Regulamin PolicjiRP

Status
Zamknięty.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Legenda
Lipiec 18, 2014
2990
2708
218
Regulamin PolicjiRP

  1. PolicjantRp jest uprzywilejowaną rangą administracyjną na serwerze gry Unturned.
  2. Możesz ogrywać dowolnie wymyśloną postać ale trzeba mieć na uwadze konsekwencję niektórych działań. Przykładowo odgrywanie skorumpowanego gliniarza może się źle skończyć.
  3. Nie możesz handlować lub sprzedawać ekwipunku i innych dóbr. Wyjątek stanowią przedmioty opisane w regulaminie. Lista przedmiotów: rejestracje, koła, paliwo, legalne artykuły spożywcze, legalne artykuły medyczne.
  4. Zarekwirowane cywilne pojazdy nie muszą być oddawane po 3 dniach od momentu zarekwirowania. Takie pojazdy nie mogą być sprzedane i powinny być w wolnym czasie zniszczone.
  5. Powinieneś za wszelką cenę nie dopuszczać do strzelanin oraz uszczerbku zdrowia innych graczy.
  6. Nie musisz reagować na błędnie napisane zgłoszenia np. "Pomocy strzelają" itp.
  7. Jeśli zostanie złapany gracz z kradzieżą auta w kartotece to za wszelką cenę trzeba odzyskać pojazd. Osoba złapana może zostać wsadzona do aresztu na nieokreśloną ilość czasu, aż do wyjaśnienia sprawy.
  8. Nie można robić przeszukań pod nieobecność właścicieli/współwłaścicieli, wyjątkiem może być sytuacja gdzie przedstawione zostały mocne dowody.
  9. Komenda /spy nie może być używana na odległość i służy głównie do przeszukiwania ekwipunku gracza. Użycie tej komendy na odległość może być zasadne tylko w celach administracyjnych, gdzie zgłaszane jest łamanie regulaminu serwera ale inna wiedza zdobyta w ten sposób nie może być użyta w rozgrywce rp.
  10. Możesz mieszkać tylko na terenie departamentu. Zakaz zajmowania i posiadania mieszkań cywilnych. 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.