Wasze pomysły co można było by dodać do gry!

vvvTOMEKvvv

Użytkownik
Lipiec 27, 2014
48
11
23
Interesuje mnie co wg was powinni dodać do gry :)

Według mnie oprócz wielkiej mapy... powinni dodać coś czym można byłoby się przemieszczać
po wodzie... taka łódka była by super
Oraz wiele nowych warzyw do uprawiania :)\
Przyszły mi też do głowy drzewa owocowe :p
To było by fajne ... sadzisz sadzonkę po kilkunastu dniach masz drzewo... lecz inne... niskie... tak żeby można było dosięgnąć np. jabłek :)

Teraz wy piszcie!
Niech zadziała wasza wyobraźnia :p

Wilson2D

Dobrze znany
Lipiec 25, 2014
1
1
28
Vegant napisał:
Jak dla mnie powinni dodać Motory :) I np Crafting Guide pod jakiś klawisz :)
jak ma się na steam to shift + tab nacisnąć "Przeglądarka" i tam wpisać "Unturned wiki crafting"

i co powinni dodać lista :D

-więcej map
-nowe rodzaje broni
-nowe lokacje (już wszystkie zwiedziłem)
-nowe przebrania
-przetrwaniec (coś typu npc ale można mu dać coś typu jedzenie lub amunicja (wtedy będzie pomagał) oraz można u niego kupować i sprzedawać)
i to wszystko :D

• Lubię to!
Reactions: Kruk

jackkacperek

Użytkownik
Lipiec 24, 2014
89
13
23
Klan
Unturned Masters Polska [UMP]
Niestety słyszałem że Nelson nie ma zamiaru dodać pojazdów latających więc on ich najpewniej nie doda :/ Ale kto wie,czy mody stworzone przez graczy nie zrobią tego za niego.

• Lubię to!
Reactions: bartek11u

PaanRaadzio

Dobrze znany
Sierpień 4, 2014
1
1
28
*******************************************************************************************************
Moim zdaniem, różne struktury, miasta itp. Powinny się od siebie bardziej różnić. Większość wiosek, jest to po prostu kopiuj i wklej. Jestem w mieście, przejdę przez góry, i czuję się jak bym był prawie w tym samym miejscu. I fajnie by było, gdyby była większa mapa.

Podsumowanie:

- Większa mapa.
------
- Większa różnica między miastami.
------
- Więcej rodzai broni.
------
- I oczywiście dopracowanie graficzne, ale to chyba każdy wie.

*******************************************************************************************************

• Lubię to!
Reactions: bartek11u

vvvTOMEKvvv

Użytkownik
Lipiec 27, 2014
48
11
23
A co byście powiedzieli na ... stały ekwipunek ... chodzi mi o wygląd... po stworzeniu świta mielibyśmy ten komplet... oraz p wejściu na serwer ...
Przykładowe komplety:
Komplet rolnik...
Komplet policjant
komplet strażak ...
Kupowanie odbywało by się za punkty (Za zabijanie zombie i graczy) ...

Oczywiście musieli by dodać wieeeele nowych strojów :D

ALe co o tym sądzicie? :p

Hubster

Dobrze znany
Sierpień 4, 2014
15
10
28
20
Polska, Poland
vvvTOMEKvvv napisał:
A co byście powiedzieli na ... stały ekwipunek ... chodzi mi o wygląd... po stworzeniu świta mielibyśmy ten komplet... oraz p wejściu na serwer ...
Przykładowe komplety:
Komplet rolnik...
Komplet policjant
komplet strażak ...
Kupowanie odbywało by się za punkty (Za zabijanie zombie i graczy) ...

Oczywiście musieli by dodać wieeeele nowych strojów :D

ALe co o tym sądzicie? :p
Ciekawy pomysł :) Chyba gracze z Goldem mają złoty garnitur, jak grają na serwerach Gold.

