Skarga na Bajbe

Temat na forum 'Skargi na Graczy' rozpoczęty przez Barti_PL, Wrzesień 15, 2018.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1530
    Na pierwszym nagraniu zabija on jakiegos bambika mimo ze sie poddal. Nie wiem czy mial z nim wczesniej jakas interakcje ale nawet jesli to zabicie bambika ktory sie poddal wskazuje tylkona to ze Bajba jest idiota.

Na drugim nagraniu za to widac jak carjackuje tego UAZa chcac go zniszczyc.

Jego profil:
    https://steamcommunity.com/id/Bajba1337/

@Radosław Kowalll Ciekawe czy twoj Dead Shot ktorego tak wczoraj wychwalales wyzywajac przy tym naszych rodzicow pomoze ci nie dostac bana :)

Quas lubi to.
  2. Radosław Kowalll

Radosław Kowalll Stary wyjadacz

Polubienia:
    60
    Hahaha, ty też wyzywałeś naszych rodziców, a pozatym daj całe nagranie a nie jakieś urywki, naprawde żałosne, wycinasz te momenty w ktorych on mi kolege rozjezdza i z broni bialej napierdala, pozatym spytaj gracza, oddalem mu itemy, dalem hajs gratisowy, ubrania i itemy na start, nie posiada on konta na forum więc nwm jak ma na to odpowiedzieć, później go poprosze o wypowiedzenie sie w tej sprawie, jeden z graczy (rosjanin) ma nick w grze Tomasz Problem

co do uaza, gracz łamie regulamin gry mowiac ile oferujesz za niewstawienie skargi, wyciał moment w którym ja naprawiam auto swoja spawarką i próbuje je odsunąć od drzewa, naprawde chamskie z twojej strony barti, wycinasz momenty w których widać że naprawiam auto albo te w ktorych sobie tak kozaczysz, dal pelne 2 minutowe nagranie z tym uazem a nie pierdolisz głupoty, potem gdy auto bylo na przestrzeni gracz poszed po zakup opon a ja mu tego uaza pilnowałem by nikt nie rozjebal, czekalem az zalozy opony, dalem mu paliwo, i pozniej na msg wspomniałem o tych itemach, dalem mu je i jedzenie zadarmo jeżeli ktoś sądzi że ja kłamie to @Dzonylocker prosze sprawdzic konsole pod względem wpisów, wszystko tam jest czarno na białym ponieważ ja mikrofonu w nocy nie używałem, lub spytać Tomasza Problema, awatar keydropa ma bodajrze

3. Quas

Quas Dobrze znany

Polubienia:
    13
    ale to przecież jest pewne że ty celowo dałeś mu ubrania itp bo wiedziałeś że barti skargę będzie pisał :p
    i ten niby missclick z napisaniem ? zamiast / dwa razy żeby pokazać że mu coś dajesz D:

/ jestem za zbanowaniem gracza, toksyczny gracz - ciągle obraża, próbuje egzekwować prawo sam je łamiąc.

Ostatnia edycja: Wrzesień 15, 2018
  4. Shonel

Shonel Stary wyjadacz

Polubienia:
    187
    Oddałeś je tylko dlatego ponieważ powiedzielismy ci, że poleci na Ciebie skarga cyt. "Oddam mu ity bo to nowy gracz ale jakby gral 2 tyg no to bym mu nie oddal" - ehh. Kończąc skoro mówisz, że było inaczej wyślij swoje nagranie z całej sytuacji ;p

5. Krzysztof Chrobry

Krzysztof Chrobry Stary wyjadacz

Polubienia:
    231
  6. Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    246
    Ty naprawdę potrzebujesz odpoczynku od serwera i furum

7. Zero Skila

Zero Skila Stary wyjadacz

Polubienia:
    243
    no co tu dużo gadać PERM

8. Radosław Kowalll

Polubienia:
    60
    hahaha wy nic mi nie mówiliście nt; ze wstawicie skarge tylko że macie nagranie na to Pozatym tu daje nagranie jak barti próbuje mnie zabić przez monument gry (szybe niezniszczalna)

9. Shonel

Shonel Stary wyjadacz

Polubienia:
    187
    Proszę cie nie pogrązaj sie juz ;p

10. Quas

Quas Dobrze znany

Polubienia:
    13
    ale po co dajesz takie nagranie skoro nie ma nic wspólnego z tą skarga?
    / i już wiem dlaczego wylogowałeś się dwa razy, bo nie miałeś picia a nie chciałeś wyjść bo sam dobrze wiedziałeś co zrobiłeś ;p

Ostatnia edycja: Wrzesień 15, 2018
  11. Radosław Kowalll

Polubienia:
    60
    To że według bartiego ja bugowałem auto, ja je carjackowałem i to do safezona, jakbym chicał to auto rozwalic to bym jego nie spawal, ale barti wyciał wszystkie momenty w których ja pisze bądz naprawiam auto, zapytaj sie gracza (tomasza problema) on ci opowie całą historie, poprosiłem go zeby napisał wszystko zebyscie sie odpierdolili.

12. Quas

Quas Dobrze znany

Polubienia:
    13
    ta, opowie mi wszystko skoro go tam nie było bo go zabiłeś? :p

13. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1530
    Spawales go bo do ciebie podszedlem i powiedzialem ze napisze skarge.

Quas lubi to.
  14. SzMiT

SzMiT Stary wyjadacz

Polubienia:
    42
    To z ciebie taki pomocny człowiek widzę.

15. Radosław Kowalll

Polubienia:
    60
    NIE XD jakbym chcial to rozjebac to mimo twojej obecnosci bym to niszczył, dawaj nagranie 2-3 minuty przez i 2-3 minuty po, ty podszedłeś do mnie to ja to nadal robilem i mialem to w dupie, ty mówisz ile dajesz za niewstawienie skargi na forum bo nie rozumialem co powiedziales i dlatego uzylem pytajnikow, pozatym moj kolega mial podobne nagranie, podobnym czasie, nagral jak go odjebali bez intery wraz ze mna odjebali nas i wstawil nagranie podobną długoscia czasowa co do twojej i zamkneli temat bo film za krótki Daj nagranie sprzed 2-3 min i po 2-3 min to pogadamy INTERKA do 5 minut :)

16. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1530
    Nie rozjebalbys tego pomimo mojej obecnosci bo bym cie zabil.
    Jakbym wstawil to co bylo 2-3min wczesniej to bym cie jeszcze bardziej pograzyl bo rozjebales mu all opony w tym uazie :)

17. Radosław Kowalll

Polubienia:
    60
    XD bo interka była to rozjebalem, pozatym daj do tego momentu gdzie zaczolem naprawiac i odpychac je od drzewa

18. Barti_PL

Barti_PL Stary wyjadacz

Polubienia:
    1530
    Nie bylo juz interki. Mozna sie tego domyslic bo mam podane godziny zapisania filmu na obsie i 5min to nie bylo XDDDDDDDDDDD

19. noskill 198

noskill 198 Stary wyjadacz

Polubienia:
    112
    @Barti_PL nie ma sensu się z bajba klocic

Zero Skila lubi to.
  20. Zero Skila

Zero Skila Stary wyjadacz

Polubienia:
    243
    Gdybyś nie chciał tego rozjebać to byś zostawił to auto w spokoju

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.