[Rozwiązany]Nie mogę się zrespic/znikające przedmioty

Status
Zamknięty.

merdarion0

Dobrze znany
Sierpień 3, 2014
54
58
43
20
Głuchów, Rzeszów, Poland
www.facebook.com
Klan
ItsMeMotherfucker
Witam. Mam problem, jakiś czas temu zauważyłem że jakiś cheater spawnuje/respi sobie przedmioty. Chcąc miec przewagę nad resztą graczy ukradłem mu TIMBERWOLF'a oraz MAPLESTRIK'a. Okazało się że z Timberwolfa nie da się strzelac. Zaraz po tym zabił mnie jakiś gracz i od tego momentu pojawiły się problemy....

min.

1.Nie mogę się zrespic, próbowałem suicide respawn/home
2.Gdy wchodzę do gry jestem bez przedmiotów, nawet gdy mam plecak są tylko 4 sloty
3.Slot nr.1 jest zajęty przez TIMBERWOLFA którego nie widac póki nie włoży się tam innego przedmiotu ( wtedy timberwolf pojawia się w slocie nr2. )

Zrobiłem między innymi...

-Przeinstalowałem Unturned 2 razy
-Sprawdziłem spójnośc plików

Problem występuje TYLKO na waszym serwerze :(

Proszę o pomoc, gram na waszym serwerze z największą przyjemnością, szkoda mi punktów reputacji które zbierałem już jakiś czas. Jeśli ten problem się nie rozwiąże będę zmuszony do zrezygnowania z gry na serwerze a tego bym nie chciał ze względu na wspaniałą atmosferę jaka na nim panuje.

Jaszczur

Dobrze znany
Sierpień 5, 2014
111
54
43
Bydgoszcz
Jeśli Usunięcie rejestrów z grą ci nie pomogło to może jakoś można usunąć twoje dane z serwera, ale w tej kwestii musi się wypowiedzieć właściciel serwer i powiedzieć czy z tym może coś zrobić. Lekcja na przyszłość nie dotykać oszustów.

Aranreth

Użytkownik
Sierpień 17, 2014
5
0
16
21/08/2014

Dzisiaj po podniesieniu timberwolfa na lotnisku od innego gracza ktory niestety okazal sie zbugowany, cos popsulo mi sie z postacia bo ani nie moge sie zrespawnowac po samobojstwie ani zachowac loot po relogu za to przy kazdej smierci spawnuje sie w mojej torbie maplestrike i timberwolf na ziemi. Wie ktos moze jak temu zaradzic?

Aranreth

Użytkownik
Sierpień 17, 2014
5
0
16
Rzeczywiscie, sorki nie zauwazylem tamtego watka dzieki.

Edit by esVo
Scaliłem te tematy w jeden.

Rosiak

Stary wyjadacz
Grafik
Lipiec 18, 2014
147
132
68
Poznań
Chyba będziecie musieli pogadać z Platynowym, żeby usunął pliki waszych postaci z serwera, a jak nie to nowe konto na Steamie.

Secker

Użytkownik
Sierpień 23, 2014
1
0
16
Chodzi o to że dzisiaj jakoś o 4:00 wszedłem na serwer i pograłem chwile nagle jakiś kolo mnie tp i zabija, a po jakimś czasie tp mnie pod mapę i jak wchodzę na serwer to po 3 sek pisze że mam kicka za noclip. Da się jakoś to naprawić?

Edit by esVo
Scaliłem do jednego tematu ponieważ oba problemy dotyczą tego samego - Bugowania się postaci po działaniach cheatera

PolskiPolak

Użytkownik
Sierpień 20, 2014
21
0
16
merdarion0 napisał:
Nie mam problemu z wyjściem z serwera ani z wyłączeniem gry -,-
Sorki nie doczytałem, że to serwer !! To odinstaluj i zainstaluj od nowa unturned

Edit by esVo

Prosiłbym przed wstawianiem posta w tym dziale o przeanalizowanie wszystkich komentarzy dotyczących problemu. Autor napisał, że już to robił i to nic nie dało. Nie da ponieważ wszystkie informacje o postaci leżą po stronie servera. Administracja szuka rozwiązania tych problemów oraz czeka na aktualizacje 3.0 i jakieś ukrócenie tych "wspomagaczy" ze strony Nelsona.

merdarion0

Dobrze znany
Sierpień 3, 2014
54
58
43
20
Głuchów, Rzeszów, Poland
www.facebook.com
Klan
ItsMeMotherfucker
PolskiPolak napisał:
Sorki nie doczytałem, że to serwer !! To odinstaluj i zainstaluj od nowa unturned

Edit by esVo

Prosiłbym przed wstawianiem posta w tym dziale o przeanalizowanie wszystkich komentarzy dotyczących problemu. Autor napisał, że już to robił i to nic nie dało. Nie da ponieważ wszystkie informacje o postaci leżą po stronie servera. Administracja szuka rozwiązania tych problemów oraz czeka na aktualizacje 3.0 i jakieś ukrócenie tych "wspomagaczy" ze strony Nelsona.
Już to robiłem, czytaj wyżej ;-;

Dodger

Użytkownik
Sierpień 14, 2014
29
12
18
Gryfice
Chłopaki dajcie mi swoje steam id na pw i usunę dane waszego ekwipunku na serwerze

PS: Jak macie jakieś problemy to piszcie do mnie PW, nie zawsze przeglądam forum.

• Lubię to!
Reactions: strambus

thekonrad

Dobrze znany
Sierpień 6, 2014
144
39
43
Klan
na drzewie
Dodger napisał:
Chłopaki dajcie mi swoje steam id na pw i usunę dane waszego ekwipunku na serwerze

PS: Jak macie jakieś problemy to piszcie do mnie PW, nie zawsze przeglądam forum.
hoho, jestem ciekaw skądże posiadasz moce do zarządzania kodami w rejestrze na nieswoim serwerze.

cvo do tematu
napisz PW do Platynowego LUB jeśli na koncie steam nie masz wartościowych gier możesz je po prostu porzucić i zrobić nowe. Nie ukrywajmy, że są również inne serwery.
Najlepiej przeczekać do wersji 3.0 jak to wspomniał któryś z kolegów przedtem.

Edit by esVo
Czasami lepiej się wstrzymać z wypowiedzią :p

esVo

Stary wyjadacz
Lipiec 20, 2014
239
114
58
24
Klan
Jednoosobowa Organizacja Narodów Zjednoczonych
Problemy zostaną rozwiązane po wysłaniu steam id na pw. Temat zamykam aby uniknąć niepotrzebnego spamu, który powoli się stworzył. :)

Status
Zamknięty.