Propozycja

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1421
1250
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Jako że forum się rozwija to chciałbym zaproponować kilka nowości mianowicie dodanie nowych prefixów i możliwość wybierania ich, ewentualnie może kolory do nicków dla tych rang( w postaci kolorowych prefixów).

Może jeżeli byłoby możliwe dodanie moderatora forum bo sonamadik jednak jest sam a nie wszystko powinno być na barkach jednej osoby.

Możliwość wyróżnienia jakiegoś komentarza pod postem.

Przy notorycznym łamaniu regulaminu bezkompromisowy Perm (mam na myślę tego resovie takiemu by to się przydało)

• Lubię to!
Reactions: eminem

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2567
2132
218
Chcę dodać rangi vip, donator, legenda które będzie się dostawać czasowo po zakupie rangi na serwerze.
Moderator zawsze się przyda.

Ogólnie chcę zrobić aktualizacje forum do nowszej wersji bo aktualnie siedzimy na 1.5.x , a nowa wersja to 2.x. Będzie się to wiązało ze zmianami w niektórych funkcjach i będę musiał przebudować styl na forum.

Zero Skila

Kid-Moderator Serwera
Lipiec 15, 2017
1359
742
178
15
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Chcę dodać rangi vip, donator, legenda które będzie się dostawać czasowo po zakupie rangi na serwerze.
Moderator zawsze się przyda.

Ogólnie chcę zrobić aktualizacje forum do nowszej wersji bo aktualnie siedzimy na 1.5.x , a nowa wersja to 2.x. Będzie się to wiązało ze zmianami w niektórych funkcjach i będę musiał przebudować styl na forum.
Nwm czy to jest propozycja czy co ale jestem na TAK

• Lubię to!
Reactions: :) _ViHi_ (:

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2567
2132
218
Nie umiem na ten moment przenosić rang vip z serwera na forum, teoretycznie nie jest to skomplikowane ale wymaga dobrej znajomości frameworka. Jeśli znacie kogoś kto umie poruszać się po frameworkach php to proszę o kontakt :)

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1421
1250
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Nie umiem na ten moment przenosić rang vip z serwera na forum, teoretycznie nie jest to skomplikowane ale wymaga dobrej znajomości frameworka. Jeśli znacie kogoś kto umie poruszać się po frameworkach php to proszę o kontakt :)
Chodzi mniej więcej o skrypt którzy przypisywał by te rangi automatycznie a nie tak że ty byś to musiał robić dzony? W sensie domyślam się że to by działało tak że bierze informacje o tym jakie konto steam ma wykupioną range i jeśli to konto byłoby połączone z tym na forum to wtedy by range pokazywało. Mogę popytać znajomych czy ktoś dałby rade to ogarnąć za free czy coś takiego

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2567
2132
218
Chodzi mniej więcej o skrypt którzy przypisywał by te rangi automatycznie a nie tak że ty byś to musiał robić dzony? W sensie domyślam się że to by działało tak że bierze informacje o tym jakie konto steam ma wykupioną range i jeśli to konto byłoby połączone z tym na forum to wtedy by range pokazywało. Mogę popytać znajomych czy ktoś dałby rade to ogarnąć za free czy coś takiego
Gracz kupuje rangę vip na miesiąc w sklepie - do bazy danych VIP dodawane są różne informacje, a w tym informacja o SteamId i czas. Użytkownik forum musi mieć połączone konto forum z kontem Steam (mam na to plugin) żeby xenforo pobrał informacje z bazy danych sklepu i dodał mu rangę vip na forum.

Można to chyba zrobić na 2 sensowne sposoby:
- Na forum stworzyć secondary group o nazwie VIP i pluginem sprawdzać baze danych sklepu
- Na forum stworzyć secondary group o nazwie VIP, w xenforo user upgrades zrobić paczkę VIP i pluginem dodawać tam użytkowników

Wtedy kupując range vip będziemy ją mieć na serwerach, forum i prawdopodobnie na discord jeśli powstanie.
Moża też zrobić bieda wersje i odpalić osobne rangi vip na forum.

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1421
1250
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Gracz kupuje rangę vip na miesiąc w sklepie - do bazy danych VIP dodawane są różne informacje, a w tym informacja o SteamId i czas. Użytkownik forum musi mieć połączone konto forum z kontem Steam (mam na to plugin) żeby xenforo pobrał informacje z bazy danych sklepu i dodał mu rangę vip na forum.

Można to chyba zrobić na 2 sensowne sposoby:
- Na forum stworzyć secondary group o nazwie VIP i pluginem sprawdzać baze danych sklepu
- Na forum stworzyć secondary group o nazwie VIP, w xenforo user upgrades zrobić paczkę VIP i pluginem dodawać tam użytkowników

Wtedy kupując range vip będziemy ją mieć na serwerach, forum i prawdopodobnie na discord jeśli powstanie.
Moża też zrobić bieda wersje i odpalić osobne rangi vip na forum.
W sensie nwm dokladnie jak działa forum ale nwm dzony czy planujesz coś dawać ludziom z kupioną bo jeśli nie to chyba optymalnie iść po najlżejszej drodze oporu