Ja to bym chciał większą różnorodność w grze, więcej materiałów, broni, ubrań, większe mapy, nowe narzędzia i crafting, lepszą modyfikację broni, ocalali rozsiani po całej mapie(byli by różnie nastawieni, można by dostać kulkę w łeb), nowe odmiany zombie, pojazdy pływające, latające i nowe na kółkach, spadochrony, mapę z wielkim futurystycznym miastem i maaaasą zombie(tu się mogą przydać spadochrony xD), nowe rodzaje zwierząt, zdecydowanie lepsza fizyka, nurkowanie.

Na szczęście większość z tych rzeczy mogą zrobić modderzy :D

• Lubię to!
Reactions: Jakubosław

vvvTOMEKvvv

Użytkownik
Lipiec 27, 2014
48
11
23
Hubster napisał:
Ciekawy pomysł :) Chyba gracze z Goldem mają złoty garnitur, jak grają na serwerach Gold.
Nie wiedziałem o tym :eek: ... ale móglby to być to premiowy strój dla graczy z goldem :D

Zdecydowanie potrzeba nowych zombie ... ale takich przed którymi by się uciekało ...
a nie tak jak to jest teraz ...

Mosiek13

Użytkownik
Sierpień 5, 2014
3
0
16
Dodać konia, którego trzeba utrzymywać przy życiu, ale można również z nim po cichu się przemieszczać :).

Hubster

Dobrze znany
Sierpień 4, 2014
15
10
28
20
Polska, Poland
Mosiek13 napisał:
Dodać konia, którego trzeba utrzymywać przy życiu, ale można również z nim po cichu się przemieszczać :).
Taa, po cichu na koniu xd Może ciszej niż autem, ale nie aż tak cicho.... ;)

Ja chcę helikopter bojowy! Chcę zoombie, które potrafią rzucać kamieniami(Byli by to niektórzy zombie górnicy)!
Chcę Hammera z pozycją strzelecką na dachu!
Chcę wiedzieć jak doszło do apokalipsy zoombie :/

NyyyGa

Użytkownik
Sierpień 6, 2014
72
20
23
19
Klan
Unturned Masters Polska [UMP]
hmmm bym dodał drzwi na hasło i ryby oraz wędkę i szpadel żeby znaleźć robaki, czołg którym można jeździć możliwość wykraftowania piki czyli katany na kiju albo dzidę którą można polować na zwierzęta i chyba możliwość budowania na drzewie takich jak by ambon na warte lub do polowan

• Lubię to!
Reactions: CyanForCyan

Jakubosław

Dobrze znany
Lipiec 27, 2014
73
40
43
Wielkopolska
steamcommunity.com
Klan
tak
Nie wiem po co piszecie "nową/większą mapę, bronie, zwierzeta, zombie, lokacje". Unturned to gra z ledwo miesiącem stażu. Nelson dodał na sam początek jedne z najważniejszych rzeczy i teraz stopniowo je ulepsza, dodaje nowe i oczywiście pracuje nad optymalizacją i serwerach Steam. On ma 17 lat i pracuje sam z małą pomocą znajomych. To nie jestem wielkie studio jak Bohemia Interactive.

• Lubię to!
Reactions: CyanForCyan

Space

Użytkownik
Lipiec 21, 2014
44
1
23
19
-Większa wytrzymałość ścian czyli ściany można zniszczyć tylko c4 jak tego nie dodadzą to fundamenty i materiały budowlane na duże serwery są do niczego

-Większe wyzwanie z znalezieniem lub zrobieniem c4

vvvTOMEKvvv

Użytkownik
Lipiec 27, 2014
48
11
23
Jakubosław napisał:
Nie wiem po co piszecie "nową/większą mapę, bronie, zwierzeta, zombie, lokacje". Unturned to gra z ledwo miesiącem stażu. Nelson dodał na sam początek jedne z najważniejszych rzeczy i teraz stopniowo je ulepsza, dodaje nowe i oczywiście pracuje nad optymalizacją i serwerach Steam. On ma 17 lat i pracuje sam z małą pomocą znajomych. To nie jestem wielkie studio jak Bohemia Interactive.
Ale to są po prostu nasze pomysły...
To jest chyba jasne że nie dodadzą w następnym updacie gigantyczne miasto z ocalałymi ludźmi latającymi samolotami ...
Ehh...