Szukam 1-3 osób

:) _ViHi_ (:

Stary wyjadacz
Styczeń 29, 2018
718
270
118
13
Poland
Klan
Kin.Ger
Rażące błędy ortograficzne.
+7 szukarz? Dobsze szczelam i umjem bódowadź base. W Óntórnet grom ot 2019 rokó. Ja mjedź nadźeje rze mnje pżyimież.

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1859
2079
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Obawiam się że chłopakowi będzie się teraz na serwerze nudzić bo w teorii ma być on nastawiony na odgrywanie a do tego trzeba wyraźnie mówić a nie tylko mruczeć w 20dB.
Uwielbiam jak jakieś przegrywy przypierdalają się do młodszych (Biją ich na dworze to tu w końcu są kimś)zwłaszcza , że Ginger napisał wszystko poprawnie.

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1980
1598
218
17
Kluczbork
Skoro naśmiewasz się z innych to czemu ja nie mogę?
Ez koeningsegg.
Ty Sam się śmiejesz z innych również kiedyś ze mnie, chociaż to ja nauczyłem ciebie budowlańca i paru innych jak grać na rp więc się tak nie flexuj. Plus co do bycia ez pamiętam jak kiedyś napadalismy we dwoje ja z eagla porobiłem 4-5 a ty się wyjebałeś z zubkiem odrazu i mówiłeś jaki to jestem skillowy tydzień później zrobiłem wam oszusta i mówiłeś że nie mam życia na serwerze więc haes proszę cię nie wypowiadaj się. Okradać ludzi na RP jest łatwo, sztuka to jest żeby traktować to jako grę a nie czystą rywalizację powołam się na dobry stary przykład. dsa okradałem wiele razy a jednak dalej mogę sobie wbić na TSA i z nim pogadać a np takie nr.horsa okradłem raz i chłopak mi groził

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: Zero Skila

Haes

Stary wyjadacz
Lipiec 2, 2018
530
347
128
Ty Sam się śmiejesz z innych również kiedyś ze mnie, chociaż to ja nauczyłem ciebie budowlańca i paru innych jak grać na rp więc się tak nie flexuj. Plus co do bycia ez pamiętam jak kiedyś napadalismy we dwoje ja z eagla porobiłem 4-5 a ty się wyjebałeś z zubkiem odrazu i mówiłeś jaki to jestem skillowy tydzień później zrobiłem wam oszusta i mówiłeś że nie mam życia na serwerze więc haes proszę cię nie wypowiadaj się. Okradać ludzi na RP jest łatwo, sztuka to jest żeby traktować to jako grę a nie czystą rywalizację powołam się na dobry stary przykład. dsa okradałem wiele razy a jednak dalej mogę sobie wbić na TSA i z nim pogadać a np takie nr.horsa okradłem raz i chłopak mi groził
Chyba przedawkowałeś marsjanki.

Haes

Stary wyjadacz
Lipiec 2, 2018
530
347
128
Dziękuje Ci bogu za to, że nauczyłeś mnie grać na RP. Mogę Ci mówić tak przez cały tydzień jak wtedy, gdy zginąłem z zubkiem :(

:(