Unban

★THC★ vetinxp#yolo

Stary wyjadacz
Styczeń 27, 2018
84
38
53
23
Bolivia
Spowiadam się Dzonemulokerowi wszechmogącemu
i wam, bambole i policjantów
że bardzo zgrzeszyłem
myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem:
moja wina, moja wina, moja wina.
Przeto błagam Najświętszego Mejdiego, zawsze Dziewicy,
wszystkich Bamboli i Świętych
i was bracia i siostry
o modlitwę za mnie do Dzonegolokera naszego.

Przepraszam na kolankach, już będę grzeczny obiecuję, Już nigdy przenigdy nie zrobię nic nielegalnego. Będę grzecznie chodził do kościoła co niedzielę.
Przyznaję się do rajdowania departamentu policji. Będę grzecznie pracował na kopalni.

★THC★ vetinxp#yolo

Stary wyjadacz
Styczeń 27, 2018
84
38
53
23
Bolivia
Mejdi ja nawet dla ciebie i dla dzonego lokera codziennie będę wiersze pisał. Jak dostanę ub będę ci dowoził picie do pracy. Wyślę ci niebieską Finlandię pocztą. Wszystko dla najlepszego policjanta i dla boga dzonegolokera. Proszę was o to na kolanach. Mejdi juz napisałem 4 opowiadania o tb. Stawię je za niedługo. A o Dzonymlokerze napisałem piosenkę którą wstawię zaniedługo.

• Lubię to!
Reactions: rutek154

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4399
4553
198
27
Klan
Konfederacja
Mejdi ja nawet dla ciebie i dla dzonego lokera codziennie będę wiersze pisał. Jak dostanę ub będę ci dowoził picie do pracy. Wyślę ci niebieską Finlandię pocztą. Wszystko dla najlepszego policjanta i dla boga dzonegolokera. Proszę was o to na kolanach. Mejdi juz napisałem 4 opowiadania o tb. Stawię je za niedługo. A o Dzonymlokerze napisałem piosenkę którą wstawię zaniedługo.
Twoje historyjki nic tutaj nie zmienia.I tak w każdej kończę zawsze.tak.samo czyli jak alkoholik co jest nie prawda...

★THC★ vetinxp#yolo

Stary wyjadacz
Styczeń 27, 2018
84
38
53
23
Bolivia
Wiem że i tak nie dostanę unbana. To co ja i moja ekipa zrobiliśmy to była przesada. Ale warto zawszę spróbować. Wiem że nikt mnie nie lubi i naszej ekipy. Gra na rp to byłą dla nas prawdziwa frajda. Nie docenialiśmy tego co mamy. Przez jeden poważny wybryk to wszystko straciliśmy. Nie wiem dlaczego to zrobiliśmy. Jeszcze raz przepraszam za tamtą sytuacje. Przepraszam, że zrdowaliśmy twój pokój Mejdi bugując się do niego. Przepraszam za wszystko co moja ekipa źle zrobiła. Byliśmy najgorszą ekipą przez nas dużo graczy przestało grać. Przepraszam za to, że ciągle napadaliśmy. Przepraszam ciebie Malfal, że moja ekipa ci zabrała dom. Przepraszam cały server że przez nas granie w rp nie było frajdą. Dobrze że nie dacie mi ub za to co zrobiłem powinienem zapłacić najwyższą cene.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4399
4553
198
27
Klan
Konfederacja
Wiem że i tak nie dostanę unbana. To co ja i moja ekipa zrobiliśmy to była przesada. Ale warto zawszę spróbować. Wiem że nikt mnie nie lubi i naszej ekipy. Gra na rp to byłą dla nas prawdziwa frajda. Nie docenialiśmy tego co mamy. Przez jeden poważny wybryk to wszystko straciliśmy. Nie wiem dlaczego to zrobiliśmy. Jeszcze raz przepraszam za tamtą sytuacje. Przepraszam, że zrdowaliśmy twój pokój Mejdi bugując się do niego. Przepraszam za wszystko co moja ekipa źle zrobiła. Byliśmy najgorszą ekipą przez nas dużo graczy przestało grać. Przepraszam za to, że ciągle napadaliśmy. Przepraszam ciebie Malfal, że moja ekipa ci zabrała dom. Przepraszam cały server że przez nas granie w rp nie było frajdą. Dobrze że nie dacie mi ub za to co zrobiłem powinienem zapłacić najwyższą cene.
No aż 30 zl

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2722
2306
198
Katowice
Dopisz jeszcze ze przez ten caly czas miales wylaczonego adblocka na forum. Moze wtedy ci wybacza.

rutek154

Stary wyjadacz
Kwiecień 9, 2015
177
22
53
C
Co ty pierdolisz warto było.