Skarga na Jakub Kubicki i Janusz Cebula

Status
Zamknięty.

Fustion

Stary wyjadacz
Luty 26, 2018
329
101
63
Bałtyk
Nagranie :

Jakub zranił mnie z łuku a Janusz zniszczył koło
(PS Jakby co Fm i reszta mojego teamu robila to dla zabawy)

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
772
368
118
9
może go potrąciłeś czy coś więc będę jak mejdi ,,Możesz nie przewijać? Wstaw całe nagranie''

Radosław Kowalll

Stary wyjadacz
Luty 11, 2018
506
105
98
14
Poland
JAPIERDOLE X KURWA D drama roku
"BAMBIK MI ROZJEBAL OPONE W GÓWNIE NA RESORACH, ZACZOLEM DO NIEGO STRZELAC I DOSTALEM W DUPE OD BAMBIKA Z LUKU"
po chuj wstawiasz takie uslessy ? bambik dostanie bana na 24-48h, ten co z luku max 2h czy cos (no nwm bo ty strzelales do tamtego z kilofa to on go mogl bronic) i co ty z tego bedziesz mial? satysfakcje ze bambol nowy do serwera dostanie 24h za opony chociarz zandego odszkodowania nie dostaniesz bo on nic nie ma a policji ci sie niechce dawac lol a bambik ub dostanie i albo dalej bedzie gral albo bedzie mial wyjebane i bedziesz mial o jednego bambika do napadania mniej?

Fustion

Stary wyjadacz
Luty 26, 2018
329
101
63
Bałtyk
"BAMBIK MI ROZJEBAL OPONE W GÓWNIE NA RESORACH, ZACZOLEM DO NIEGO STRZELAC I DOSTALEM W DUPE OD BAMBIKA Z LUKU"
po chuj wstawiasz takie uslessy ? bambik dostanie bana na 24-48h, ten co z luku max 2h czy cos (no nwm bo ty strzelales do tamtego z kilofa to on go mogl bronic) i co ty z tego bedziesz mial? satysfakcje ze bambol nowy do serwera dostanie 24h za opony chociarz zandego odszkodowania nie dostaniesz bo on nic nie ma a policji ci sie niechce dawac lol a bambik ub dostanie i albo dalej bedzie gral albo bedzie mial wyjebane i bedziesz mial o jednego bambika do napadania mniej?
Użyj rozumu zanim coś napiszesz.Chcesz chyba napisać że bambik dostanie bana na 2h-4h A nie 24-48h. Jakub Kubicki bez interakcji zranił mnie z łuku (Pewnie chodziło o loot)
Edit: Ten Bambik ma motor i wgl

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: Czajka

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Bajba już wiem czemu ludzie mi odpisywać nie chcieli...

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
boś jest debil

pozatym temu bambikowi nalezy sie kara, ale jakies max 30 min, jak on i tak nic nie ma a fustionowi sie skonczyla masc na bol dupy i z chuja spadl ze wstawia takie usslesy
Mam ci przypomnieć kozaku jak z nighta nie mogłeś mnie zabić i uciekłeś na savezone,ja miałem deagla a ty strzeliłeś pierwszy., ,usslesie".
Albo jak cały dzien Cię napadaliśmy i się spłakałeś straciłeś z 6 broni,,usslesie".
Jak przeczytałem twój komentarz to już wiedziałem dlaczego w szkole cie nazywali mianownikiem...

• Lubię to!
Reactions: Fustion

Radosław Kowalll

Stary wyjadacz
Luty 11, 2018
506
105
98
14
Poland
Obraza i offtop
Mam ci przypomnieć kozaku jak z nighta nie mogłeś mnie zabić i uciekłeś na savezone,ja miałem deagla a ty strzeliłeś pierwszy., ,usslesie".
Albo jak cały dzien Cię napadaliśmy i się spłakałeś straciłeś z 6 broni,,usslesie".
Jak przeczytałem twój komentarz to już wiedziałem dlaczego w szkole cie nazywali mianownikiem...
Nie bylo żadnej takiej akcji X KURWA D
jak napadaliscie mnie to zescie mi alicepacka wzieli, pochwal sie tym nagraniem pedalku internetowy, kurwa kozaczysz se tak przez neta, zmyslasz historie a jak ci kurwa mowie wybierz rejon na solo w realu to nagle "CRASHUJE CI NETA" i rzeczy w tym stylu wiec kto tu jest uslessem pedale jebany

