Skarga na Policje, oraz Deada

Status
Zamknięty.

MistBorn

Dobrze znany
Lipiec 5, 2018
209
41
43
17

akcja okolo od 4:30 strzelanina 11 30

Na powyższym filmiku możemy zauwazyć,ze Dead wychodzi z gry przez menadzera lub dostaje crasha podczas interki.Po okolo 2-4 min dopiero wchodzi na unta... A po 5min przyjezdza policja i nas zabija...

Moim zdaniem to byla totalnie zepsuta akcja przez policje... Ja specjalnie czekam na Deada, żeby zrobic wszystko regulaminowo ( ukraść paganke ) , a policja przyjezdza i nas zabija....+ to ,że Dead im napisał pewnie na steamie, że chcemy mu ukraść auto dlatego tak zwlekał

Dead w samoobronie możesz dać z tej akcji nagranie napewno je masz! ;) Bo co ,gdybym zwytrychowal auto odrazu jak Cie wywalilo?

Zależy mi tylko na pagani, a nie jakiś banach

• Lubię to!
Reactions: Lea Sznuk

Josef Mengele

Stary wyjadacz
Listopad 9, 2017
1827
1475
198
16
Nowotwór że na z wychylasz?
Co do akcji dostali informację OOC przez steama i IC tego nie wiedzieli no ale na tym serwerze tak jest. Mogliście nie zwlekać i po prostu je ukraść. Ja tam mam jeszcze 5 bluntów i 2 maple na sobie a oferta z psc aktualna.

MistBorn

Dobrze znany
Lipiec 5, 2018
209
41
43
17
Nowotwór że na z wychylasz?
Co do akcji dostali informację OOC przez steama i IC tego nie wiedzieli no ale na tym serwerze tak jest. Mogliście nie zwlekać i po prostu je ukraść. Ja tam mam jeszcze 5 bluntów i 2 maple na sobie a oferta z psc aktualna.
To dead by dal nagranie jak , by go faktycznie wywalilo i pagank do zwrotu

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Na moim to zachowaliście się jak totalne dzbany i trzeba było kraść póki go nie było.
To co to wreszcie jest? RP czy PVP? Poczekalismy żeby wbil i nie wbil. Wylogowal sie podczas interakcji (5 min po wywaleniu ma szanse żeby sie zalogowal) on był online na seam i podobno przez menagera zadań wyszedł. My chcemy chociaż trochę grać RP a Ci robią MG i IC nic nie wiedzieli. OOC wszystko wiedzieli dlatego go propozycja ze będzie banowanie MG.

Fiolar

Stary wyjadacz
Lipiec 16, 2018
252
141
88
13
Poland
Jest napad typa wywala a policja na serwerze. Nie wchodzi na serwer a oni nie kradną auta, ponieważ prawdopodobnie będzie do zwrotu.
Podczas czekania na miejsce przyjeżdża policja i zabija bandytów. Majonez i Lea z góry byli na przegranej pozycji.

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3750
4099
198
27
Klan
Konfederacja
To co to wreszcie jest? RP czy PVP? Poczekalismy żeby wbil i nie wbil. Wylogowal sie podczas interakcji (5 min po wywaleniu ma szanse żeby sie zalogowal) on był online na seam i podobno przez menagera zadań wyszedł. My chcemy chociaż trochę grać RP a Ci robią MG i IC nic nie wiedzieli. OOC wszystko wiedzieli dlatego go propozycja ze będzie banowanie MG.
Jakoś jak Majonez wyszedł przez menadżera zadań to ja nie czekałem łaskawie aż wejdzie. :)

• Lubię to!
Reactions: Wiktor Nowak

MistBorn

Dobrze znany
Lipiec 5, 2018
209
41
43
17
Jak byśmy zabrali tą paganke... To by była skarga na nas...

No ale auta na pewno nie dostaniecie mieliście tyle czasu na kradziez mogliście skorzystać z tego.
No ogólnie Dead coś mówił, że jesteś z nim umówiony fajnie :)

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.