Przeszukanie ubrań przy napadzie

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2710
2223
218
Podczas napadania graczy, dużym problemem jest to, że nie chcą wyrzucać przedmiotów albo wyrzucają tylko te słabe. Dlatego dzisiaj dodany został nowy plugin który powinien rozwiązać ten problem.

Zasada działania:
  • Napadamy gracza i każemy mu się poddać (podnieść ręce do góry).
  • Teraz nie każemy mu nic wyrzucać tylko klikamy opcje gestów (przycisk C) i wybieramy opcję POINT. Ważne! Czynność wykonujemy z bliskiej odległości celując na okradanego gracza.
Po wykonaniu takiej czynności, ukradniesz od 2 do 5 losowych itemów gracza (ubrań nie da się ukraść). Gracz nie może zostać okradziony przez kolejne 2 minuty. Taka kradzież nie jest naliczana do zbrodni.

Josef Mengele

Stary wyjadacz
Listopad 9, 2017
1900
1537
198
16
Ja jestem za tym żeby dawało nam to cały jego ekwipunek bez ubrań. Ludzie teraz będą brać całe eq jakichś syf itemów o małej wartości bo jeżeli mam 100 slotów w ekwipunku a w nim 6 zajmuje jackhammer 4 deagle i 1 licka na broń to jest w stanie zapełnić 30 slotów np patykami i szansa ukradnięcia tych lepszych itemów jest minimalna.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2710
2223
218
Ja jestem za tym żeby dawało nam to cały jego ekwipunek bez ubrań. Ludzie teraz będą brać całe eq jakichś syf itemów o małej wartości bo jeżeli mam 100 slotów w ekwipunku a w nim 6 zajmuje jackhammer 4 deagle i 1 licka na broń to jest w stanie zapełnić 30 slotów np patykami i szansa ukradnięcia tych lepszych itemów jest minimalna.
Zobaczymy jak da się to usprawnić. Może ustawi się żeby wypadało więcej albo pomijanie różnych typów przedmiotów.

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2568
2175
198
16
Katowice
Klan
Bambiki FMa
Wogole beka gościu cię napadnie zabierze Ci itemy a kiedy go zabijesz to Ty idziesz do więzienia za zabójstwo a on nie xD

• Lubię to!
Reactions: Zero Skila

ALLLMAS zgame.pl

Dobrze znany
Styczeń 31, 2019
2
0
36
13
Dobry pomysł

Beagle

Stary wyjadacz
Policja RP
Październik 16, 2017
171
53
63
17
Nie ale nie ma co się martwic bo możliwe, że za jakiś czas będą też wypadać ubrania (oczywiście losowo).
A nie lepiej by było żeby można było kazać zdejmować ubrania? Co prawda to może być w niektórych przypadkach za OP, ale w ten sposób pozbędziemy się problemu z noszeniem całego eq w pomarańczach.