Skarga na policjantów.

Temat na forum 'Skargi na Policję' rozpoczęty przez Piotr71, Lipiec 13, 2018.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Piotr71

Piotr71 Dobrze znany

Polubienia:
    17
    Od policjantów żądaliśmy wymiany więźnia na zakładników. Porwaliśmy zakładników a następnię umówiliśmy się na wymianę na lotnisku. Ustawiliśmy się. Celowałem do zakładników a policja miała to w głębokim poważaniu i zajebała wszystkich nawet zakładnika. Drugi zakładnik przeżył. Piszę w imieniu całej ekipy która znajdowała się na ts3 w trakcie napadu: To był failRP. Jeżeli to według policji jest szanowanie życia zakładników i granie RP. To ten serwer nie ma sensu. Próbowaliśmy zagrać fajną akcje RP mieliśmy plan ucieczki. Ale po co kurde policja ma maple to musi z nich korzystać.
    Oto wideo:

Czajka lubi to.
  2. tyus

tyus Użytkownik

Polubienia:
    3
    Dokładnie w regulaminie jest nawet że w trakcie napadu trzeba traktować takie momenty jak normalne życie a raczej normalna policja powinna martwić się o życie zakładników a nie ich zabijać! FAILRP i to mocno

Piotr71 lubi to.
  3. fmcio

fmcio Stary wyjadacz

Polubienia:
    664
    nie żeby coś, ale w normalnym życiu, jakbyś tak stał odsłonięty to nie zdążyłbyś ani słowa powiedzieć, bo 20 snajperów byłoby w Ciebie wcelowanych i od razu by strzelali bo mieli by czysty strzał.

4. tyus

tyus Użytkownik

Polubienia:
    3
    nie że coś ale było 3 policjantów a nie 20 snajperów

Piotr71 lubi to.
  5. Re$pecT Key-Drop.pl

Re$pecT Key-Drop.pl Dobrze znany

Polubienia:
    2
    0 ale to 0 poszanowania życia każdego gracza a przy tym zabójstwo zakałdnika i wypieranie sie "bo on tylko został ranny" nie powinno czegos takiego być 0 rp aż odechciewa się w to grać pzdr

Piotr71 lubi to.
  6. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1630
    W realnym zyciu i tak probowali by sie nimi dogadac bo nie zalezaloby im tylko na ich zajebaniu zeby miec -rep i bronie. Dopiero jesli negocjacje nie przynioslby by oczekiwanych rezultatow to by tych 20snajperow do nich strzelilo.

Piotr71 i tyus lubią to.
  7. Piotr71

Piotr71 Dobrze znany

Polubienia:
    17
    Bart
    Tak policja nawet nie próbowała się dogadać. Dzięki za wsparcie.

8. Seneka

Seneka Dobrze znany

Polubienia:
    4
    Policja powinna byc poddana restrukturyzacji juz od pierwszego momentu istnienia tej instytucji.

Henrich Himler, oddany wiezien i przyjaciel
    Szanowne JP

9. Knykciu197

Knykciu197 Stary wyjadacz

Polubienia:
    722
    Przyznaję się zjebalem raniąc zakładnika. Ale po pierwsze zakładnicy byli podstawieni. Po 2 nie raz była taka sytuacja że np snajper posłał strzał i musiał trafić w ramie bądź bezpiecznie w brzuch zakładnika żeby unieszkodliwić oprawce. Zakładnik dostał ode mnie odszkodowanie. Całej akcji nie powinno być bo chcieliśmy odrobinę rozrywki dla cywili jak i policji więc pozwoliliśmy się wam kontaktować z kolegą w więzieniu . Mówicie o graniu to a jednak wy gadacie na tsie z kolegą w naszym radiowozie zakutym w kajdanki. Cała akcja była by bardzo dobra gdyby nie to że faktycznie porwałem się na ciebie a ty się schowałem za zakładnikiem kiedy próbowałem strzelać od boku zakładnik się przesunął i niestety to kosztowało go przytomność po całej akcji pojechałem do szpitala przeprosiłem osobiście i wypłaciłem odszkodowanie.

hyasdw lubi to.
  10. Seneka

Seneka Dobrze znany

Polubienia:
    4
    Ja drogi panie milicjancie kontaktowalem sie z kolegami za posrednictwem golebi.
    Prosze nie pierdolic tylko przyznac sie do zniszczenia rp w tej akcji

Henrich Himler, wojownik który walczy o wolnosc i sprawiedliwosc.
    Szanowne JP

11. Dead Schot

Dead Schot Stary wyjadacz

Polubienia:
    20
    Nie powinno być takich sytuacji !!

12. Piotr71

Piotr71 Dobrze znany

Polubienia:
    17
    Jak to ma być RP i jest szansa postrzelenia zakładnika to nie powinieneś w ogóle strzelać. Gościu powinieneś się z nami dogadać.

Barti_PL lubi to.
  13. tyus

tyus Użytkownik

Polubienia:
    3
    zakładnicy nie byli podstawieni a było z nimi ugadane ze nic im się nie stanie jeśli nie będą stawiać oporu.A czemu niby nie mogliśmy gadać z kolegą z więzienia po przez gołębia bo musiał wam info przekazać i dopytać czy taka akcja jest legalna ... a tak naprawdę to po prostu się nudziliście i chcieliście sobie pozabijać by zdobyć bronie i -rep FAILRP

Piotr71 lubi to.
  14. CzarnoBrody

CzarnoBrody Stary wyjadacz

Polubienia:
    403
    A pisał do mnie żebym taką akcję zrobił

15. fmcio

fmcio Stary wyjadacz

Polubienia:
    664
    we we mnie tam nie było ;c

CzarnoBrody lubi to.
  16. Zaiser 2

Zaiser 2 Stary wyjadacz

Polubienia:
    1068
    Nie mow o tym co powinni byc,a co nie skoro napierdalasz bez interakcji do kazdego i napadasz solo ;_;

17. SzMiT

SzMiT Stary wyjadacz

Polubienia:
    44
    Taka fajna akcja by była z tymi zakładnikami, no ale policja nie umie się bawić w RP

Fustion i Piotr71 lubią to.
  18. Re$pecT Key-Drop.pl

Re$pecT Key-Drop.pl Dobrze znany

Polubienia:
    2
    Powiem wam tak to co powiedziala teraz policja to zwykle pierdolenie, chcemy przeprowadzic zajebista akcje rp wszystko zajebiscie gadamy o tym od 1h planujemy wszystko git policja przyjezdza (my!) chcemy negocjowac a oni bez zadnej interakcji z nami poprostu nas rozpierdala zabijajac przy tym zakladnika no prsze co to ma kurwa byc za rp jak najwazniejsz funkcja ktora ma temu przeciwdzialac sama odpierdala gowno pzdr

19. Rozmawiając z aresztowanym kolegą przez ts 3 to fail rp. Od 1h to planowaliście? Nie lepiej było dokonać wymiany w budynku? Tak to mieli na was czysty strzał. Co do zabitego zakładnika powinieneś ich od razu zabić w tym momencie kiedy policja wystrzeliła.
    Co do policji nie jest tak źle jeden zakładnik zabity damy mu 5k i luzik.

hyasdw lubi to.
  20. Piotr71

Piotr71 Dobrze znany

Polubienia:
    17
    Gdybyśmy byli w budynku to by z bluntów wszystkich zabili. Policja i tak by nie negocjowała. Zakładników nie zabiłem bo policja jednego zabiła i wtedy straciłem ochronę i padłem.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.