Skarga na mejdiego [by majonez]

Status
Zamknięty.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4373
4508
198
27
Klan
Konfederacja
Niszczyłem tam koke. Nie widze problemu żeby oddać Ci pieniadze za te ściany i sufity.
W kolejnym hangarze masz 4 ploty zamiast dwóch i postawione w takim miejscu że jak je zniszcze to znowu rozwalą się te sciany i sufity...

Gogras127

Stary wyjadacz
Wrzesień 30, 2018
493
209
78
Niszczyłem tam koke. Nie widze problemu żeby oddać Ci pieniadze za te ściany i sufity.
W kolejnym hangarze masz 4 ploty zamiast dwóch i postawione w takim miejscu że jak je zniszcze to znowu rozwalą się te sciany i sufity...
Lol nie lepiej żebyś to czarnymi c4 wysadzał?

Janusz Trafka

Użytkownik
Lipiec 12, 2018
83
13
23
17
Aha, czyli bezpodstawnie wchodzisz do cudzego domu i to przez C4 XD (w realu też podchodzą do domu i mówią ten dom ma kokę i wysadzają drzwi, ściany XD i to gdy cię nie ma i bez żadnych dowodów bez nakazu bez niczego.
Mejdi tylko się pogrążasz tym swoim zachowaniem i udowadniasz, że już nie ma miejsca dla takich jak ty.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4373
4508
198
27
Klan
Konfederacja
Tak jak majonez mówi w swoim filmiku były tam dwa ploty koki.Rozwaliłem je wraz z nimi rozwaliły się ten sufit i sciana za ktore moge zwrócić pieniądze.

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1706
1915
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Ta. C4 czarne jest duże, ale pomyliłem się i obejmie może 5 sadzonek. (Czarna c4 postawiona na plocie pełnym sadzonek, a kiedy będzie obejmować 5 sadzonek to wysadzi 5 sadzonek).
Cud, jeśli rozwali te 5 sadzonek, prawdopodobnie rozwali plot, bo na sadzonkach nie można stawiać,

Status
Zamknięty.