Unturned 2 (Unturned 4.0)

Szons

Moderator TS
Luty 5, 2016
230
35
43
19
Klan
RotStorm
Link mi się nie odpala to może ktoś wie, czy z większą mapą idzie też więcej miejsc na serverze?

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Legenda
Lipiec 18, 2014
2990
2708
218
Diaxelf napisał:
Ilość miejsc na serwerze zależy od hosta, a nie od wielkości mapy.
Nie tylko, jeśli serwer przekroczy 24 sloty to nie wyświetla się na liście serwerów.

Szons

Moderator TS
Luty 5, 2016
230
35
43
19
Klan
RotStorm
Chodzi mi o to czy wraz z tą mapą wejdzie możliwość postawienia widocznego servera dla więcej niż 24 osoby.

Huracan

Użytkownik
Czerwiec 20, 2016
4
1
18
18
Ściśle tajne.
Klan
-PsK-
Bardzo ciekawe, lecz obawiam się że z mapą o nazwie "Rosia" będzie podobnie jak z mapą "Canada". A mianowicie chodzi mi o spawn itemków.

Szons

Moderator TS
Luty 5, 2016
230
35
43
19
Klan
RotStorm
Nelson napisał, że jedno miasto ma być większe od Seatle a drugie trochę od niego mniejsze. Z całą pewnością myślę, że mapa będzie duża :).

• Lubię to!
Reactions: DogePLL

Sovey

Dobrze znany
Czerwiec 24, 2016
1
3
28
Chyba niedokładnie czytałeś te AMA albo nie do końca ogarnąłes angielski.

Unturned 4.0 to daleka przyszłość i będzie to zupełnie nowa gra, aktualnie ciągle aktualizowane będzie 3.0. Nelson pisał o stylu graficznym, zamierza pójść bardziej w stronę grafiki w stylu gry Firewatch, a Unturned 4.0 może nazywać się po prostu Unturned II, jako iż będzie znacząco różnił się od aktualnego Unturned.

Zaawansowana elektryka to również tylko pomysły które mogą zostać wprowadzone do gry w przyszlosci bądź nie, a nie pewnik.

Duży samolot możliwe że zostanie dodany wraz z nową mapą.

Nowa mapa rzeczywiście jest tworzona i zapewne wyjdzie w ciągu miesiąca, tak jak kolega napisał będzie to duża mapa, 2 duże miasta, endgame'owy loot w deadzonach i ogółem większy nacisk na deadzone'y. Dodane będą również nowe pojazdy, czołgi tez zostały potwierdzone.

Inne ciekawe rzeczy o których pisał Nelson:

- usprawnienia pojazdów, animacja wchodzenia/wychodzenia, części do samochodów, naprawianie silnika, bagażnik itp. - możliwe że te aspekty zostaną dodane/rozbudowane
- działka na pojazdach do strzelania jako stały element pojazdu
- Mega zombie może dostać atak dystansowy jak np. rzucanie głazami, aby uniemożliwić graczom proste wskoczenie na płot i ubicie go nożem/pięściami

Darkouloos

Dobrze znany
Czerwiec 3, 2016
84
26
33
Polska
Klan
Brak
Części do aut muszą być koniecznie dodane ^^
Tylko że nawet teraz znalezienie auta nie jest łatwe więc powinno się łatwiej szukać ale np. Nie byłoby opon

Działka średnio widzę to jest gra survival a nie jakaś gra typu Rocket League + TF2

A rzucanie przez mega zombie kamieni jest spoko :D

Nie mogę się doczekać aż mapa wyjdzie bo jak mówiła osoba powyżej mnie wyjdzie zapewne w ciągu miesiąca

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Legenda
Lipiec 18, 2014
2990
2708
218
Kilka ciekawych rzeczy udało mi się znaleźć na forum Nelsona
I do like the idea of increased activity in farming, and watering type features could introduce piping/sprinklers/building automated watering systems.
Wygląda na to, że w nowej wersji trzeba będzie nawodnić uprawy przez rurki i automatyczne systemy nawadniania.
For 3 everything was very tied into Steam, whereas 4 I’m hoping for it to be more of an optional layer for lobbies, authentication into official servers, etc. So yes: playing without Steam should be possible.
Nowe Unturned ma być bardziej odłączone od steam. Steam ma być tylko opcjonalną nakładką dla tworzenia lobby, autoryzacji oficjalnych serwerów, itp.
Będzie możliwość grania w nowe Unturned bez steam!

• Lubię to!
Reactions: SonAmadik