Wipe wszystkich serwerów na wakacje

Temat na forum 'Propozycje zmian' rozpoczęty przez okkko, Czerwiec 13, 2018.

1. okkko

okkko Dobrze znany

Polubienia:
    0
    Witam !
    Jako iż wakacje tuż tuż , wychodzę z pytaniem jak i również propozycją co do zmian na
    serwerach. Słyszałem , i pewnie nie tylko ja , iż Administracja planuje wipe wszystkich
    bądź też większości serwerów na początek wakacji .

Plusy:
    -Mniejsze lagi na serwerach (aczkolwiek i tak będą po tygodniu )
    -Więcej graczy

Minusy:
    -Wipe wszystkich serwerów spowoduje że ludzie tak jak zawsze rozłożą sie na wszystkie
    serwery , przez co będzie po 0-5 osób stale grających na każdym serwerze co koniec
    końców jest irytujące przynajmniej dla mnie .

Proponuje rozłożyć wipe`y ,przykładowo na początek wakacji zrobić wipa np pl1 i pl2 ,
    tydzień , dwa lub trzy później pl3 i pl4 , i tak dalej . Skoro czyszczenie mapy , to i również
    vaulta i gadd`a , zapewni to bardziej uczciwy start dla każdego .
    Co do `martwych lagów przez bazy , proponuje się tym bardziej zainteresować ,
    bardzo ogranicza to rozgrywkę , nie możemy budować baz jakich byśmy chcieli .

Co do roleplaya to nie wiem czy biorą go też pod uwage , nie wiem nie udzielam sie

Piszcie i wyrażajcie swoje opinie jak i dawajcie swoje propozycje niżej w komentarzach
    ||
    ||
    V

2. CzarnoBrody

CzarnoBrody Stary wyjadacz

Polubienia:
    398
    Co do RP bardzo głupi pomysł zapytasz dlaczego:
    1.Na serverze nawet 1/2 domów nie jest wydaje mi się zajęta
    2.Jest chyba mniej niż 10 super aut na serverze
    3.Wydaje mi się również , że żaden z graczy nie ma tu wszystkiego nawet Mejdi więc wipe raczej nie ma sensu

3. dzonyloker

dzonyloker Administrator Członek Załogi

Polubienia:
    1522
    Przed napisaniem posta warto sprawdzić w jakim dziale powstał temat. Tutaj chodzi o survivale

4. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    909
    Warto też przeczytać post do którego się odpisuję ''Co do roleplaya to nie wiem czy biorą go też pod uwage , nie wiem nie udzielam sie''

5. CzarnoBrody

Polubienia:
    398
    proponuję również przeczytać tagi ,,PL10"

6. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    909
    Pomylił tag i napisał w temacie, że nie wypowiada się na temat RP.

7. Voorhes

Voorhes Administrator Członek Załogi

Polubienia:
    172
    A z tym to nie do nas tylko do Nelsona, to brak optymalizacji gry powoduje lagi, ograniczenia w naszym regulaminie to jedyne co my możemy zrobić w kierunku tych lagów.

8. CzarnoBrody

Polubienia:
    398
    Nie pomylił tagu po prostu nie wypowiada się na jego temat lol

9. okkko

okkko Dobrze znany

Polubienia:
    0
    Dałem tag żeby więcej osób zobaczyło , to że to dział surwivalowy nie przesądza o tym , że nie można tu też wspomnieć o pl
    Temat poruszany wiele razy , omijany wymijany zazwyczaj . Męczy mnie tylko fakt że na większości serwerów nie ma takowego problemu O:

10. dzonyloker

dzonyloker Administrator Członek Załogi

Polubienia:
    1522
    @okkko U nas też nie będzie jeśli ustawie hp baz na domyślne w grze :)

Voorhes lubi to.
  11. okkko

okkko Dobrze znany

Polubienia:
    0
    Do zrobienia , myśle że więcej korzyści niż wad , wystarczyłoby zbalansować loot np boxów do dragona jak i ceny w sklepie

12. Minio7714

Minio7714 Dobrze znany

Polubienia:
    0
    Pomysł z wipe nie jest zly moze nawet byc i od razu kazde Pl'ki, usunac itemki z vault i z garazu tez by sie przydalo tak jak napisales up.
    A co do lagów to poprostu niech administracja sie ruszy i niech usuwaja bazy jak i tez szczatki po nich bo grajac na serwie pl3 wiecej niz miesiac to admin moze byl z 2x a baz jest sporo i to nie pousuwanych a z nich nikt nie kozysta tylko stoja zawalaja miejsce na mapie plus laguja na pl3 jest 3 albo 4 osobowa eqipa co ma baze zrjadowana na scrpionie i jej nie uzywaja i jeszcze na wodze obok domkow campingowych a kozystaja z bazy ktora znajduje sie na wodzie obok militarki/heritagu

13. okkko

okkko Dobrze znany

Polubienia:
    0
    Albo takie cuś :grimacing::grimacing::grin:
    Albo takie cuś :grin::grin::grin:

Załączniki:

14. Minio7714

Minio7714 Dobrze znany

Polubienia:
    0
    Dokladnie o cos takiego mi chodzi i takie cos powoduje duzy spadek fps nawet i 5 sekundowego laga i takie cos potrafi stac nawet 1 miesiac i nikt z tym nic nie zrobi

15. Voorhes

Polubienia:
    172
    Jeden miesiąc? Serio? Jak tylko pluginy są zaktualizowane to wchodzę usuwać resztki baz. To raz. A dwa - grając aktywnie ściągałem swoją starą bazę do końca żeby nie lagowała. Kiedy mam czas i wszystko działa to czyszczę serwery. Nie moja wina, że stawiacie nowe bazy co trzy dni.

16. Minio7714

Minio7714 Dobrze znany

Polubienia:
    0
    Zawsze mozna ogarnac wiecej administaracij ktorzy by ci pomogli ja nie mowie ze nic nie robisz ale mozesz miec ciezko skoro to sam ogarniasz. Zrobic rekrutacje na adminow i moze ktos ogarniety aktywny moglby ci pomoc

17. BamboS#111

BamboS#111 Administrator Serwera Survival

Polubienia:
    112
    Szczerze jeżeli mówisz coś o pomocy dla Voorhes'a to jeżeli chciałby takową to mógłbym się tym zająć. Teraz więc pytanie do Dzonego. Czy awansuje mnie po 9 miesiącach spędzonych jako Moderator?

18. Voorhes

Polubienia:
    172
    Ekipa administracji to nie loteriada. Dołączają ludzie zaufani i sprawdzeni. Bambos napisz podanie na admina ;)

19. Minio7714

Minio7714 Dobrze znany

Polubienia:
    0
    Jaka loteriada?? Napisalem zrobic rekrutacje a nie wybrac szczesliwy numerek np 2 o ty bd adminem....

20. BamboS#111

BamboS#111 Administrator Serwera Survival

Polubienia:
    112
    Dobrze Voorhes dzisiaj wieczorem się tym zajmę;);)

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.