Prosba o ub ts3

Status
Zamknięty.

lamytomy

Stary wyjadacz
Czerwiec 29, 2017
298
170
88
15
Gungabad
Klan
=|KT|=
A wiec tak, dostalem bana pernamentnego jakos 2 miesiace temu za podszywanie sie pod administracje i prosze o unbana poniewaz zaluje ze to zrobilem i nie bede wiecej tak robic.

• Lubię to!
Reactions: Czajka i Fustion

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1710
854
178
15
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
A wiec tak, dostalem bana pernamentnego jakos 2 miesiace temu za podszywanie sie pod administracje i prosze o unbana poniewaz zaluje ze to zrobilem i nie bede wiecej tak robic.
w jaki sposób za podszywanie się pod administracje ? co dokładnie zrobiłeś
Edit : nieważne nie zauważyłem że to jest odwołanie od ub na ts3 :p

Kroganin

Stary wyjadacz
Maj 3, 2016
1657
1871
198
Klan
A co cie to obchodzi ?
Widać twoją skruchę. Na miejscu administracji dałbym ci pielgrzymkę do Watykanu jako pokutę, a potem ub.

• Lubię to!
Reactions: mejdi i Fustion

Runo

Stary wyjadacz
Wrzesień 17, 2017
533
855
158
17
Klan
CIUBY
Ja czekałem 8 miesięcy na ub na tsie nawet nie pamiętając za co dostałem bana.

hyasdw

Administrator Serwera Survival
Październik 25, 2015
535
713
178
17
Hiszpania :P [Malaga]
Klan
=S.A=
Po dłuższym pisaniu z nim na steam widać ze mu zależy na tym unbanie i myślę ze należy mu się jedyna i ostatnia szansa / jednak ze tutaj według mnie decyzja należy do @mejdi pod którego pan @lamytomy się podszywał :x

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.