Ustawienie wstawki na dole

Michauu95

Stary wyjadacz
Czerwiec 22, 2018
30
4
53
Jak ustawić to?
v v v v v v v v
upload_2019-2-24_20-37-50.png

Taką wstawkę na dole (Przykład jak widać na załączonym obrazku od SonAmadika(Sorry, jeżeli źle odmieniłem nick))

Bulboflon

Stary wyjadacz
Lipiec 24, 2017
231
230
88
Somewhere near Kielce
Klan
【A&U&G】
w sumie to ja nawet z tym jakże pomocnym poradnikiem nie wiem jak to zrobić, wstawiam link do obrazka a i tak pod postami jest po prostu przekreślona ikona obrazu
Wstaw sobie zdjecie na "imgur" potem se kliknij w "get share link" (taka strzałeczka w prawym górnym rogu obrazka), skopiuj tekst z pola BBCode (Forums) i wklej.

• Lubię to!
Reactions: SonAmadik

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
2027
1632
218
17
Kluczbork
Znalazłem kiedyś tą stronke gdzieś i poprostu sobie tak wstawiłem. :tongueclosed:
Mhm, to nwm czy wiesz ale wchodząc na tą stronę dajesz komuś swoje wszystkie dane na tacy xD. No jakby tam jeszcze płacić przez tą stronę to wgl byłby dym bo zero kodowania informacji. No może nie wszystkie dane ale wszystkie informacje które wysyłasz stronie nie są kodowane

• Lubię to!
Reactions: Bulboflon

Michauu95

Stary wyjadacz
Czerwiec 22, 2018
30
4
53
Ja to się tak zastanawiam czy Unturned 2 nie zabije gry (Wiem, że offtop ale nie mam gdzie się tym podzielić)

Michauu95

Stary wyjadacz
Czerwiec 22, 2018
30
4
53
Niech zabija 3.0 jest słabą grą ale nie ma żadnej lepszej alternatywy dla unturned
Co rozumiesz przez słabą grę? Co prawda idealna nie jest ale wielu słusznie woli to od chociażby fortnite (od tego to bym wolał wszystko ale cii) co jest raczej wystarczające patrząc na to jak mainstreamową grą jest drewutnia (less mainstream=Better game)