Skarga na policjantów.

Temat na forum 'Skargi na Policję' rozpoczęty przez Piotr71, Lipiec 13, 2018.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Piotr71

Piotr71 Dobrze znany

Polubienia:
    17
    Od policjantów żądaliśmy wymiany więźnia na zakładników. Porwaliśmy zakładników a następnię umówiliśmy się na wymianę na lotnisku. Ustawiliśmy się. Celowałem do zakładników a policja miała to w głębokim poważaniu i zajebała wszystkich nawet zakładnika. Drugi zakładnik przeżył. Piszę w imieniu całej ekipy która znajdowała się na ts3 w trakcie napadu: To był failRP. Jeżeli to według policji jest szanowanie życia zakładników i granie RP. To ten serwer nie ma sensu. Próbowaliśmy zagrać fajną akcje RP mieliśmy plan ucieczki. Ale po co kurde policja ma maple to musi z nich korzystać.
    Oto wideo:

Czajka lubi to.
  2. tyus

tyus Użytkownik

Polubienia:
    3
    Dokładnie w regulaminie jest nawet że w trakcie napadu trzeba traktować takie momenty jak normalne życie a raczej normalna policja powinna martwić się o życie zakładników a nie ich zabijać! FAILRP i to mocno

Piotr71 lubi to.
  3. fmcio

fmcio Stary wyjadacz

Polubienia:
    660
    nie żeby coś, ale w normalnym życiu, jakbyś tak stał odsłonięty to nie zdążyłbyś ani słowa powiedzieć, bo 20 snajperów byłoby w Ciebie wcelowanych i od razu by strzelali bo mieli by czysty strzał.

4. tyus

tyus Użytkownik

Polubienia:
    3
    nie że coś ale było 3 policjantów a nie 20 snajperów

Piotr71 lubi to.
  5. Re$pecT Key-Drop.pl

Re$pecT Key-Drop.pl Dobrze znany

Polubienia:
    1
    0 ale to 0 poszanowania życia każdego gracza a przy tym zabójstwo zakałdnika i wypieranie sie "bo on tylko został ranny" nie powinno czegos takiego być 0 rp aż odechciewa się w to grać pzdr

Piotr71 lubi to.
  6. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1530
    W realnym zyciu i tak probowali by sie nimi dogadac bo nie zalezaloby im tylko na ich zajebaniu zeby miec -rep i bronie. Dopiero jesli negocjacje nie przynioslby by oczekiwanych rezultatow to by tych 20snajperow do nich strzelilo.

Piotr71 i tyus lubią to.
  7. Piotr71

Piotr71 Dobrze znany

Polubienia:
    17
    Bart
    Tak policja nawet nie próbowała się dogadać. Dzięki za wsparcie.

8. Seneka

Seneka Dobrze znany

Polubienia:
    4
    Policja powinna byc poddana restrukturyzacji juz od pierwszego momentu istnienia tej instytucji.

Henrich Himler, oddany wiezien i przyjaciel
    Szanowne JP

9. Knykciu197

Knykciu197 Stary wyjadacz

Polubienia:
    680
    Przyznaję się zjebalem raniąc zakładnika. Ale po pierwsze zakładnicy byli podstawieni. Po 2 nie raz była taka sytuacja że np snajper posłał strzał i musiał trafić w ramie bądź bezpiecznie w brzuch zakładnika żeby unieszkodliwić oprawce. Zakładnik dostał ode mnie odszkodowanie. Całej akcji nie powinno być bo chcieliśmy odrobinę rozrywki dla cywili jak i policji więc pozwoliliśmy się wam kontaktować z kolegą w więzieniu . Mówicie o graniu to a jednak wy gadacie na tsie z kolegą w naszym radiowozie zakutym w kajdanki. Cała akcja była by bardzo dobra gdyby nie to że faktycznie porwałem się na ciebie a ty się schowałem za zakładnikiem kiedy próbowałem strzelać od boku zakładnik się przesunął i niestety to kosztowało go przytomność po całej akcji pojechałem do szpitala przeprosiłem osobiście i wypłaciłem odszkodowanie.

hyasdw lubi to.
  10. Seneka

Seneka Dobrze znany

Polubienia:
    4
    Ja drogi panie milicjancie kontaktowalem sie z kolegami za posrednictwem golebi.
    Prosze nie pierdolic tylko przyznac sie do zniszczenia rp w tej akcji

Henrich Himler, wojownik który walczy o wolnosc i sprawiedliwosc.
    Szanowne JP

11. Dead Schot

Dead Schot Dobrze znany

Polubienia:
    13
    Nie powinno być takich sytuacji !!

12. Piotr71

Piotr71 Dobrze znany

Polubienia:
    17
    Jak to ma być RP i jest szansa postrzelenia zakładnika to nie powinieneś w ogóle strzelać. Gościu powinieneś się z nami dogadać.

Barti_PL lubi to.
  13. tyus

tyus Użytkownik

Polubienia:
    3
    zakładnicy nie byli podstawieni a było z nimi ugadane ze nic im się nie stanie jeśli nie będą stawiać oporu.A czemu niby nie mogliśmy gadać z kolegą z więzienia po przez gołębia bo musiał wam info przekazać i dopytać czy taka akcja jest legalna ... a tak naprawdę to po prostu się nudziliście i chcieliście sobie pozabijać by zdobyć bronie i -rep FAILRP

Piotr71 lubi to.
  14. CzarnoBrody

CzarnoBrody Stary wyjadacz

Polubienia:
    395
    A pisał do mnie żebym taką akcję zrobił

15. fmcio

fmcio Stary wyjadacz

Polubienia:
    660
    we we mnie tam nie było ;c

CzarnoBrody lubi to.
  16. Zaiser 2

Zaiser 2 Stary wyjadacz

Polubienia:
    956
    Nie mow o tym co powinni byc,a co nie skoro napierdalasz bez interakcji do kazdego i napadasz solo ;_;

17. SzMiT

SzMiT Stary wyjadacz

Polubienia:
    42
    Taka fajna akcja by była z tymi zakładnikami, no ale policja nie umie się bawić w RP

Fustion i Piotr71 lubią to.
  18. Re$pecT Key-Drop.pl

Re$pecT Key-Drop.pl Dobrze znany

Polubienia:
    1
    Powiem wam tak to co powiedziala teraz policja to zwykle pierdolenie, chcemy przeprowadzic zajebista akcje rp wszystko zajebiscie gadamy o tym od 1h planujemy wszystko git policja przyjezdza (my!) chcemy negocjowac a oni bez zadnej interakcji z nami poprostu nas rozpierdala zabijajac przy tym zakladnika no prsze co to ma kurwa byc za rp jak najwazniejsz funkcja ktora ma temu przeciwdzialac sama odpierdala gowno pzdr

19. Krzysztof Chrobry

Krzysztof Chrobry Stary wyjadacz

Polubienia:
    231
    Rozmawiając z aresztowanym kolegą przez ts 3 to fail rp. Od 1h to planowaliście? Nie lepiej było dokonać wymiany w budynku? Tak to mieli na was czysty strzał. Co do zabitego zakładnika powinieneś ich od razu zabić w tym momencie kiedy policja wystrzeliła.
    Co do policji nie jest tak źle jeden zakładnik zabity damy mu 5k i luzik.

hyasdw lubi to.
  20. Piotr71

Piotr71 Dobrze znany

Polubienia:
    17
    Gdybyśmy byli w budynku to by z bluntów wszystkich zabili. Policja i tak by nie negocjowała. Zakładników nie zabiłem bo policja jednego zabiła i wtedy straciłem ochronę i padłem.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.