Puciak! (odwołanie)

Status
Zamknięty.

Shonel

Stary wyjadacz
Grudzień 31, 2017
454
367
108
Przepraszam, że marnuje was czas (znowu) po dostaniu tego bana mineło 3 tygodnie. Ekipa coś tam gra, ja nie mam takiej możliwości. Dżony proszę o możliwość kupienia ub, wiem co zrobilem i chciałbym się poprawić, nie strzelać się bezsensownie bo to teraz się nie liczy chciałbym wrócić do interakcji z graczami, która na rp powinna stanowić kluczową rzecz. Dzięki za przeczytanie moich wypocin, liczę na możliwość kupna ub. Do zobaczenia ;p

Quas

Stary wyjadacz
Sierpień 6, 2018
103
25
63
17
Jestem za UB, siedzę prawie codziennie z nim na tsie i widzę jak bardzo chciałby zagrać na RP - a jego występek nie był wcale taki zły, nawet posunął się o krok i postanowił spróbować napisać prośbę o UB

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1901
1535
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Offtop
Troche hipokryzja ze grasz z deadshotem i piszesz komus w prosbach o UB ze minelo za malo czasu.
A to on znowu z deadshotem gra ? Trochę mnie to bawi bo sam się splakal zwyzywał mnie potem deada i resztę i powiedział że koniec sojuszu i że nas dojedzie bo toyotę stracił xD

Quas

Stary wyjadacz
Sierpień 6, 2018
103
25
63
17
Offtop
Co ty typie chcesz odemnie wypowiedziałem się tylko w odwołaniu a po 2 nie grałem już na serwerze jakieś 4-5dni... Bo czasu nie mam ale ok... Pozdro
pamiętam jak 2 dni temu wyzywałeś każdego kto ci zwrócił uwagę że się spinasz na chacie a jedyne co potrafiłeś odpisać to "twój stary"

Radosław Kowalll

Stary wyjadacz
Luty 11, 2018
506
105
98
14
Poland
Deadschot zapłacił 100zl dlaczego pyciak tylko 30?
Bo dead schot robil rdma masowego a puciak mniejszego, na 1 osobę

POZATYM każdemu należy się 2, szansa, puszek nigdy nie zaczynal kogos wyzywac, a jak wyzywal to mial swoje powody, Ja jestem za tym by on dostał UB bo za zabicie 1 osoby w celu haraczu perma dostac?
(1 osoba, z tyle ile z nagrania kiszki wyniklo o ile wiecej osob nie zabil o czym niewiem)

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4399
4553
198
27
Klan
Konfederacja
Bo dead schot robil rdma masowego a puciak mniejszego, na 1 osobę

POZATYM każdemu należy się 2, szansa, puszek nigdy nie zaczynal kogos wyzywac, a jak wyzywal to mial swoje powody, Ja jestem za tym by on dostał UB bo za zabicie 1 osoby w celu haraczu perma dostac?
(1 osoba, z tyle ile z nagrania kiszki wyniklo o ile wiecej osob nie zabil o czym niewiem)
Puciak nie pierwszy raz miał tu bana. Mało wiesz to sie nie wypowiadaj jeśli masz pisać takie głupoty.

• Lubię to!
Reactions: Fustion
Status
Zamknięty.