. djaro

djaro Użytkownik

Polubienia:
    7
    • Nadużywanie słów wulgarnych
    Czy ty slyszysz siebie to sa serwery SURVIVAL a nie roll play juz calkiem cie pojebalo????

10. DogePLL

DogePLL Administrator Serwera Survival Członek Załogi

Polubienia:
    168
    Na nie,survival to przede wszystkim rajdy a możliwość schowania jakiegoś ważnego pojazdu(np.hinda) jest zaprzeczeniem ich sensu.

PS:djaro pisanie do Właściciela " cie pojebalo": to niezbyt dobry pomysł.

11. dzonyloker

Polubienia:
    1527
    Po to piszę propozycję aby usłyszeć opinię graczy. Przecież nic jeszcze nie dodaje.

12. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    2538
    Ja chciałbym podczepić się pod ten temat żeby nie zakładac drugiego i poprosić dzonego o dopisanie do swojego pierwszego postu aby ludzie wyrażali przy okazji opinie na temat tej komendy na RP.

13. dzonyloker

Polubienia:
    1527
    Lepiej zrobić 2 temat w dobrym dziale bo tutaj się pomiesza wszystko.

14. BamboS#111

BamboS#111 Administrator Serwera Survival

Polubienia:
    112
    Na survivalach to raczej średni pomysł. W 5 lockerach można zmieścić sporą ilość itemów i większość ludzi by je tam poprostu chowała. A pozatym na serwerach brakowało by pojazdów bo każdy by je chował.

15. IŚO

IŚO Użytkownik

Polubienia:
    15
    Jestem na nie
    Ponieważ , rajduję się po to żeby coś zdobyć wprowadzenie /gadd to takie coś jak darmowy /vault max tylko,że z twoim ulubionym pojazdem :)

16. dzonyloker

Polubienia:
    1527
    Nie będzie tego na serwerach survival. Zamykam

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.