Marcin Majkutas

Stary wyjadacz
Luty 3, 2018
375
101
78
18
jak napadaliscie mnie to zescie mi alicepacka wzieli, pochwal sie tym nagraniem pedalku internetowy, kurwa kozaczysz se tak przez neta, zmyslasz historie a jak ci kurwa mowie wybierz rejon na solo w realu to nagle "CRASHUJE CI NETA" i rzeczy w tym stylu wiec kto tu jest uslessem pedale jebany
Po pierwsze Nie wiem po chuj się do niego srasz
Po 2 pokazałeś teraz swój poziom inteligencji...
Po 3 Nie wiem po co się do niego srasz a zazwyczaj jak miałem jakąś spine np. do czajki to tylko W RP bo mnie przykładowo zabił i tam miałem do niego srake a na ts to spoko się z nim Gada więc ,,usslesie" Cicho bądz jak masz tak odpowiadzać bo to sie robi Offtop

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2674
2254
198
Katowice
Offtop
Bajba ale ty masz 12lat z kim ty sie chcesz napierdalac lol

NiekrytyCov

Stary wyjadacz
Luty 16, 2017
462
288
88
Obraza użytkownika
Ale ty jesteś kurwa wyjątkowo niedojebany.

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
533
855
158
17
Klan
CIUBY
Ty wyglądasz jakbyś już był bity w domu i jeszcze wpierdol chcesz od kogoś dostać? Zapraszam dolny śląsk okolice Legnicy jak taki figther jesteś.

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Ty wyglądasz jakbyś już był bity w domu i jeszcze wpierdol chcesz od kogoś dostać? Zapraszam dolny śląsk okolice Legnicy jak taki figther jesteś.
Nwm bajba nikt ci nie uwierzy że się ze mną bić bo jednak w tym przypadku pomyślałeś,wydaję mi się że jak Cię tworzono to jeden chromosom ci za dużo dali,możesz powiedzieć woj oraz miasto może jak kiedyś będę obok ( lub mieszkam niedaleko ) to się spotkamy :)

Radosław Kowalll

Stary wyjadacz
Luty 11, 2018
506
105
98
14
Poland
Nwm bajba nikt ci nie uwierzy że się ze mną bić bo jednak w tym przypadku pomyślałeś,wydaję mi się że jak Cię tworzono to jeden chromosom ci za dużo dali,możesz powiedzieć woj oraz miasto może jak kiedyś będę obok ( lub mieszkam niedaleko ) to się spotkamy :)
Slyszales cos od kolegow starszych z biologii i to powtarzasz jak jakieś 11-oletnie dziecki - ej no sorry masz 11 lat i cierpisz na porażenie mózgowe bo jak już twoje posty czytam to rozważam nad opłaceniem rocznej kuracji u psychiatry.. teksty o chromosonach były modne pare miesiecy temu a nie teraz [...] nie mam juz zamiaru sie na twoj temat wypowiadac.

PS.
dla tych wszystkich frajerów co mi akcje sprzed 4-6 msc. wypominają a nie biorą tymczasowych akcji to zwyczajne owijane pizdy które tylko umią wypominać coś wokół nawet jeżeli to jest już monotonne i nudne, weźcie coś nowego mówicie o mnie a nie coś co kurwa juz znam na pamieć przez wasze żałosne teksty

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
533
855
158
17
Klan
CIUBY
Slyszales cos od kolegow starszych z biologii i to powtarzasz jak jakieś 11-oletnie dziecki - ej no sorry masz 11 lat i cierpisz na porażenie mózgowe bo jak już twoje posty czytam to rozważam nad opłaceniem rocznej kuracji u psychiatry.. teksty o chromosonach były modne pare miesiecy temu a nie teraz [...] nie mam juz zamiaru sie na twoj temat wypowiadac.

PS.
dla tych wszystkich frajerów co mi akcje sprzed 4-6 msc. wypominają a nie biorą tymczasowych akcji to zwyczajne owijane pizdy które tylko umią wypominać coś wokół nawet jeżeli to jest już monotonne i nudne, weźcie coś nowego mówicie o mnie a nie coś co kurwa juz znam na pamieć przez wasze żałosne teksty
Nie ma co o tobie mówić bo nadal jesteś zjebanym kiddosem co próbuje być dorosły.

• Lubię to!
Reactions: Marcin Majkutas
Status
Zamknięty.