[RolePlay] Gasmask nielegalny

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2843
2431
218

dzonyloker Opublikował nowy post na blogu
Próba kradzieży pojazdu i próba zabójstwa nie jest już dodawana do kartoteki zbrodni jeśli mamy założoną maskę. Wymaga to zmiany regulaminu serwera, ponieważ do tej pory można było nosić gasmask i był on legalny. Po 2 dniach od chwili publikacji tego postu, każda maska będzie nielegalna.

Dodano:

• Zbrodnia "próba zabójstwa" nie jest dodawana jeśli mamy założoną maskę.
  • Zbrodnia "próba kradzieży auta" nie jest dodawana jeśli mamy założoną maskę.

Zmieniono:

• Gasmask będzie przeniesiony do sklepu z innymi maskami, a nie jak teraz w Bazie Wojskowej
  • Gasmask będzie nielegalny za 2 dni jak inne maski

Kontynuuj czytanie oryginalnego wpisu na blogu.

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
1005
284
158

Próba kradzieży pojazdu i próba zabójstwa nie jest już dodawana do kartoteki zbrodni jeśli mamy założoną maskę. Wymaga to zmiany regulaminu serwera, ponieważ do tej pory można było nosić gasmask i był on legalny. Po 2 dniach od chwili publikacji tego postu, każda maska będzie nielegalna.

Dodano:

Zmieniono:

• Gasmask będzie przeniesiony do sklepu z innymi maskami, a nie jak teraz w Bazie Wojskowej

tak samo to dziala ze z kazda maska mozna napadac?

Kacper Lasko

Użytkownik
Maj 13, 2019
78
10
23
16
Sosnowiec
Klan
UnturneDZIK

Dodano:

Zmieniono:

Ciekawe bo 5/4 serwera ma gasmaski na mordzie A ladnie ta maska wygląda

• Lubię to!
Reactions: mimiz rysiek

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1874
1516
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Przez te wszystkie edycję to się przewleka i wg mnie to trochę głupie czemu maski są nielegalne :/ kiedyś można było biegać w masce cały czas nikt do ciebie nie strzelał itd okej to było słabe teraz masek nie można mieć bo niby ten kawałek plastiku nielegalny też bez sensu niech wejdzie zasada że w momencie posiadania maski na twarzy policja ma prawo cię przeszukać i tyle

Kacper Lasko

Użytkownik
Maj 13, 2019
78
10
23
16
Sosnowiec
Klan
UnturneDZIK
Przez te wszystkie edycję to się przewleka i wg mnie to trochę głupie czemu maski są nielegalne :/ kiedyś można było biegać w masce cały czas nikt do ciebie nie strzelał itd okej to było słabe teraz masek nie można mieć bo niby ten kawałek plastiku nielegalny też bez sensu niech wejdzie zasada że w momencie posiadania maski na twarzy policja ma prawo cię przeszukać i tyle
I to jest dobry pomysł

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
1005
284
158
Boisz się ? Szybka selekcja naturalna wtedy będzie
czego mam sie bac? jak bede latal w masce 24/7 to oni sie beda mnie bac i jeszcze nie beda mogli mi nic zrobic a nie raz tak biegalem z hockeyka ale wtedy mogli jeszcze do mnie bez intery strzelac ;) wiec lepiej jak zostanie tak jak jest