Skarga Majonez i Lea

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
502
228
98
9
Dnia 07.01.2019 w okolicach 19:30 zostałem napadnięty wraz z powerkiem (moim team-mate na rp)Gdy powerek uciekał złapali go i kazali mu się rozebrać robił to co kazali aż do pory w której powiedzieli ze ma odblokować merca (mercedesa) on im odmówił i został przysłowiowo ,,odjebany'' kiedy przeszli do mnie powiedziałem że nie odlockuje im tego merca bo nie jest mój (grajac rp) gdy odjechali wjechali za kamień czy gdzie tam i kiedy ja chciałem schować tego merca do garażu oni wbiegli mi do domu i wydarli morde napad i jak nie otworze merca to mnie zabiją (nie mineły nawet 2 minuty od poprzedniego napadu) nie otworzyłem i zostałem zabity.Nie rozumiem logiki ich myślenia,gdybym ich napadł też by np. majonez by nie otwierał lea maclarena gdybym mu kazał i tak btw 10 m od nas za domem stało audi które mogli by mi kazać już im oddać lecz tego nie zrobili.
I jeszcze btw straszyli mnie regulaminem że nie otworzyłem im mercedesa...
I pozdrawiam majoneza który ukradł mi kuchenkę,lodówkę i umywalkę XD

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3735
4092
198
27
Klan
Konfederacja
Tzn dobrze rozumiem że napadli Cie dwa razy w ciągu dwóch minut ?
I ukradli Ci kuchenke i lodówke?

• Lubię to!
Reactions: :) _ViHi_ (:

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2359
2013
198
16
Katowice
Klan
Bambiki FMa
Wydaje mi sie ze powinienes dac tutaj jakies nagranie bo pomijajac fakt ze z tej skargi rozumiem tylko ze zabrali ci jakas umywalke, to bez filmiku ciezko o zrobienie im czegokolwiek.

• Lubię to!
Reactions: Lea Sznuk

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
502
228
98
9
Wydaje mi sie ze powinienes dac tutaj jakies nagranie bo pomijajac fakt ze z tej skargi rozumiem tylko ze zabrali ci jakas umywalke, to bez filmiku ciezko o zrobienie im czegokolwiek.
Umywalka też piniądz,Napadli mnie 2 razy w ciągu 2 minut to jest już nie regulaminowe +prawie straciliśmy mercedesa... na dodatek napadli mnie 3 raz jak jechałem z innym kolegą białym roadsterem,lecz gdy majonez wysiadł wpadł kierowcy pod koła i pojawił się boguś i lea zawinął...

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Dnia 07.01.2019 w okolicach 19:30 zostałem napadnięty wraz z powerkiem (moim team-mate na rp)Gdy powerek uciekał złapali go i kazali mu się rozebrać robił to co kazali aż do pory w której powiedzieli ze ma odblokować merca (mercedesa) on im odmówił i został przysłowiowo ,,odjebany'' kiedy przeszli do mnie powiedziałem że nie odlockuje im tego merca bo nie jest mój (grajac rp) gdy odjechali wjechali za kamień czy gdzie tam i kiedy ja chciałem schować tego merca do garażu oni wbiegli mi do domu i wydarli morde napad i jak nie otworze merca to mnie zabiją (nie mineły nawet 2 minuty od poprzedniego napadu) nie otworzyłem i zostałem zabity.Nie rozumiem logiki ich myślenia,gdybym ich napadł też by np. majonez by nie otwierał lea maclarena gdybym mu kazał i tak btw 10 m od nas za domem stało audi które mogli by mi kazać już im oddać lecz tego nie zrobili.
I jeszcze btw straszyli mnie regulaminem że nie otworzyłem im mercedesa...
I pozdrawiam majoneza który ukradł mi kuchenkę,lodówkę i umywalkę XD
Skarga na mnie i majoneza nie ma sensu, poza tym nie ma nagrania. To że uciekałeś podczas napadu to wiesz. "xD"
I ukradli Ci kuchenke i lodówke?
No i co z tym że mu zabraliśmy lodówke kuchenke? Mieliśmy maski xD

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3735
4092
198
27
Klan
Konfederacja
No fakt szkoda że nie masz nagrania.W logach bedzie tylko drugi napad po którym Cie zabili nic wiecej.

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
502
228
98
9
Umywalka też piniądz,Napadli mnie 2 razy w ciągu 2 minut to jest już nie regulaminowe +prawie straciliśmy mercedesa... na dodatek napadli mnie 3 raz jak jechałem z innym kolegą białym roadsterem,lecz gdy majonez wysiadł wpadł kierowcy pod koła i pojawił się boguś i lea zawinął...

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3735
4092
198
27
Klan
Konfederacja
Skarga na mnie i majoneza nie ma sensu, poza tym nie ma nagrania. To że uciekałeś podczas napadu to wiesz. "xD"

No i co z tym że mu zabraliśmy lodówke kuchenke? Mieliśmy maski xD
Nic to tylko świadczy jakim dnem jesteście i jak nisko trzeba upaść żeby goscia okradać z mebli.

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Nic to tylko świadczy jakim dnem jesteście i jak nisko trzeba upaść żeby goscia okradać z mebli.
mejdi, on sie rozebrał to wyleciało z niego to, to wzięliśmy xD.
Mogliśmy tobie tego Mercedessa ukraść, majonez miał 25k + 25k w expie - czyli 50k bo to idzie nawet za 20 razem xD.

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Ale zamknij wkoncu łeb i wyjdź na dwór boże dziecko skończysz jak majonez 120kg wagi i zobaczysz
Typie, ty w ogóle nie masz pojęcia co ja robię, moje 2/4 dnia to zabawa na dworze, czasami jak pada to nie wychodzę bo jestem z cukru.
A co ty masz do tego co ja robię? Gram sobie tyle ile chce także "Pal Gumkę".

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1401
1247
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Typie, ty w ogóle nie masz pojęcia co ja robię, moje 2/4 dnia to zabawa na dworze, czasami jak pada to nie wychodzę bo jestem z cukru.
Wlasnie uduowodniles że w internecie nie ma dla ciebie miejsca
#edit odpowiadać na taki bajt to jest klinicznie stwierdzony rak mózgu

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
515
810
158
17
Klan
CIUBY
Jak twoja zabawa to chyba opierdalanie kebsów bo w tych niemczech to same ciapaki więc masz ich pod dostatkiem.

eminem

Stary wyjadacz
Kwiecień 3, 2018
420
266
88
29
Jak tak dalej pójdzie to zaczniecie zabierać pomarańczki i napadać bambików i okradać ich z tych 500zł które właśnie wypłacili
A i jeszcze dodam że wszyscy co pisali że Lea i Majonez to ameby to +1
To już nawet nie jest ameba to zwykły ściek jest pamiętam jak wbił na pl8 i go tam jebali ostro to na czacie życzył żeby im rodzice zmarli xD

• Lubię to!
Reactions: Zero Skila