Rekrutacja do Klanu Konfederacji

Status
Zamknięty.

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Listopad 1, 2015
799
210
78
Klan
Konfederacja
Witamy Wszystkich! Klan Konfederacji szuka chętnych do wspólnej zabawy. Głównie serwer PL5, ale nie tylko. Gramy wszędzie tam, gdzie spotkać możemy wymagających przeciwników. Nie boimy się wyzwań i szukamy podobnych nam ludzi.

Jeśli jesteś początkujący to nie będziemy spędzać całych dni na próbach nauczania Cię tego co powinieneś wiedzieć, a ty nie spędzaj niepotrzebnych minut na pisaniu podania. Właśnie, odnośnie podania i naszych wymagań jakie powinieneś spełniać:

-Sprawny mikrofon
-Wiek nie ma znaczenia
-Minimum 150h w grze
-Umiejętność gry zespołowej (bieganie samopas po mapie i wołanie POMOCY!!!MOJE EQ!!! nie jest przykładem poprawnej interpretacji terminu "Gra zespołowa")
-Nie wynoszenie informacji poza grupę
-Podporządkowanie się zasadom panującym w Konfederacji (mówimy zostaw EQ kogoś, to masz zostawić choćby tam 10 matamorezów leżało, mówimy leć na zwiad to leć, bez płaczu, że padniesz)
-W miarę ogarnięty temperament (powstrzymaj swoje nerwy, zanim stanie się coś za co reszta będzie musiała zapłacić)
-Brak używania wulgaryzmów na chacie w grze i obrażania innych graczy (na ts możesz przeklinać do woli, o ile jesteś wstanie mówić z sensem)

Jeśli jesteś w stanie podporządkować się do tych zasad i spełniasz nasze wymagania to zapraszamy do napisania postu. Zgłoszenie powinno opisywać Twoją osobę i Twój styl gry. Zależy nam na tym, aby Cię poznać i abyśmy wspólnie walczyli z najlepszymi.

Liczba miejsc do Klanu:

Obecnie szukamy maksymalnie 3 osób. Niech wygra najlepszy! Powodzenia :)

• Lubię to!
Reactions: Koowal

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Listopad 1, 2015
799
210
78
Klan
Konfederacja
Liczba miejsc do Klanu: Obecnie max 2 osoby, ale pewnie najwyżej 1 się dostanie.
Zapraszam do pisania podań w tym temacie lub wiadomości do mnie na Forum.

Pozdrawiam ;p

.eCo

Użytkownik
Wrzesień 11, 2015
6
0
16
Witam. Moje imię to Damian, wiek już +20, godzin +55 (powaga ogarniam, nie martwcie się o umiejętności), grywam przeważnie wieczorami każdego dnia roboczego w weekendy gdy nie pracuję nawet rano z kawką w ręku ;) Dotychczas byłem tylko w jednym teamie na s6, obecnie biegam jako wolny snajper na tym serwerze klikając w każdą głowę co wpadnie ;)

Wymagam dużej aktywności wieczorami, 0 piskliwych głosów bez mutacji na ts3 i spoko atmosfery + mega zabawy.

GwarDD

Dobrze znany
Kwiecień 21, 2015
453
76
43
19
Polska
Klan
| Szukam-Klanu |
Siema. Jestem Paweł, wiek 15 godzin 640+ (Ogarniam wszystko :p ) gram codziennie po 2-5h czasami wiecej.

SebycioXD

Użytkownik
Listopad 21, 2015
6
0
16
Elo :D Nazywam sie Sebastian . Mam 16 lat :) , w Unturned mam przegrane 70h+ . Wiem że to mniej niż wymagane ,ale licze że inne moje zalety Was do mnie przekanają . Bardzo nie lubie nie ogaru i nie stosowania sie do zasad . Chciałbym znalesć klan ,w którym znajde kogoś z kim można pośmiac i pogadać . Chciałbym być do czegoś przydatny . Licze na dużo wypadów podbijana baz , obrony przed nimi i co najważniejsze dużo radochy :D Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego zgloszenia .

POZDRAWIAM SEBASTIAN :D

Drake

Stary wyjadacz
Zasłużony
Listopad 1, 2015
799
210
78
Klan
Konfederacja
.eCo napisał:
Witam. Moje imię to Damian, wiek już +20, godzin +55 (powaga ogarniam, nie martwcie się o umiejętności), grywam przeważnie wieczorami każdego dnia roboczego w weekendy gdy nie pracuję nawet rano z kawką w ręku ;) Dotychczas byłem tylko w jednym teamie na s6, obecnie biegam jako wolny snajper na tym serwerze klikając w każdą głowę co wpadnie ;)

Wymagam dużej aktywności wieczorami, 0 piskliwych głosów bez mutacji na ts3 i spoko atmosfery + mega zabawy.
Hmm, napisz mi o ktorej jutro bedziesz na ts, postaram sie dostosować i pogadamy.

!!! REKRUTACJA ZAMKNIĘTA !!!

Status
Zamknięty.