Usunięcie szaf oraz itemów

Status
Zamknięty.

Demik

Użytkownik
Październik 10, 2016
30
4
23
Witam
Gram od jakiegoś czasu na PL4 (jakieś 2 wipe). Nie mam żadnych pretensji do administracji serwera rozumiem nieraz zdążają się błędy gry ale to co spotkało naszą ekipę to już jest przesada, grając dzisiaj na serwerze. Spotkała nas duża nieprzyjemność, wylogowaliśmy się na dosłownie 5 min. Gdy wróciliśmy do bazy zastaliśmy zniszczone wszystkie szafy a itemy które były w szafach leżały na ziemi i po chwili zniknął. Chciałbym się dowiedzieć z jakiego powodu zastaliśmy bazę w takim stanie. Mam nadzieję że administracja coś z tym zrobi.
Pozdrawiam Demik

• Lubię to!
Reactions: DeLuxe

Demik

Użytkownik
Październik 10, 2016
30
4
23
Dlatego chciałbym się dowiedzieć co się stało. Trochę ważnych itemów straciliśmy bezpowrotnie.

DogePLL

Administrator Serwera Survival
Czerwiec 15, 2016
556
214
98
Wadowice
Klan
BH+
Sądzę że chodzi o jakiś bug znikające szafy widziałem na starym PL3 (overgrown 2) i byłem świadkiem jeszcze dziwniejszych bugów.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2805
2370
218
DogePLL napisał:
Sądzę że chodzi o jakiś bug znikające szafy widziałem na starym PL3 (overgrown 2) i byłem świadkiem jeszcze dziwniejszych bugów.
Dawno temu znikały, ale tutaj itemy leżały na ziemi więc ktoś to musiał rozwalić na 100%

Demik

Użytkownik
Październik 10, 2016
30
4
23
wyjaśnijcie mi jak ktoś mógł to to zniszczyć jak nikogo z ekipy nie było a baza miała wszystkie ściany a szafy w środku były rozwalone

DogePLL

Czerwiec 15, 2016
556
214
98
Wadowice
Klan
BH+
Mi się kończą pomysły na PL3 były takie przypadki ale to cziter wtedy robił wszystkim przechodzenie przez ściany a u was to nie mógł być cziter skoro ity były

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2805
2370
218
DogePLL napisał:
Mi się kończą pomysły na PL3 były takie przypadki ale to cziter wtedy robił wszystkim przechodzenie przez ściany a u was to nie mógł być cziter skoro ity były
No właśnie w tym problem, a jak zniknie szafa to nie ma itemów

DogePLL

Czerwiec 15, 2016
556
214
98
Wadowice
Klan
BH+
Demik napisał:
super praca zespołu unturned.pl dziękują za pomoc
Demik po pierwsze ja nie należe do zespołu Unturned.pl(nie jestem kidmodem itp.)
Po drugie to mógł być zwykły bug gry, unturned jest robione głównie przez jedną osobę która pozatym ma chyba jeszcze studia więc nie można oczekiwać całkowitego braku bugów.
Teraz zamiast wyjaśniania możecie conajwyżej poprosić dzonego o jakaś rekompensatę(np.1000 monet dla waszej ekipy)

Demik

Użytkownik
Październik 10, 2016
30
4
23
1000 monet zawartość szaf była warta co najmniej 3-4k (ja mam się prosić o monety, zespół unturned.pl powinien pomagać w takich sprawach ale widzę że maja to gdzieś)

DogePLL

Czerwiec 15, 2016
556
214
98
Wadowice
Klan
BH+
1000 monet to był przykład;p(negocjować możesz z dzonym albo by wam dał jakieś ity)
A prawda jest taka że na bugi nie ma rady poza proszeniem nelsona o naprawę .
A wyjaśnianie co się stało wam rzeczy nie zwróci:(

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Listopad 1, 2015
807
211
78
Klan
Konfederacja
To wyjaśnię łopatologicznie:

Jak jest bug ze znikaniem "szaf" to znikają również: lockery, wszystkie skrzynki szafki itp. oraz DRZWI i "OKNA".
Poza tym jak zastałeś skrzynki w takim stanie to logiczne, że nikt ci na słowo nie uwierzy bo już nie raz mieliśmy gagadków, którzy próbowali wyłudzić rekompensatę za coś co im się nie należało. A jeśli byłeś wzburzony i wiedziałeś, że będziesz chciał te itemy odzyskać to powinieneś był pomyśleć i zrobić te SCREENY.

Moje wyjaśnienia odnośnie tej sytuacji:

-ktoś obcy wylogował się wam w bazie bo komuś pokazywaliście ją
-ktoś z waszej ekipy był/jest u was dla jaj i wam zrobił psikusa

Możesz też podać nicki WSZYSTKICH osób z ekipy (z grupy Steam, ale nicki jakich używają w grze również osób, które były, a już nie są w grupie) i sprawdzimy kto w tym czasie był na serwerze. Trochę z tym zachodu, ale możliwe, że Dzony będzie mimo twojego chamstwa skłonny do poświęcenia paru godzin czasu na wyszukanie tego w logach.

Konkretnie musisz podać też datę i czas w jakim się to stało.

NA PEWNO NIE BYŁ TO BUG!!!

Status
Zamknięty.