Propozycje ulepszenia forum i strony

esVo

Stary wyjadacz
Lipiec 20, 2014
239
114
58
24
Klan
Jednoosobowa Organizacja Narodów Zjednoczonych
1)
Imo ktoś kiedyś pytał gdzie można reklamować swój kanał na youtube z serią z Unturned. Dodałbym dział "media" i "aktualności" gdzie można by było komentować w przyszłości patche gry i newsy ze strony głównej ;) (możliwość zakładania tematu tylko przez administracje)

P.S
wiem ,że na stronie jest możliwość pisania komentarzy do newsów aczkolwiek wydaje mi się ,że forum jest częściej odwiedzane

2) Prosiłbym o zwiększenie chociaż o 1 ilość możliwe użytych grafik w temacie bo chciałbym dorzucić coś do poradnika ,a mam już limit 10.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2810
2378
218
1) Jeszcze się zastanowię, ale dzięki za uwagę
2) Ilość zdjęć w 1 poście zmieniona z 10 na 20

thekonrad

Dobrze znany
Sierpień 6, 2014
144
39
43
Klan
na drzewie
Ranking użytkowników najdłużej online :p
wyłączenie możliwości nabijania postów w dziale "offtop"

• Lubię to!
Reactions: Alder

Alder

Użytkownik
Lipiec 19, 2014
73
20
23
@UP Bardzo dobry pomysł, jednak ja bym go zmodyfikował żeby pod każdym avatarem pisze czas on-line
Dodanie czegoś takiego jak warny
czyli za złamanie regulaminu forum 1 warn
za 5 warnów ban na np. 2 miesiące.
Warn może być stały albo tymczasowy na okres np. 4 tygodni.
Warny stałe wolno odrobić za pomocą sms który będzie kosztował np. 2 zł albo zrobić 5 reklam forum.
P.S Sam tego nie wymyśliłem taki system jest na większości forum :D

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2810
2378
218
piczomagnes. napisał:
Ranking użytkowników najdłużej online :p
wyłączenie możliwości nabijania postów w dziale "offtop"
Popracujemy nad jakimiś rankingami, zawsze to fajnie widzieć swój nick w topce :)

Alder napisał:
@UP Bardzo dobry pomysł, jednak ja bym go zmodyfikował żeby pod każdym avatarem pisze czas on-line
Dodanie czegoś takiego jak warny
czyli za złamanie regulaminu forum 1 warn
za 5 warnów ban na np. 2 miesiące.
Warn może być stały albo tymczasowy na okres np. 4 tygodni.
Warny stałe wolno odrobić za pomocą sms który będzie kosztował np. 2 zł albo zrobić 5 reklam forum.
P.S Sam tego nie wymyśliłem taki system jest na większości forum :D
Pracujemy aktualnie nad nowym regulaminem. Propozycje sms rozważymy, ale wydaje mi się że lepszą opcją będzie dodanie więcej reklam na stronie.

thekonrad

Dobrze znany
Sierpień 6, 2014
144
39
43
Klan
na drzewie
Malutki pomysł od siebie dorzucę:
- system punktów (ja na mybb mam newpoints, nie wiem jak to na ipb działa ;p), które można wymienić na cokolwiek innego typu: jednorazowa zmiana tytułu, ranga czy coś w tym stylu..
nie w tym momencie, ale w dalszej przyszłości, gdy forum będzie bardziej znane w internetach. :p

LagaCh

Dobrze znany
Sierpień 6, 2014
95
36
33
18
Gdynia,Pomorze
Klan
Unturned Masters Polska [UMP]
Dodanie działu "Rozrywka" i ewentualnie podzielić je na takie tematy jak "sport" "muzyka" "motoryzacja" "zabawy"
Każdy by się udzielał na dany temat lub robiłby zabawy takie jak w dziale "sport" (jaka drużyna jest najlepsza według ciebie)
lub w dziale "muzyka" (jakiego rodzaju muzyki słuchasz) według mnie jest to bardzo fajna sprawa :)

Nanus

Użytkownik
Sierpień 16, 2014
13
6
18
Witajcie, mam taką małą propozycję, aby administracja dała możliwość edycji kodu HTML użytkownikom w profilu

thekonrad

Dobrze znany
Sierpień 6, 2014
144
39
43
Klan
na drzewie
I jeszcze, by dodali autoodtwarzanie filmów z youtube na profilu. Tylko jeden.

Kod:
[media]http://youtu.be/dQw4w9WgXcQ&autoplay=1[/media]

thekonrad

Dobrze znany
Sierpień 6, 2014
144
39
43
Klan
na drzewie
Sorry za double-posta.

- dodanie podkategorii TeamSpeak3, w której odbywałyby się rekrutacje, informacje o konkursach typu 'idol' i tym podobne,
- top 10 osób z największą ilością lajków,
- topka największych spamerów,
- dodanie wzoru w skargach (przykładowo: nick oskarżyciela, nick osoby oskarżonej, dowód w postaci ss'a)
to chyba tyle :f

Edit by esVo
Jeden z tych pomysłów wdrożyłem.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4248
4439
198
27
Klan
Konfederacja
Chciałbym prosić o dodanie mozliwosci sprawdzenia na swoim profilu ilości warnów.Dziekuje