Samochód pod mapą

Daniellowskyy

Dobrze znany
Marzec 10, 2016
16
9
28
Jadąc samochodem uderzyło we mnie inne auto i zostałem wciągnięty pod mapę wraz z moim autem, ja się wydostałem lecz gorzej z moim samochodem. Nie nagrywałem wcześniej, zacząłem dopiero jak byłem już pod mapą.

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
616
959
158
18
Klan
CIUBY
Oddajcie lagareno, co to ma znaczyć że znikło i go nie dostane? Dopiero po 3 dniach vilt sprawdził czy jest pod mapą i mówicie że znikło, no kurwa oczywiste że znikło jak było podwodą a o 4 jest kurwa restart.

ViltHid

Dobrze znany
Policja RP
Sierpień 8, 2019
27
6
28
Nikt nie powiedział że nie dostaniesz, od dzonego zależy czy odzyskacie pojazd i kiedy. Sprawdziłem po 3 dniach z ciekawości czy tam jest(myślałem że restart usuwa z mapy zniszczone pojazdy ,a nie te co są pod wodą), wcześniej od innych policjantów dowiedziałem się że znikło z powodu restartu - najprawdopodobniej nie byłem pierwszą osobą ,która tam poszła po incydencie. Zrozumiałbym to że się niecierpliwisz gdybyś nie miał innego pojazdu, ale macie mercedesa (z nie działającym radiem XD) i zapewne coś jeszcze.

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
616
959
158
18
Klan
CIUBY
Nikt nie powiedział że nie dostaniesz, od dzonego zależy czy odzyskacie pojazd i kiedy. Sprawdziłem po 3 dniach z ciekawości czy tam jest(myślałem że restart usuwa z mapy zniszczone pojazdy ,a nie te co są pod wodą), wcześniej od innych policjantów dowiedziałem się że znikło z powodu restartu - najprawdopodobniej nie byłem pierwszą osobą ,która tam poszła po incydencie. Zrozumiałbym to że się niecierpliwisz gdybyś nie miał innego pojazdu, ale macie mercedesa (z nie działającym radiem XD) i zapewne coś jeszcze.
Co z tego że mamy mercedesa kiedy ty mustwinujesz i gdziekolwiek nim podjade to powiesz żebym włączył radio które nie działa.

musiek

Użytkownik
Wrzesień 9, 2019
2
1
13
@refresh
Podwójny post automatycznie scalony:

ale nie polecam gracza, leci w chuja

• Haha
Reactions: Runo