Siema.sprzedam konto roblox

I don't KNOW 01

Użytkownik
Czerwiec 4, 2019
5
3
13
Sprzedaje moje konto ponieważ roblox mi się już znudził .konto posiadało turbo bc .łączna ilość kupiona tam robux to 4.380 wartość tego konta to mniej więcej 280 zł
Nazwa na roblox :lolxd12129
Kontakt:
Discord:XlolX#9579
Staram:eek:skar.chmielarz
Tam możecie dyskutować ze mną o cenie, poniżej 200zł mnie nie interesuje

• Lubię to!
Reactions: Kroganin

Tadeusz Sznuk

Stary wyjadacz
Sierpień 25, 2017
651
586
158
Klan
LudoweWojskoPolskie
Witam pana!
Jestem zainteresowany kupnem. Mam kilka pytań, czy na tym koncie mogę zagrać w "Thanos Simulator"? Czy na tym koncie dostępna będzie jakaś roblox gf? Czy wuj nic przy tym majstrował i jak wyglądał życiorys postaci prowadzonej przez Pana? Liczę na szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
PS. podsyłam zdjęcie mnie i koleżków z którymi będę naparzał. 844

WildWolf

Stary wyjadacz
Legenda
Listopad 7, 2017
1359
422
158
Sprzedaje moje konto ponieważ roblox mi się już znudził .konto posiadało turbo bc .łączna ilość kupiona tam robux to 4.380 wartość tego konta to mniej więcej 280 zł
Nazwa na roblox :lolxd12129
Kontakt:
Discord:XlolX#9579
Staram:eek:skar.chmielarz
Tam możecie dyskutować ze mną o cenie, poniżej 200zł mnie nie interesuje
Zamienimy sie? Ja ci dam moje konto w unturned a ty mi twoje w robloxie

I don't KNOW 01

Użytkownik
Czerwiec 4, 2019
5
3
13
Witam pana!
Jestem zainteresowany kupnem. Mam kilka pytań, czy na tym koncie mogę zagrać w "Thanos Simulator"? Czy na tym koncie dostępna będzie jakaś roblox gf? Czy wuj nic przy tym majstrował i jak wyglądał życiorys postaci prowadzonej przez Pana? Liczę na szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
PS. podsyłam zdjęcie mnie i koleżków z którymi będę naparzał. View attachment 844
Proszę napisać na steam jeżeli jest Pan chętny

I don't KNOW 01

Użytkownik
Czerwiec 4, 2019
5
3
13
A co ty na zamiane konta steam za konto roblox
Nie tam chce omówić cenę
Podwójny post automatycznie scalony:

Witam pana!
Pozdrawiam
PS. podsyłam zdjęcie mnie i koleżków z którymi będę naparzał. View attachment 844
Tak w thanos symulator można grać
Jailbreak i bloxburg są najbardziej wymaxowane ze wszystkich gier w jakie grałem

Ostatnia edycja:
  • Smutno
Reactions: Zaiser 2