Roleplay/historyjka

Natix

Nowy
Czerwiec 9, 2019
1
0
1
Hejka szukam jakiegoś chłopaka do RolePlay lubię jak historyjka jest rozbudowana ma dużo wątków i są postacie poboczne ponieważ wtedy wydaje mi się, że RP nabiera więcej realizmu. Liczne również na zaangażowanie i kreatywność. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na moje GG do popisania ❤ numer GG: 65404324

ktoś cs-placzabaw.pl

Stary wyjadacz
Sierpień 16, 2018
232
110
78
19
Canada
Hejka szukam jakiegoś chłopaka do RolePlay lubię jak historyjka jest rozbudowana ma dużo wątków i są postacie poboczne ponieważ wtedy wydaje mi się, że RP nabiera więcej realizmu. Liczne również na zaangażowanie i kreatywność. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na moje GG do popisania ❤ numer GG: 65404324
Mam chirona około 33 domy, 400k na koncie, zubka to co? Teamspeak messenger showup? <3 14 lat ale rucham jak ogier, megaa przystojny i miły <3

• Zły
Reactions: Wiktor Nowak

Wiktor Nowak

Stary wyjadacz
Październik 11, 2018
1178
589
198
10
Mam 2 fordy jeden czerwony drugi niebieski mam 33 domy, moge ci oddać BMW kolegi no i ogólnie ten nad jest słaby...