Unban

jatwerski331

Stary wyjadacz
Styczeń 10, 2018
244
35
63
20
Witam pisze odwołanie od bana z przed 2 miesięcy, dostałem bana za plantacje kokainy przy torze. Dlatego dzisiaj chciałbym sie odwołać od bana, ponieważ nadchodzą wakacje a z chęcią bym wrócił z większą mocą na server. Od tej pory nie popełnie takiego błedu. Prosze o rozważny werdykt tego odwołania.

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
968
453
118
9
Witam pisze odwołanie od bana z przed 2 miesięcy, dostałem bana za plantacje kokainy przy torze. Dlatego dzisiaj chciałbym sie odwołać od bana, ponieważ nadchodzą wakacje a z chęcią bym wrócił z większą mocą na server. Od tej pory nie popełnie takiego błedu. Prosze o rozważny werdykt tego odwołania.
Jeżeli to ty sam sadziłeś te 20 plotów to ci współczuje xD

• Haha
Reactions: jatwerski331

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4529
4677
198
27
Klan
Konfederacja
Pamiętam ta plantację była sumiennie posadzona w 3 wielkich paskach wielkości lotniska ;D

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4529
4677
198
27
Klan
Konfederacja
Proponuję dodać pkt do regulaminu który mówi o tym jeśli masz dostać szansę kupna UB to obowiązkowy WIPE all :)
@dzonyloker

• Lubię to!
Reactions: Kroganin

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4529
4677
198
27
Klan
Konfederacja
Jeżeli permy byłyby dawane za cheaty a nie za to, że ktoś posadził więcej plotów to miałoby sens :)
Jest różnica między więcej plotow a posadzeniem całego pola myślę nawet że znaczna :) I nie wiemy ile na tym zarobił więc dlatego wipe postaci.

fmcio

Stary wyjadacz
Sierpień 30, 2015
1144
909
198
Jest różnica między więcej plotow a posadzeniem całego pola myślę nawet że znaczna :) I nie wiemy ile na tym zarobił więc dlatego wipe postaci.
Skoro dostał za to bana, oznacza to , że raczej tego wszystkiego nie sprzedał :)) chyba dużo czasu schodzi na posadzenie tego, i poczekanie aż to wszystko urośnie

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4529
4677
198
27
Klan
Konfederacja
Skoro dostał za to bana, oznacza to , że raczej tego wszystkiego nie sprzedał :)) chyba dużo czasu schodzi na posadzenie tego, i poczekanie aż to wszystko urośnie
Wszystkiego nie sprzedał ale mógł sprzedać dużo.