server surwiwal

Temat na forum 'Pytania i problemy' rozpoczęty przez papiotr13, Czerwiec 13, 2018 o godzinie 15:55.

1. papiotr13

papiotr13 Użytkownik

Polubienia:
    0
    był restart servera surwiwal PL4 wszedłem po restarcie serwera miałem ostre cofki re-logłem sie pojechałem moim apc dalej podjechałem pod konwój i mnie z serwera wywaliło i mojego apc najprawdopodobniej straciłem czy mógłbym wnoskować o oddanie go w jakiś sposób lub coś? z góry dziękuje za pomoc

Ostatnia edycja: Czerwiec 14, 2018 o godzinie 16:12
  2. Zero Skila

Zero Skila Policja RP Policja RP

Polubienia:
    59
    lul gościu przecież S'ki to są serwery "polskiego surwiwalu" a to jest unturned.pl

Voorhes lubi to.
  3. papiotr13

papiotr13 Użytkownik

Polubienia:
    0
    pomylić się nie można ale i tak chodziło mi o ten z nr 4 [PL 4] czy jak to tam kto nazywa już poprawiłem żebyś zrozumiał

4. BamboS#111

BamboS#111 Moderator Serwera

Polubienia:
    74
    Jeżeli masz jakieś nagranie lub ss z tego zdarzenia to masz szanse odzyskać.

5. papiotr13

papiotr13 Użytkownik

Polubienia:
    0
    no nie mam dowodów ale moi koledzy odzyskali apc wraz z jego itemami w środku. Dzięki za pomoc

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.