Unban

Temat na forum 'Odwołania' rozpoczęty przez Barti_PL, Lipiec 13, 2018.

1. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1630
    Pisze to za Yatosława, który ma bana na forum.

Chciałbym odwołać się od permbana, dostałem go 3 do 4 dni temu.
    Powodem "perma" jest zastrzelenie 3 policjantów, którzy bez pozwolenia wtargneli do domu.
    Powodem głownym nie jest zastrzelenie tych policjantów bo zrobiłem to regulaminowo tylko to, że
    zabiłem ich w nie swoim domu. Proszę o uzyskanie unbana lub skrócenie go do bana czasowego... ps. Sam zero za bugowanie dostał bana na 24h - śmiech na sali ;pp

Zero Skila lubi to.
  2. Josef Mengele

Josef Mengele Stary wyjadacz

Polubienia:
    981
    Nie widzialem nagrania z calej akcji ale jesli jest grupa bandytow A wspolpracujaca z inna grupa B i obie te grupy chowaja sie w domu A gdy na dom wbiega mafia policyjna to chyba bandyci B nie beda stac bezczynnie i czekac az bandyci A zgina.

3. Marcin Majkutas

Marcin Majkutas Stary wyjadacz

Polubienia:
    70
    No jak policjanci zrobili takie coś głupiego a ty zrobiłeś to regulaminowo to nie powinienyś wogóle dostawać za to bana, ponieważ policja wchodząc bez pozwolenia do domu mafii powinni być pewni że mafia jest uzbrojona i mogą ponieść kosenkfencje wchodząc siłą do tej posiadłośći, jak dla mnie ban nie słuszny. Policja która tam była nie powinna kłamać w tym poście tylko napsiać krok po kroku co się stało aby się usprawiedliwić aby ten ban został :) chętnie przeczytam.
    POZDRAWIAM

4. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1630
    Moglbym zrozumiec powod jego bana jesli osob w tej mafii byloby wiecej niz 5. Ale jesli bylo ich w 4 to co to za roznica czy sa w grupie czy nie. Zwlaszcza ze wiadomo ze te mafie maja miedzy soba sojusz.

5. Marcin Majkutas

Marcin Majkutas Stary wyjadacz

Polubienia:
    70
    "Sojusz" Te słowo na RP nie pasuje może jakieś układy mafijne ;P ?

6. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1630
    Wspolne interesy.

Marcin Majkutas lubi to.
  7. radmejek

radmejek Stary wyjadacz

Polubienia:
    133
    Jak wam gwałcą mamę w jej domu a ty tam nie jesteś zameldowany to jej nie pomagaj pamiętaj bo mejdi da ci perma.
    POWIEDZCIE MI CZEMU ZABIJANIE BEZ INTERKI JEST KARANE A ODWALANIE I NIE POSZANOWANIE ŻYCIA NIE NO KURWA TO JEST RP MOZESZ KOGOŚ ZABIĆ Z DUPY ALE O SWOJE ŻYCIE ZAZWYCZAJ SIĘ BOISZ

Ostatnia edycja: Lipiec 14, 2018
  8. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    2652
    Odbanowany

Zaiser 2 lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.