Ustawienie wstawki na dole

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
2026
1630
218
17
Kluczbork
Co rozumiesz przez słabą grę? Co prawda idealna nie jest ale wielu słusznie woli to od chociażby fortnite (od tego to bym wolał wszystko ale cii) co jest raczej wystarczające patrząc na to jak mainstreamową grą jest drewutnia (less mainstream=Better game)
Zabugowana
Beznadziejne strzelanie
Głupie zombie
Nie zbalansowane bronie
System rajdowania do dupy
Freezy
Lagi
Synchronizacja słaba
Wymieniać dalej ?

Michauu95

Stary wyjadacz
Czerwiec 22, 2018
30
4
53
Zabugowana
Beznadziejne strzelanie
Głupie zombie
Nie zbalansowane bronie
System rajdowania do dupy
Freezy
Lagi
Synchronizacja słaba
Wymieniać dalej ?
Ja lagów ani freezów nie mam a co do reszty to się nie wypowiem bo strzelanie mi aż tak nie wadzi a zombie na multi są przeciwnikiem pobocznym więc trudno o ich inteligencję

Poza tym tą grę tworzy jedną osobą

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
2026
1630
218
17
Kluczbork
Ja lagów ani freezów nie mam a co do reszty to się nie wypowiem bo strzelanie mi aż tak nie wadzi a zombie na multi są przeciwnikiem pobocznym więc trudno o ich inteligencję

Poza tym tą grę tworzy jedną osobą
Mam ponad 2200 godzin w tą grę
I powiem tak dużo strzałów w przeciwnika nawet gra nie rejestruje, freezy to nie kwestia komputera tylko tego że jest grą źle zrobiona i wystarczy że wejdziesz na server na którym te freezy występują to też będziesz je miał. I nie w tej grze kiedyś za czasów 2.0 to zombie były przeciwnikiem bo to miała być gra zombie survival. Nawet jeśli grę tworzy jedna osoba 2 lata temu ta gra była zdecydowanie lepsza

• Lubię to!
Reactions: Zero Skila

lamytomy

Stary wyjadacz
Czerwiec 29, 2017
356
211
88
15
Gungabad
Klan
=|KT|=
Mam ponad 2200 godzin w tą grę
I powiem tak dużo strzałów w przeciwnika nawet gra nie rejestruje, freezy to nie kwestia komputera tylko tego że jest grą źle zrobiona i wystarczy że wejdziesz na server na którym te freezy występują to też będziesz je miał. I nie w tej grze kiedyś za czasów 2.0 to zombie były przeciwnikiem bo to miała być gra zombie survival. Nawet jeśli grę tworzy jedna osoba 2 lata temu ta gra była zdecydowanie lepsza
Czasami jak masz mapla na auto to nawet 6 razy hitmarker moze sie pokazac

Michauu95

Stary wyjadacz
Czerwiec 22, 2018
30
4
53
No w sumie... Strzał z bluntforce'a w twarz z 5 metrów powinien zabić przeciwnika.
A jak widać pewność to nadal za mało