Przyszły zawód

.N.A.E.B.O.N.Y.

Dobrze znany
Kwiecień 16, 2018
71
13
43
19
Radom
Klan
TEAM_LDW_TEAM
Witam mam pytanie czy orjentuje sie ktos czy bardziej pogłembiac sie w wiedzy programowania???Chodzi o to czy programista bedzie zawodem przyszłości i czy opłaca sie uczyc języków.
PS
Mozecie napisac gdzie wy pracujecie/bedziecie pracowali.
Pozdrawiam
T.I.W

• Lubię to!
Reactions: Wiktor Nowak

KaroleX

Stary wyjadacz
Czerwiec 7, 2017
131
81
73
Najważniejsze być w tym dobrym, w bogatszych zakładach wszystko jest automatyzowane, czynnik ludzki się zmniejsza, wszędzie są coraz bardziej zaawansowane technologie, chociażby w samochodach, i ktoś musi pisać do tego software, więc moim zdaniem programista, jak i serwisanci układów komputerowych to zawody przyszłości. Języków warto się uczyć, szczególnie angielskiego. Ja mam chwilowo 16 lat i pomagam na warsztacie w rodzinnej firmie. Nie wiem chwilowo co zrobię ze sobą, może będę sprowadzał auta z niemiec lub wybiorę jakiś techniczny kierunek.

• Lubię to!
Reactions: Wiktor Nowak

.N.A.E.B.O.N.Y.

Dobrze znany
Kwiecień 16, 2018
71
13
43
19
Radom
Klan
TEAM_LDW_TEAM
Najważniejsze być w tym dobrym, w bogatszych zakładach wszystko jest automatyzowane, czynnik ludzki się zmniejsza, wszędzie są coraz bardziej zaawansowane technologie, chociażby w samochodach, i ktoś musi pisać do tego software, więc moim zdaniem programista, jak i serwisanci układów komputerowych to zawody przyszłości. Języków warto się uczyć, szczególnie angielskiego. Ja mam chwilowo 16 lat i pomagam na warsztacie w rodzinnej firmie. Nie wiem chwilowo co zrobię ze sobą, może będę sprowadzał auta z niemiec lub wybiorę jakiś techniczny kierunek.
o jak fanie ja mam taką samą sytuajcję tylko ze mój ojciec sprowadza auta z angli hehe

Josef Mengele

Stary wyjadacz
Listopad 9, 2017
1922
1558
198
16
Jak myślisz o studiach w tym kierunku to nie idź na technika informatyka tylko jakieś mat-fiz w licbazie. Ta praca opiera się bardziej na własnych umiejętnościach a nie papierku.

• Lubię to!
Reactions: KaroleX

.N.A.E.B.O.N.Y.

Dobrze znany
Kwiecień 16, 2018
71
13
43
19
Radom
Klan
TEAM_LDW_TEAM
Jak myślisz o studiach w tym kierunku to nie idź na technika informatyka tylko jakieś mat-fiz w licbazie. Ta praca opiera się bardziej na własnych umiejętnościach a nie papierku.
wiem duzo o tym słyszałem ze szkoła nie nauczy cie programowania ale ja i tak ide na inny kierunke(samochodówka) a programowania bede uczył sie we własnym zakresie i na zlecania dzieki za odpowiedzi

KaroleX

Stary wyjadacz
Czerwiec 7, 2017
131
81
73
wiem duzo o tym słyszałem ze szkoła nie nauczy cie programowania ale ja i tak ide na inny kierunke(samochodówka) a programowania bede uczył sie we własnym zakresie i na zlecania dzieki za odpowiedzi
Na samochodówkach z reguły jest najwięcej patoli :p Módl sie żeby trafić na praktyki gdzie nie będziesz słuzył do podawania śrubokretu
:p

.N.A.E.B.O.N.Y.

Dobrze znany
Kwiecień 16, 2018
71
13
43
19
Radom
Klan
TEAM_LDW_TEAM
Na samochodówkach z reguły jest najwięcej patoli :p Módl sie żeby trafić na praktyki gdzie nie będziesz słuzył do podawania śrubokretu
:p
jednak w mojim miescie nie jest tak duzo patoli a prtaktyki bede mial juz zalotwione moja praktycznie cala rozdzina siedzi w tym interesie a poz tym pede szedł w slady diagnostyki samochodowej i spraw komputerowych. mam juz jede komputer i na zakłdzie w wakacje sobie dorabiam

• Lubię to!
Reactions: KaroleX