Survival na 100 graczy

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2883
2503
218
dzonyloker przesłał nowy wpis na blogu

Survival na 100 graczy

Społeczność z naszego forum wybrała serwer 100 slotowy w przeprowadzanej ankiecie. Link do całego tematu

W związku z tym musimy zrobić wipe wszystkich serwerów. Odbędzie się on w sobotę (02.02.2019) o godzinie 12.

Początkowo odpalimy 1 serwer i sprawdzimy jakie będzie zainteresowanie. Jeśli nasz pomysł nie wypali to w późniejszym czasie mogą być przywrócone kolejne stare serwery - oczywiście też ze zrobionym wipe.

Tutaj dostępny jest regulamin i opis serwera - Link

Vip, donator, vault, monety zostają bez mian, reszta rzeczy wipe.

• Lubię to!
Reactions: Zero Skila i hyasdw

Smelly Fish

Stary wyjadacz
Marzec 29, 2018
9
8
48
17
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Na początku w sobotę było ok. Wczoraj grałem i jest zbyt łatwo. W ciągu 30 minut znalazłem 3 detonatory, 4 dragonfang boxy, 4 generatory, 2 piły łańcuchowe i 6 raw explosives. Ledwo wyjdzie się z namiotu militarnego i już nowe itemy się tam respią, a zombie są na 1 hita z jakiejkolwiek broni z PPM i 3 hity z pięści na max skillu co zwiększa obrażenia w walce wręcz. Jeden gracz chwalił się, że grał 4 godziny i już ma 20 C4 i 10 dragonfang boxów. Proponuję zmniejszyć loot spawn rate oraz zablokować budowanie tych płytek z drewna i metalu tak jak było na wcześniejszych serwerach.
To tylko moje uwagi z wczorajszego dnia. Teraz nie mam dostępu do PC, więc nie wiem czy coś się zmieniło. Dziękuję za przeczytanie.

Edit: Poprawa literówki
Edit2: Przez to, że da się znaleźć 10 pełnych dragonfang boxów (które jakimś cudem łatwiej jest znaleźć od zwykłych military magazine) każda istniejąca baza na serwerze dostaje auto-raida przez co nawet jeden dzień nie przetrwa. Tak właśnie skończyła moja baza dziś po południu. Zbudowałem ją wczoraj o 22.

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: Zero Skila

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2733
2323
198
Katowice
Moze by dodac ten server do tego unturnedservers czy jak to sie tam nazywa zeby dalo sie robic vote. Bo wtedy moze zaczelo by grac wiecej osob przez to ze serwer zostal zauwazy przez kogokolwiek.

• Lubię to!
Reactions: Wiktor Nowak

hyasdw

Administrator Serwera Survival
Październik 25, 2015
565
746
178
17
Hiszpania :P [Malaga]
Klan
=S.A=
Moze by dodac ten server do tego unturnedservers czy jak to sie tam nazywa zeby dalo sie robic vote. Bo wtedy moze zaczelo by grac wiecej osob przez to ze serwer zostal zauwazy przez kogokolwiek.
Na unturnedservers zawsze jesteśmy na pozycji nr-1

upload_2019-2-5_21-8-41.png upload_2019-2-5_21-9-22.png

Ostatnia edycja:

hyasdw

Administrator Serwera Survival
Październik 25, 2015
565
746
178
17
Hiszpania :P [Malaga]
Klan
=S.A=
Kiedyś zrobiłem z tym propozycje :
Wy tu mówicie o eventach itp ... mam pytanie :) skąd taki nowy gracz
co szuka serwerów ma się dowiedzieć o np takich eventach itp ?
:p jest dużo polskich serwerowni iii jest mała szansa ze gracz wejdzie na pusty serwer :) według mnie brakuje tutaj solidnej reklamy :c szczególnie na serwerach PvP pewnie spytacie jak!? otóż tak - <3 Youtube , unturned-servers.net (dodanie tam naszych serwerów) + w grze danie automatycznej wiadomości (Zaglosuj na serwer y zgarnij nagrody! więcej info znajdziesz na unturned.pl)
UNTURNED.PL
- Tutaj

by się dodało nową zakładkę (
Zagłosuj na nas
) gdzie będą wszystkie nasze serwery
:) - ale nowy gracz musi coś dostać w zamian co nie ? bo wątpię aby chciało mu się odpalać przeglądarkę :) można by było dodać komende /reward lub /wynagrodzenie -
(
gracz po zagłosowaniu na nasze serwery dostawałby randomowy item lub item który dzony wybierze lub my gracze :)
)
- w taki o to sposób serwery będą się lepiej pozycjonować <3 + do tego jakieś filmy na YT
:) + za dodanie w nicku unturned.pl można by było zwiększyć ilość monet :)
Piszcie swoja opinię i dawajcie więcej propozycji <3
POZDRAWIAM HYPE
PS - Nie zapomnij zagłosować <3​

• Znowu coś zjebałem z postem :_:​

na co dzony odpisał
Na polskich serwerach od zawsze na tej stronie jesteśmy na 1 miejscu https://unturned-servers.net/country/poland/
Jeżeli dzony by się zgodził można by było zaimplementować o to takie zmiany :smirk:

Ostatnia edycja: