Serwer survival na 100 osób

Jakie serwery survival?

• Tak jak jest 6 serwerów bez zmian

Votes: 1 2,9%
  • Jeden serwer na 100 osób i potem ewentualnie drugi

Votes: 31 88,6%
  • Mapa Russia

Votes: 13 37,1%
  • Mapa Germany

Votes: 0 0,0%
  • Mapa France

Votes: 2 5,7%
  • Mapa Hawaii

Votes: 0 0,0%
  • Dałem propozycję na mapę Large z warsztatu steam (aktualizacja 3.28)

Votes: 11 31,4%

• Total voters
    35
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2883
2503
218
Na Unturned jest już możliwość zrobienia serwera na 100 osób. Proszę wypełnić ankietę w której można oddać maksymalnie 2 głosy.

Jeśli jesteś za powstaniem takiego serwera to proszę o wypowiedzenie się na temat regulaminu i całego systemu jaki ma na nim panować - chodzi na przykład o regulamin budowania, czy ma być blokada w miastach, jakie pluginy/mody, może jakieś zmiany w kitach (czy ma być broń w kitach), itp.

Taki serwer może też być problemem, bo do tej pory maksymalnie grało na 1 serwerze 48 graczy i nie wiadomo jak będzie ze stabilnością.:weary:

Jeśli będziesz chciał zaproponować mapę/moda z warsztatu steam, to upewnij się, że jest zgodność z ostatnią aktualizacją gry.

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1919
1553
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Powiem dzony tak Rosja ale w workshopie jest Rosja z zmienionymi miejscami respów bo jedyny problem tej mapy to własnie te respy w beznadziejnym miejscu

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1777
899
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
to tak jak dla mnie Pei large , byle by w kitach nie było mapli i pojazdów , bez skybase'ów , regulamin budowania baz ściągnąć z innych PL'ek . Blokada budowania w miastach . Z modów to dodać te plecaki co są na innych serwerach i sejfy , a co do innych modów nie mam pomysłu jakich .

• Lubię to!
Reactions: Wiktor Nowak i Haes

:) _ViHi_ (:

Stary wyjadacz
Styczeń 29, 2018
688
257
118
12
Poland
Klan
Kin.Ger
Grała 1 osoba na 48 osób poniewaz było kilka server a jak będzie 1 to zsumować liczbę grająca teraz na serverach albo ile grało miesiąc temu bo wiedzą że będzie wipe i nie graja.

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1777
899
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
gdyby był ten na 100 osób to pewnie bym pograł , też znam osobę która mówiła że gdyby był serwer na 100 slotów na rosji to chętnie by pograł , więc myślę że jest to jak najbardziej dobry pomysł z tym serwerem .

• Lubię to!
Reactions: :) _ViHi_ (:
Status
Zamknięty.