Skarga na Komendanta Axel'a Foleya

Temat na forum 'Skargi na Policję' rozpoczęty przez Czajka, Maj 13, 2018.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Czajka

Czajka Stary wyjadacz

Polubienia:
    140
    Cześć,chciałbym złożyć skargę na komendanta.Dlaczego? Było to tak mam łuk podjeżdża policja na parking nadzieja a jakiś ziomek krzyczy:ON DO MNIE STRZELIŁ!! (Jakiś ziomek zaczął uciekać)Axel mówi kto!?Ziomek że ja i pokazuje na mój dom.(Mimo że miasto jest tak małe że każdy wie gdzie kto mieszka ;)) Axel każe mi oddać mój łuk,mówię ok i tak nic nie zrobiłem.On wyrzuca mi patyk+strzała zescrapował łuk TAK SIĘ KURWA wkurwilem nie polecam się jednak go słuchać.Bez żadnych dowodów mi niszczy luk.Pozniej on z kolega z patrolu + cywile wchodzą mi do domu no to ja na to:WYPIERDALAC Z MOJEJ POSESJI(Strzeliłem i tak w zniszczony dach,1strzał żeby wyszli.)Zostałem zaaresztowany za pseudoobraze.Pozniej cywile drą mordę że mam maski.Policjanci je znaleźli ok dostałem jaila.Zgadzam się tylko z maskami mam je nielegalnie,ale czemu aresztowany za obrazę i czemu został mi zniszczony łuk tego nie rozumiem i czekam na komentarz osób z patrolu.(Żeby wkurwić LośSosa)Pozdrawiam GRANDE

2. mejdi

mejdi Policja RP Policja RP

Polubienia:
    2498
    Zostałeś aresztowany za 3 maski łacznie 10h.(to i tak mało JAK NA 3 MASKI)

Czajka lubi to.
  3. Czajka

Czajka Stary wyjadacz

Polubienia:
    140
    Nie chodzi mi o maski ale o to czemu mu łuk przerobiłes i założyłes kajdanki za obrazę której nie było, o maski to tam luz

4. mejdi

Polubienia:
    2498
    Używałeś na nas jak i innych graczy wulgarnych słów.Typu kurwy i psy które są powrzechnie uznane za obraźliwe.
    Oraz jak sam napisałeś kazałeś mi "wypierdalać" mimo tego że jestem komendantem który ma prawo przeszukać twoją posesje.Dochodzi jeszcze uzycie broni palnej w mojej obecności.

5. SonAmadik

SonAmadik Moderator Forum Członek Załogi

Polubienia:
    880
    Wypierdalaj mi stad.
    Prosze mnie nie karac, wcale nie obrazam.
    No ale luku nie musiales mu rozwalac : p

6. mejdi

Polubienia:
    2498
    No bez kitu gościu głos jak gwizdek mówi do mnie wypierdalać :D Na początku smiechlem .
    Łuk mu zabrałem dla zasady :p Ale te luki to jednak był zły pomysl

ŁośSoś lubi to.
  7. ŁośSoś

ŁośSoś Stary wyjadacz

Polubienia:
    389
    Również pozdrawiam.

Ostatnia edycja: Maj 14, 2018
  8. Zaiser 2

Zaiser 2 Stary wyjadacz

Polubienia:
    998
    Zdecyduj czy lizesz mu dupe i jestes jego pieskiem czy nadajesz na niego I chcesz mu narobic kolo dupy i krzyczec ARRR MEJDI DAWAJ LUK SKARGA JMJMJMJMONE HANDRYD PERSENT!!!kiddo succ my dicc

ŁośSoś, Fustion i mejdi lubią to.
  9. mejdi

Polubienia:
    2498
    Jak widzisz to że ktoś mi dupę liże nic nie znaczy :)

