Well idanoł

Status
Zamknięty.

Radosław Kowalll

Stary wyjadacz
Luty 11, 2018
496
102
78
14
Poland
Nick: Radosław Kowal
Majątek (konto/domy/pojazdy): gyro, legareno które gdzieś się po mapie plącze, półrozwalony dom przez bogumiła, kośćiół który został zrajdowany i przejęty
Kilka słów o sobie: Mam na imię Bartłomiej, gram na rp od pierwszej edycji istnienia tej serwerowni, grałem na edycjach lecz znudziło mi się granie jako cywil który odpierdalał maniane kokainową i marichuanową i chciałbym wstąpić do policji aby uczyć nowych ludzi podstaw tej gry [i rp] oraz wcielić się w rolę policjanta
Ile grasz na serwerze?: Od początku
Z kim grałeś na serwerze? (osoba/grupa): Evilboy, Alex, Paul, Piotrek, Staszek Masłowski (magiera <3), resovia12, Ravenem, Lizakiem, Filipem, Sqybanym i kilku innych osób które są mniej znane i ich nie pamiętam
Spełniasz wymagania?: No ujmując to tak: pisząc to podanie mam nadzieję iż będę spełniał te wymagania
Czy byłeś banowany i za co?: Tak, wiele banów parodniowych za niespełnianie zasad rp typu zabijanie za wczesnie, wyzywanie sie z administracją, prowadzenie auta osweka które miało duży locker na sobie (to był jego locker xD) perm za reklame innego tsa.
Link do konta steam lub steamID64: https://steamcommunity.com/id/Bajba1337/

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3750
4099
198
27
Klan
Konfederacja
Jak ty Bajba nawet wymagań nie spełniasz musisz mieć skończone 16 lat.
Masz 14 do tego każdy wie jaki masz głos...
Myślę że jeśli nie potrafisz przeczytać tak prostych wymagan to jak ty chcesz być policjantem.

• Lubię to!
Reactions: Runo
Status
Zamknięty.