Skarga na Tomasz WENONUS Blant , John Drewniak i Mirosław Gadd

Status
Zamknięty.

Sprater

Użytkownik
Listopad 9, 2018
4
0
16
13
Witam,
Chcialbym zglosic powyzsze osoby z powodu zabicia mnie na zielonej strefie bez maski z broni bez licencji
Nicki panow ktozy mnie zabili : Tomasz WENONUS Blant , John Drewniak , Miroslaw Gadd
Mam nadzieje ze zostana zbanowani a itemy zostana mi przywrocone
Pozdrawiam
Nick w grze : Jan Linkoln20181109153808_1.jpg 20181109153809_1.jpg

Attachments

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Witam,
Chcialbym zglosic powyzsze osoby z powodu zabicia mnie na zielonej strefie bez maski z broni bez licencji
Nicki panow ktozy mnie zabili : Tomasz WENONUS Blant , John Drewniak , Miroslaw Gadd
Mam nadzieje ze zostana zbanowani a itemy zostana mi przywrocone
Pozdrawiam
Nick w grze : Jan LinkolnView attachment 497 View attachment 498
SS to nie dowód, mogłeś go bić lub coś mu zabrać :)

• Lubię to!
Reactions: WENONUS

WENONUS

Stary wyjadacz
Styczeń 27, 2018
203
50
63
18
Zacznijmy od początku nie masz dowodów a po za tym zniszczyłeś mi koła zabrałeś paliwo z auta i bawiłeś się moim autem (carjackował) jak masz nagranie pokaż 3 min wcześniej co się działo

Sprater

Użytkownik
Listopad 9, 2018
4
0
16
13
niszcylem ci kola bo zabrales mi jackhammera to raz po drugie nie mam nawet carjacka i nie mialem i nawet nie mam gascana

W4MP1REK

Dobrze znany
Wrzesień 19, 2018
13
1
38
13
Poland
WENONUS ma racje przebijałeś mu koła hoc nic ci nie ukradł i nie masz dowodów carjacka miałeś i masz gascana.

a w tym momencie sie sam przyznales ze koła przebijales

WENONUS

Stary wyjadacz
Styczeń 27, 2018
203
50
63
18
niszcylem ci kola bo zabrales mi jackhammera to raz po drugie nie mam nawet carjacka i nie mialem i nawet nie mam gascana
Nie zabrałem ci żadnego jackhamera, masz dowody? Ja staram się pomagać bambiką żeby więcej osób grało na serwerze.

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
510
236
98
9
Wczoraj handlowałem się z jednym z tych którzy ucierpieli,jego kolega ukradł mi węgorza (kolega tego tomasza) więc dostał 3 kulki i umarł następnie tomasz już taki chętny do boju,Kiedy wyciągnełem empire nagle wszyscy pobiegli na safe zona więc wydaję mi się że tomasz powinien dostać 12-6h bana.

• Lubię to!
Reactions: eminem

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
510
236
98
9
Nie zabrałem ci żadnego jackhamera, masz dowody? Ja staram się pomagać bambiką żeby więcej osób grało na serwerze.
XDDDDDDDDDDDDDDDDD każdego bambika rozjeżdzasz i w dupie ich masz a nie pomagasz a jeśli chodzi o tego waszego jack hammera to nie wiem nic na ten temat ale jeśli chodzi o pomaganie to co 10 minut kogoś rożjeżdzasz ,,pomocniku bambików''
EDIT:Jeżeli policzyć każdego bambika którego rozjechałeś to dostał byś już perma
Wypytuję się każdego gdzie cie rozjechał,Uzyksuję odpowiedz: Na chodniku.

WENONUS

Stary wyjadacz
Styczeń 27, 2018
203
50
63
18
Wczoraj handlowałem się z jednym z tych którzy ucierpieli,jego kolega ukradł mi węgorza (kolega tego tomasza) więc dostał 3 kulki i umarł następnie tomasz już taki chętny do
boju,Kiedy wyciągnełem empire nagle wszyscy pobiegli na safe zona więc wydaję mi się że tomasz powinien dostać 12-6h bana.
Handlowałes się po chwili wywalilo ciebie z serwera 2 zaczęło z piła na mnie iść dostali po 3 strzały i pobiegła na safe zone zaczęli mnie wyzywać i jak wszedłem na serwer wszystko widziałeś ale ze mnie nie lubisz będziesz zawsze
Przeciwko mnie. Jak masz dowody to daj?

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
510
236
98
9
Handlowałes się po chwili wywalilo ciebie z serwera 2 zaczęło z piła na mnie iść dostali po 3 strzały i pobiegła na safe zone zaczęli mnie wyzywać i jak wszedłem na serwer wszystko widziałeś ale ze mnie nie lubisz będziesz zawsze
Przeciwko mnie. Jak masz dowody to daj?
Miałem 3 crushe z rzędu świadkowie to Nermii z którym gram i ekipa na ts3 potem wyjebało serwer więc nie wiem co się dalej działo ale wiem że ty ani oni nie są niewinni.
EDIT:Mogę wstawić jak piszę do nermiego ,,KURWA CRUSH''

Ostatnia edycja:

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
510
236
98
9
I genialna z was ekipa kiedy napadalście na bajbe i ja ruszyłem na pomoc z coltem pierw powaliliścię bajbe po napadzie po czym zdjeliście maski przy nas obu i na koniec jednego z was zabiłem a drugi ofęsywny menadzer zadań ;)

WENONUS

Stary wyjadacz
Styczeń 27, 2018
203
50
63
18
I genialna z was ekipa kiedy napadalście na bajbe i ja ruszyłem na pomoc z coltem pierw powaliliścię bajbe po napadzie po czym zdjeliście maski przy nas obu i na koniec jednego z was zabiłem a drugi ofęsywny menadzer zadań ;)
Masz dowody? Wstaw tutaj a nie oskarżaj bo bez dowodów to wiesz co możesz zrobić. ;)

Status
Zamknięty.