Sprawa do Własciciela , mój błąd w Sklepie

Temat na forum 'Pytania i problemy' rozpoczęty przez PanTukan, Październik 12, 2018.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PanTukan

PanTukan Użytkownik

Polubienia:
    2
    Witam , czy dało by radę zabrać mi kupione na RolePlay 200tys monet na rzecz 100tys odpowiadającym im monetom na serwerze survival ? miałem problem gdy podczas zmiany płatnosci w wybranym oknie survival wyswietlił mi sie , wraz ze zmianą opcji płatnosci z PSC ( automatycznie ustawionego wczesniej) na DotPay , sklep RolePlay nie zauwazyłem tego i nie grając na roleplay mam teraz zakupione tam 200tys monet . Był bym bardzo wdzięczny za pomoc gdyż jestem waszym stałym klientem i na koncie mam kilka zakupionych już Donatorów oraz wpłat na rzecz monet właśnie na serwerach Survival . Prosił bym więc o przeniesienie 200tys monet z roleplay albo ich usunięcie na rzecz 100tys ( cenowo odpowiadających im ) monet na serwerze Survival . Pozdrawiam
    ( zakupiłem monety około 8.19 mam nadzieje ze pomożecie jbc mam TS mogę wbic )

hyasdw lubi to.
  2. dzonyloker

dzonyloker Administrator Członek Załogi

Polubienia:
    1527
    Nie ma problemu zaraz to zmienie

hyasdw lubi to.
  3. PanTukan

PanTukan Użytkownik

Polubienia:
    2
    dzięki jesteś wielki <3 , info o serwerze leci do ziomka co lubi wydawać na gierki sporo hajsu xDDDD . Pozdrawiam . Temat do zamknięcia

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.