unban

najpierw mleko czy płatki

• mleko

• platki

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Zaiser 2

Stary wyjadacz
Styczeń 13, 2018
1020
1997
198
20
Warszawa
Klan
Kucfiry
czesc kociaki,its me Rabałbała Kucfił
nie mam zamiaru wracac na serwer,poprostu chce miec"czyste konto" xd
okolice listopada Basia po kupieniu nowego kompa(stary sie spalil przez ~3k sadzonek na rp) rutynowo sobie wchodzi na serwer jako naked po nowej edycji,dostaje tak o deagla od Deadshota z rozkazem zrobienia rdma(xd?)
Free deagle,a na koncie 500$ to oczywiscie ze mu przytaknalem.
Krecilem sie po nadziei bez celu zobaczylem typka z jtorym zaczynalem na rp to tak o profilaktycznie strzeliłem mu raz lub dwa w twarz i schowalem bron po czym napisałem do Włodarza,zeby mi Perma wlepil bo "rdmowalem" poszkodowany zapytal czy chce zebym napisal skarge na co się zgodziłem i się skończyłem xd
dostane ub-gut jesli nie dostanę-zrozumiem
yo

dajcie na tak bo suicide soon xd

Jednak gdzies pazdziernik,jeblo mi sie xd

przeniescie do odwołania bo fat fingers i zrobiłem to w Propozycjach x D

Ostatnia edycja:

Zaiser 2

Stary wyjadacz
Styczeń 13, 2018
1020
1997
198
20
Warszawa
Klan
Kucfiry
nawet jeslibym chcial to nie mam bo rozjechalem krzeslem jak na ziemii stal,a pozatym w domu mnie nie ma

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4829
4946
198
27
Klan
Konfederacja
nawet jeslibym chcial to nie mam bo rozjechalem krzeslem jak na ziemii stal,a pozatym w domu mnie nie ma
Spoko mamy czas :D

Oczywiście żart z tym Ts.Deadschot szybko tu nie zagra więc myślę że już nikt Ci nie podsunie tak głupiego pomysłu.

Ostatnia edycja:

Zaiser 2

Stary wyjadacz
Styczeń 13, 2018
1020
1997
198
20
Warszawa
Klan
Kucfiry
Ale nie robiłem tego przez dsa,tylko tak o strzeliłem,nawet nie miałem zamiaru go zabić xD

Quas

Stary wyjadacz
Sierpień 6, 2018
107
30
63
17
Cześć, jako iż to ja byłem "poszkodowany" w sytuacji którą opisał zaiser, wypowiem się na jej temat - więc było to tak, wszedł sobie zaiser po dłuższej przerwie od unturned.pl, zauważyłem go na serwerze po 5'pięciu minutach od jego wejścia - miał przy sobie deagla, trochę pogadaliśmy po czym strzelił mi w łeb a później napisał do mnie "napisz na mnie skargę bo i nie mam ochoty grać" więc po jego prośbach napisałem skarge z której wynikł jego ban.

WildWolf

Stary wyjadacz
Legenda
Listopad 7, 2017
1399
439
158
Ten kto daje pierw mleko do platkow z mlekiem jest glupi to sie nawet nazywa "platki z mlekiem" a nie mleko z platkami
Co do odwolania to jestem na tak

• Lubię to!
Reactions: Kroganin

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
624
973
158
18
Klan
CIUBY