Wipe wszystkich serwerów na wakacje

okkko

Dobrze znany
Marzec 29, 2016
55
2
43
Witam !
Jako iż wakacje tuż tuż , wychodzę z pytaniem jak i również propozycją co do zmian na
serwerach. Słyszałem , i pewnie nie tylko ja , iż Administracja planuje wipe wszystkich
bądź też większości serwerów na początek wakacji .

Plusy:
-Mniejsze lagi na serwerach (aczkolwiek i tak będą po tygodniu )
-Więcej graczy

Minusy:
-Wipe wszystkich serwerów spowoduje że ludzie tak jak zawsze rozłożą sie na wszystkie
serwery , przez co będzie po 0-5 osób stale grających na każdym serwerze co koniec
końców jest irytujące przynajmniej dla mnie .

Proponuje rozłożyć wipe`y ,przykładowo na początek wakacji zrobić wipa np pl1 i pl2 ,
tydzień , dwa lub trzy później pl3 i pl4 , i tak dalej . Skoro czyszczenie mapy , to i również
vaulta i gadd`a , zapewni to bardziej uczciwy start dla każdego .
Co do `martwych lagów przez bazy , proponuje się tym bardziej zainteresować ,
bardzo ogranicza to rozgrywkę , nie możemy budować baz jakich byśmy chcieli .

Co do roleplaya to nie wiem czy biorą go też pod uwage , nie wiem nie udzielam sie

Piszcie i wyrażajcie swoje opinie jak i dawajcie swoje propozycje niżej w komentarzach
||
||
V

CzarnoBrody

Stary wyjadacz
Czerwiec 6, 2016
942
436
98
Co do RP bardzo głupi pomysł zapytasz dlaczego:
1.Na serverze nawet 1/2 domów nie jest wydaje mi się zajęta
2.Jest chyba mniej niż 10 super aut na serverze
3.Wydaje mi się również , że żaden z graczy nie ma tu wszystkiego nawet Mejdi więc wipe raczej nie ma sensu

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2855
2448
218
Co do RP bardzo głupi pomysł zapytasz dlaczego:
1.Na serverze nawet 1/2 domów nie jest wydaje mi się zajęta
2.Jest chyba mniej niż 10 super aut na serverze
3.Wydaje mi się również , że żaden z graczy nie ma tu wszystkiego nawet Mejdi więc wipe raczej nie ma sensu
Przed napisaniem posta warto sprawdzić w jakim dziale powstał temat. Tutaj chodzi o survivale

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1737
1957
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Przed napisaniem posta warto sprawdzić w jakim dziale powstał temat. Tutaj chodzi o survivale
Warto też przeczytać post do którego się odpisuję ''Co do roleplaya to nie wiem czy biorą go też pod uwage , nie wiem nie udzielam sie''

Voorhes

Administrator Serwera Survival
Lipiec 30, 2017
175
199
88
30
Chojnice
Klan
[BH+]
Co do `martwych lagów przez bazy , proponuje się tym bardziej zainteresować ,
bardzo ogranicza to rozgrywkę , nie możemy budować baz jakich byśmy chcieli
A z tym to nie do nas tylko do Nelsona, to brak optymalizacji gry powoduje lagi, ograniczenia w naszym regulaminie to jedyne co my możemy zrobić w kierunku tych lagów.

okkko

Dobrze znany
Marzec 29, 2016
55
2
43
Nie pomylił tagu po prostu nie wypowiada się na jego temat lol
Dałem tag żeby więcej osób zobaczyło , to że to dział surwivalowy nie przesądza o tym , że nie można tu też wspomnieć o pl
A z tym to nie do nas tylko do Nelsona, to brak optymalizacji gry powoduje lagi, ograniczenia w naszym regulaminie to jedyne co my możemy zrobić w kierunku tych lagów.
Temat poruszany wiele razy , omijany wymijany zazwyczaj . Męczy mnie tylko fakt że na większości serwerów nie ma takowego problemu O:

Minio7714

Stary wyjadacz
Maj 20, 2018
7
4
48
20
Pomysł z wipe nie jest zly moze nawet byc i od razu kazde Pl'ki, usunac itemki z vault i z garazu tez by sie przydalo tak jak napisales up.
A co do lagów to poprostu niech administracja sie ruszy i niech usuwaja bazy jak i tez szczatki po nich bo grajac na serwie pl3 wiecej niz miesiac to admin moze byl z 2x a baz jest sporo i to nie pousuwanych a z nich nikt nie kozysta tylko stoja zawalaja miejsce na mapie plus laguja na pl3 jest 3 albo 4 osobowa eqipa co ma baze zrjadowana na scrpionie i jej nie uzywaja i jeszcze na wodze obok domkow campingowych a kozystaja z bazy ktora znajduje sie na wodzie obok militarki/heritagu

okkko

Dobrze znany
Marzec 29, 2016
55
2
43
Albo takie cuś :grimacing::grimacing::grin:
Pomysł z wipe nie jest zly moze nawet byc i od razu kazde Pl'ki, usunac itemki z vault i z garazu tez by sie przydalo tak jak napisales up.
A co do lagów to poprostu niech administracja sie ruszy i niech usuwaja bazy jak i tez szczatki po nich bo grajac na serwie pl3 wiecej niz miesiac to admin moze byl z 2x a baz jest sporo i to nie pousuwanych a z nich nikt nie kozysta tylko stoja zawalaja miejsce na mapie plus laguja na pl3 jest 3 albo 4 osobowa eqipa co ma baze zrjadowana na scrpionie i jej nie uzywaja i jeszcze na wodze obok domkow campingowych a kozystaja z bazy ktora znajduje sie na wodzie obok militarki/heritagu
Albo takie cuś :grin::grin::grin:

Attachments

Voorhes

Lipiec 30, 2017
175
199
88
30
Chojnice
Klan
[BH+]
Jeden miesiąc? Serio? Jak tylko pluginy są zaktualizowane to wchodzę usuwać resztki baz. To raz. A dwa - grając aktywnie ściągałem swoją starą bazę do końca żeby nie lagowała. Kiedy mam czas i wszystko działa to czyszczę serwery. Nie moja wina, że stawiacie nowe bazy co trzy dni.

Minio7714

Stary wyjadacz
Maj 20, 2018
7
4
48
20
Zawsze mozna ogarnac wiecej administaracij ktorzy by ci pomogli ja nie mowie ze nic nie robisz ale mozesz miec ciezko skoro to sam ogarniasz. Zrobic rekrutacje na adminow i moze ktos ogarniety aktywny moglby ci pomoc

BamboS#111

Maj 9, 2017
429
260
108
17
Klan
Tajne Ninje
Zawsze mozna ogarnac wiecej administaracij ktorzy by ci pomogli ja nie mowie ze nic nie robisz ale mozesz miec ciezko skoro to sam ogarniasz. Zrobic rekrutacje na adminow i moze ktos ogarniety aktywny moglby ci pomoc
Szczerze jeżeli mówisz coś o pomocy dla Voorhes'a to jeżeli chciałby takową to mógłbym się tym zająć. Teraz więc pytanie do Dzonego. Czy awansuje mnie po 9 miesiącach spędzonych jako Moderator?

Voorhes

Lipiec 30, 2017
175
199
88
30
Chojnice
Klan
[BH+]
Ekipa administracji to nie loteriada. Dołączają ludzie zaufani i sprawdzeni. Bambos napisz podanie na admina ;)