Unturned sie nie włącza

sajmonHD

Dobrze znany
Sierpień 25, 2018
14
0
36
19
Siema mam problem z unturned. Gdy włączam grę, ładują się wszystkie pliki itp. Gdy wszystko sie załaduje unturned sie wyłącza, nie wyskakuje żaden komunikat, wcześniej wyskakiwały różne ale popatrzyłem na poradniki jak to naprawić, naprawiłem i teraz żaden nie wyskakuje ale nadal nie działa.
Jeśli może być to wirus to podajcie darmowy antywirus dzięki któremu go usunę.
Dzięki :D
Edit: windows 7

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
1073
536
198
9
Siema mam problem z unturned. Gdy włączam grę, ładują się wszystkie pliki itp. Gdy wszystko sie załaduje unturned sie wyłącza, nie wyskakuje żaden komunikat, wcześniej wyskakiwały różne ale popatrzyłem na poradniki jak to naprawić, naprawiłem i teraz żaden nie wyskakuje ale nadal nie działa.
Jeśli może być to wirus to podajcie darmowy antywirus dzięki któremu go usunę.
Dzięki :D
Edit: windows 7
Reinstall i spójność plików sprawdzałeś?

sajmonHD

Dobrze znany
Sierpień 25, 2018
14
0
36
19
Masz skype lub gadu gadu?
Nie, ogólnie na tym lapku nie mam prawie nic oprócz paru starych gierek i antywirusów. Stary lapek który mógłby właśnie być dobry w gry typu unturned :[
Podwójny post automatycznie scalony:

Masz skype lub gadu gadu?
Nie, ogólnie na tym lapku nie mam prawie nic oprócz paru starych gierek i antywirusów. Stary lapek który mógłby właśnie być dobry w gry typu unturned :[

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
1073
536
198
9

Jeżeli chcesz grać na PL 10 przygotuj się psychicznie jak ja xD
EDIT:chodzi o fps xd

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
1265
370
158

Unturned ma wiejsze wymagania niz gta 5 wiec no