ŁośSoś lubi to.
  10. SonAmadik

Polubienia:
    880
    Ja bym to nagral i uzyl gdzies, wypierdalac. ;D
    Ta, wez znajdz kto strzelal z luku.
    Kusze bylyby jeszcze gorsze bo luk chociaz dzwiek wyjade i widac ruch naciagania cieciwy. Jednak starzy nie tacy glupi.
    Na tamtej edycji dla jaj strzelalem z Januszem w niebo z Ekho w Borucie i spiedalalem na inna strone miasta, nikt nie mogl nas znalezc, ani policja ani cywile. A jak znalezli to ekho w eq, to co dopiero luk... :D

Ostatnia edycja: Maj 14, 2018
    Fustion, ŁośSoś i Bulboflon lubią to.
  11. Czajka

Czajka Stary wyjadacz

Polubienia:
    140
    Hahahaahahahhaha kurwa ale beka bo mutacji nie mam hahahahahaha śmieje się razem z wami :/nawet bez tej mutacji bym was na ez porobił

12. mejdi

Polubienia:
    2498
    Ez porobił? Hmmm czarnobrody czy to ty?

Fustion, Lea Sznuk i ŁośSoś lubią to.
  13. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1563
    Ja

ŁośSoś lubi to.
  14. Zaiser 2

Zaiser 2 Stary wyjadacz

Polubienia:
    998
    Ktoś musiał zastąpić taką pizde jak On

mejdi lubi to.
  15. Radosław Kowalll

Radosław Kowalll Stary wyjadacz

Polubienia:
    67
    No co sie bedziesz trudził jak kurwa każda skarga na axela jest zamiatana pod dywanik dzonego... mi też zajebał 2 łuki bo jakiś typ powiedział że do niego strzelam ale w rzeczywistosci gowno robiłem. Accardi miał dostać degrade bo złamał regulamin w 1 dzień chyba z 8 razy, axel go łamie codziennie, ale co poradzisz? nikt nie dostanie z nich degrada bo tak liżą dupe u dzonego że im nie da degrada... jak by było głosowanie na wyrzucenie dwóch policjantów z policji to bym stawiał na Capone Accardi, Axel Foley. I to nie dlatego że mejdi mi robi wjazd na chate co 5 minut *przepraszam ROBIŁ poki moj dom nie dostał rozjebany do reszty* kto jest za wyejbaniem accardiego i mejdiego na bruk i zrobić nową rekrutacje na 2 policjantów? (wiem że nie zostana wyjebani tylko chce zobaczyć ile w prawdzie osob ich nienawidzi)

Czajka lubi to.
  16. SonAmadik

Polubienia:
    880
    Daj od razu propozycje kto ma ich zastapic. ;)

17. Zaiser 2

Zaiser 2 Stary wyjadacz

Polubienia:
    998
    Nienawidzić kogoś przez grę XD

18. SkaR

SkaR Stary wyjadacz

Polubienia:
    262
    Nie zapominajmy że to jest Role Play i mejdi odgrywa postać komendanta "kutasa" :p

Czajka i ŁośSoś lubią to.
  19. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1563
    Ciuby na policjantow!!

20. mejdi

Polubienia:
    2498
    Jak mogę robić ci wjazd na chatę skoro masz Nick [bezdomny]Radosław Kowal :D
    A po za tym nie wspomnę o tym że zebrałem Ci łuk za to że zajebałes wczoraj z niego dwie osoby w kopalni.
    A co do dywanów to dzony ma w pokoju panele.
    A zamiast głupio gadać naucz się trochę kultury bo wspomnę jeszcze że wyzywales pod szpitalem wczoraj mnie oraz gracza Czarny Problem od jakich tylko i każdy miał ochotę Cię zabić.
    Zapomniałem o tym że z tym że rozwaliłem Ci dom to stek bzdur bo nie musze już nic niszczyć żeby wejść do domu i większość osób o tym wie lecz ty nie wiedziałeś i tutaj popełniłeś błąd kłamiąc w żywe oczy :)

Edit: Mowilem że już z łukami będzie problem a co dopiero jak by dodać kusze...

Ersecond, ŁośSoś i SkaR lubią to.
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.